Konverentsid

Pärnu Tarneahelakonverents 2016

Transformatsioon

10.03.2016 - 11.03.2016

Pärnu, Estonia Resort Hotel&Spa

Tööstuse, logistika, kaubanduse ja infotehnoloogia valdkonna tegijate suurim kokkutulek!

Tööstuse, kaubanduse, logistika ja infotehnoloogia tegijad kogunevad 10. – 11. märtsil 2016 Pärnus, kus toimub traditsiooniline Pärnu Tarneahelakonverents. Kolmandat korda toimuva konverentsi läbivaks teemaks on transformatsioon. Konverentsi programmijuht sel aastal on Eesti Ostu- ja Tarneahelate Juhtimise Ühingu ProLog tegevjuht ja endine ABB tarneahelajuht Peep Tomingas.

Üha kiiremini muutuvas maailmas toimub ärikeskkonna pidev muutumine ehk transformatsioon, mis võib olla nii positiivne kui negatiivne. Positiivne on üha laienev ja kõiki elualasid kattev infotehnoloogiliste võimaluste kasv, mis muudab lahendused aina kättesaadavamaks ja taskukohasemaks ka väikeettevõtetele. Negatiivne on sagedased, kontrollimatud ja raskesti prognoositavad tegurid, näiteks ootamatused looduskeskkonnas ja sõjalis-poliitilised muutused.

Kas ja kuidas saame kasutada digirevolutsiooni muutustega kohanemiseks? Tule ja kuula ekspertide soovitusi ning saa teada, kuidas käituvad praeguses olukorras globaalsed ja kohalikud ettevõtted.

Ettevõtted ja töötajad peavad olema valmis transformatsioonideks ning kohanduma muutustega tarneahelas. Tänavusel konverentsil anname vastused, mis tarneahelaid ees ootab ja kuidas transformatsiooniks valmis olla. Räägime erinevate majandussektorite globaalsetest ja lokaalsetest trendidest, digitaalsest transformatsioonist (võrgustamine, mobiilsus, pilveteenused, big data) ning Eesti positsioonist rahvusvahelistes tarneahelates.

Konverentsil käsitleme järgmiseid teemasid:

  • Ettevõtete transformatsioon: kas kohanduda uue ärikeskkonnaga või areneda uuele tasemele.
  • Organisatsiooni juhtimise transformatsioon: teistsugused juhtimisstruktuurid ja teistsugune juhtimine.
  • Koostöö transformatsioon: kuidas rakendada digitaalseid võimalusi kliendi, tarnija ja organisatsiooni suhetes.
  • Protsesside transformatsioon: kuidas rakendada digitaalse transformatsiooni võimalusi tarneahelate juhtimises.
  • Organisatsiooni transformatsioon: muutuste juhtimine organisatsioonis.
  • Tööjõu transformatsioon: teistsuguste vajadustega töötajate juhtimine

Programmi põhjaliku kirjelduse leiad SIIT

Kui soovite tutvustada oma ettevõtet Pärnu Tarneahelakonverentsil, siis võtke ühendust: Eliise.Nikopensius@aripaev.ee, tel 5531442

MATERJALID