Juhtimine

26.Pärnu Juhtimiskonverents

13.05.2021 - 14.05.2021

Pärnu Kontserdimaja


PÄRNU JUHTIMISKONVERENTSI EESMÄRK ON ARENDADA EESTI JUHTIMISKULTUURI.

VÄRSKEL MOEL.

EESTI PARIMATE JUHTIDEGA. 

 

Avalikustame konverentsi programmi 2020. aasta lõpus. Konverentsi peateema ja esinejate valiku teeme koos Eesti juhtidega. Seda selleks, et saaksime Eesti juhtidele disainida tõeliselt kordamineva konverentsi. Kui Sinul tekib mõni mõte kes ja/või millest peaks 26. Pärnu Juhtimiskonverentsil rääkima, siis kirjuta konverentsi programmijuhile Marili Niidumaale kiri marili@aripaev.ee

 

Loe 2020.aastal toimunud Juhtimiskonverentsi lugusid ja vaata galeriid

REGISTREERIMINE
26.Pärnu Juhtimiskonverents
SOODUSHIND kuni 30.11.2020:
609 €
730,80 € km-ga
Hind:
999 €
1 198,80 € km-ga
Osalejate arv:

Lisainfo:
Marili Niidumaa | Programmijuht
5688 6344 | marili@aripaev.ee

TOETAJAD
LISAINFO
OSALEMISE TINGIMUSED

*Korraldaja jätab endale õiguse teha ajakavas muudatusi.
Registreerudes e-poe, e-kirja või telefoni teel, saadame Teile arve emailile.

Konverentsil osalemine on nimeline, kuid saate osalejat tasuta muuta kuni konverentsi alguseni. Kui Te ei saa mingil põhjusel osaleda, palun andke sellest kindlasti teada e-posti aadressil registreerimine@aripaev.ee või telefonil 667 0099. Palume teatada mitteosalemisest kirjalikult vähemalt 10 tööpäeva enne ürituse toimumist aadressil registreerimine@aripaev.ee. Sellisel juhul tagastame laekunud osalustasu või tühistame veel tasumata arve.
Kui teatate mitteosalemisest 5-9 tööpäeva enne konverentsi toimumist, palume tasuda 50% väljastatud arve maksumusest. Kui teatate mitteosalemisest hiljem või unustate teatada, palume tasuda väljastatud arve täissummas.

Korraldaja võib üritusel teha pilte, videoid ja helisalvestisi ning jagada neid nii osalejatega kui ka avalikes meediakanalites, samuti kasutada sarnaste ürituste turundamiseks.
Täpsemat teavet andmete kasutamise kohta leiab Äripäeva Privaatsustingimustest.

REKLAAM

Konverentsil oma toodete ja teenuste esitlemisest huvitatud ettevõtetel palume võtta ühendust konverentsi reklaamimüüjatega sponsor@aripaev.ee