27. Pärnu Juhtimiskonverents

Mis järgmiseks?!

Toimumiskoht:

Pärnu Kontserdimaja

27. Pärnu Juhtimiskonverents

 

On sõda. Kuidas sõja ajal edasi tegutseda? Kuidas oma mitmerahvuselist töökollektiivi pingetest säästa?

Eesti parimad juhid astuvad teie ette, et nendele ja mitmele teistele sõjaraputustega seotud küsimustele vastata.

 

Ja lisaks sellele tõuseb pea kõik, mis tõusta saab. Oleme tõusude tipus, aga tipus on õhk hõre. Kui õhk on hõre, uinutakse. Kõik halvad otsused on tehtud headel aegadel. Inimolemuse, edu ja ebaõnnestumise kohta paljastab palju Hemingway romaani "Ja Päike tõuseb" tegelane, kes ütles, et läks pankrotti "järk-järgult, siis äkki". Milliseid plaane peavad eri valdkondade säravaimad juhid ja kuidas eristavad nad eufooriat pikaaegsetest trendidest?

Raputustest väljuvad võitjana vaid need organisatsioonid, kus eri valdkondade juhid kõlavad kokku kui sümfooniaorkester.

Tänavu tutvustavad oma võidustsenaariume säravad juhid erinevatest valdkondadest, kes keskenduvad sellele, kuidas laineharjal sõites järgmist suurt trendi mitte maha magada. 

  1. Kriis, kaos ja sellele järgnenud suur majanduskasv koos odava raha ja kõrge inflatsiooniga – kuidas seda olukorda ära kasutada? Kuidas teha kulude kasvust suuremat lisakäivet? Millele juhid kahe aasta jooksul ilmnenud kriisides keskendusid ja mille võtavad kaasa järgmisteks kriisideks? Kuidas tegutseda, kui investorid jooksevad iga rahakaasaja pikali, ja kuhu investeerida täna, mitte homme?
  2. Kuidas muuta turundus kulureast tulureaks? Kuidas digiinvesteeringud rahaks pöörata? Kuidas muutusid tarbija soovid eriolukorra ja sõja ajal ja millised neist jäävad püsima?
  3. Kas nüüd on lõpuks reaalsuseks saanud seni vaid loosungina lehvitatud mõte, et kõige tähtsam on inimene? Kuidas hoida koroonakriisis tekkinud panust ja pühendumust? Mis on kavalad, ent pikaajalised ja tõhusad märksõnad talendipõuaga ja palgaralliga toimetulemiseks?

Laval on laureaadid ja nominendid aasta personalitöö edendaja, parima juhi, aasta investori, aasta koolitaja, aasta turundustiimi, aasta meditsiinimõjutaja konkurssidelt.

Konverentsile on oodatud tegevjuhid, arendusjuhid, riskijuhid, turundusjuhid, müügijuhid, finantsjuhid, personalijuhid ja kõik teised juhid, kes tegelevad äride ja inimeste juhtimisega ning, kes tegelevad kasvu otsimise ja laienemise, andmete kogumise ja analüüsiga ning selle põhjal järelduste ja otsuste tegemisega.

PÄRNU JUHTIMISKONVERENTSI EESMÄRK ON ARENDADA EESTI JUHTIMISKULTUURI.

VÄRSKEL MOEL.

EESTI PARIMATE JUHTIDEGA. 

 

Programm

19.05.2022
20.05.2022

09:00 – 10:00

Tere tulemast!

Sind ootavad hommikukohv ja kolleegid üle Eesti. Avatud on Sinu jaoks valitud toetajate esitluspinnad.

10:00 – 10:10

Avasõnad. Miks me siin oleme ja mis kasu on Pärnu Juhtimiskonverentsist?

Meelis Mandel konverentsi moderaator ja Äripäeva peatoimetaja

Marili Niidumaa Konverentsi moderaator ja gasellidele keskenduva raadiosaate "Kiired ja vihased" saatejuht

10:10 – 10:40

Miks on kõigi jaoks oluline Ukraina eest seista?

Natalja Mõkolska strateegiliste muutuste ekspert, endine Ukraina majandusarengu ja kaubanduse ministri asetäitja ning inforinde vabatahtliku algatusrühma kaasasutaja

Iga Ukraina ja maailmakodaniku elu on muutunud pärast seda, kui Venemaa alustas sõda Ukraina vastu. Kuidas juhtida nagu ukrainlane? Kuidas sõja ajal juhtimine muutunud on ja mida saaksid juhid teha, et Ukrainat toetada ja ka ise kuulikindlaks jääda? Kuidas ukrainlased üheaegselt võitlevad, elavad, töötavad, äri ajavad ja vabatahtlikuna tegutsevad? Ja kuidas seda teeb ema ja tippjuht Natalja?

10:40 – 11:10

Kuidas kobarkriisides ellu jääda?

Kai Realo Eesti Tööandjate Keskliidu volikogu esinaine; Eesti parim juht 2018; keskkonna-, ringmajandus- ja jäätmekäitlusettevõtte Ragn-Sells värske juht

Eesti suurima panga juht vaatab tagasi möödunud kahele aastale, mil majandust ja ühiskonda tervikuna on rappinud pandeemia, energia- ja tööjõukriis, materjalipuudus ja alanud sõda. Kuidas juhid kriisides ja enneolematus majandustõusus käitusid? Mida on sellest kõigest järeldada ja kaasa võtta järgmisteks kriisideks? Millele üleüldse juhina toetuda, kui järjekordse kriisi alguses pole eelmine veel isegi mitte kulminatsiooni jõudnud? Kuidas sellise enneolematu olukorraga toime tulla ja mida siit juhid edasiseks õppetunnina kaasa peaksid võtma? Mis iseloomustab neid ettevõtteid, keda võib koroonapandeemia kaotajaks nimetada, kui ka neid, kes kaosest on väljunud võitjatena? Miks osad ettevõtted, kelle majandustegevus koroonakriisis valusalt pihta sai, on nüüd tugevamad kui varem? Kas selliseid ettevõtteid üldse on? Kuidas sõjas püsima jääda?

Swedbanki juhi ettekanne aitab reflekteerida toimunut.

11:10 – 11:40

Majanduse tervise tegelikku seisu näeme teises kvartalis

Emöke Sogenbits masinatööstuse HANZA Mechanics Balti klastri juht

Tarnijatel on palju tellimusi, ent pandeemia, energiakriisi, materjalipuuduse, tööjõukriisi ja sõja tõttu on ettevõtted tühjaks pigistatud, mistõttu firmade kukkumine võib alles ees olla. Mida tehakse Narvas ja Tartus masinatööstustehaseid omavas HANZA Mechanics Balti klastris, et kindlustada oma tagala? Eesti ühelt parimalt juhilt kuulemegi.

11:40 – 12:10

Usu, et kõik on võimalik, aga ära kõike tee

Kuno Tammearu Päästeameti peadirektor

Kuidas seab Päästeamet eesmärke nii, et iga töötaja teaks, mida ta peab tegema? Kuidas leida ja hoida motiveeritud inimesi organisatsioonis, kus iga töötaja päästab? Mis vahe on tööl ja missiooniga tööl? Mida tuleb teha ja mida tegemata jätta? Kuno leiab, et investeerima peab juhtide arendamisse ja eesmärkide selgusesse.

12:10 – 13:15

Lõuna

Aeg muljetamiseks ja networkimiseks. Avatud on Sinu jaoks valitud toetajate esitluspinnad.

13:15 – 14:00

KAMMERSAAL

EASi töötuba: Juhtimisuuringu arutelu. Miks Eesti juhtidel jääb puudu ambitsioonist vaadata Eestist väljapoole?

Karin Kase tehnoloogiaettevõtte Bolt kommunikatsioonijuht

Maaja Vadi Tartu Ülikooli majandusteaduskonna juhtimise professor ja juhtimisuuringu üks koostajatest

Mihkel Tammo

Maria Värton EASi innovatsioonirahastuse tiimijuht

KAMMERSAAL Eesti suurimast juhtimisuuringust selgus, et Eesti juhtide peamiseks probleemiks on lokaalsuse ja ambitsioonituse lõks.

Eelpool mainitud murekohad takistavad Eesti ettevõtete ja juhtide edenemist. Ühiskonna ja üksik isikute hoiakute ja väärtuste tulemusena moodustub probleemide kimp, mille tõttu rahuldutakse olemasolevaga, ei soovita riskida, uuendusi katsetada ega ka olulisi otsuseid langetada. Tule kuula ja saa praktilist nõu EAS korraldatud paneelil kuidas õnnestus BOLT-il pilk pöörata välismaale ning sisse murda rohkem kui 45-riiki ja praeguseks hetkeks aktiivselt tegutseda rohkem kui 400 linnas üle maailma.

13:15 – 14:00

Vestlusring. Kiirreageerimise ajastu - kuidas valida, millega ja kui palju tegeleda?

Emöke Sogenbits masinatööstuse HANZA Mechanics Balti klastri juht

Priit Lepasepp taastuvenergia ettevõtte Sunly asutaja ja juht

Annika Uudelepp Eesti erameditsiinikontserni Confido terviseteenuste juht ja juhatuse liige

Vestlusringis räägime, kuidas juhid on ettevõtteid raputanud muutustega toime tulnud – töötajaid pole võtta, palgad tõusevad nagu poleks homset, inflatsioon teeb ajaloo rekordeid, sisendhinnad tõusevad paar protsendipunkti nädalas, tarneahelad ei toimi nagu vaja.

14:00 – 14:30

KAMMERSAAL

Redgate Capital töötuba: Muutused raha maailmas: kas ärid peavad tõmbama rihmad koomale?

Sander Klaos Redgate Capitali projektijuht

Valeria Kiisk Redgate Capitali partner ja juhatuse liige

KAMMERSAAL Üle kümne aasta kestnud majanduskasv tõi Eestile kümme ükssarvikut ning kauaoodatud aktiivsust kapitaliturgudele. Aga tulevik on täis väljakutseid – edasisi arenguid majanduses ja finantsmaastikul varjutavad tumedad pilved, millele lisab täiendava mõõtme sõda Euroopas. Kuidas teha tarku otsuseid, mis tagaks oma ärile edu?

Kuidas mõjutavad globaalsed trendid varade hindasid? Kas on õige hetk suuremahuliste investeeringute tegemiseks või peaks realiseerima toimunud väärtuse kasvu? Kas euroala rahatrüki lõpp seab piire ka finantseerimise kättesaadavusele? Kas ettevõttete väärtused on jõudnud tippu või on veel valdkondi, kus on kasvuruumi? Mis on julgeoleku uued jõujooned kapitali liikumiste vaatenurgast? Mida teevad investorid ja kuidas sellest olukorrast võitjaks tulla?

14:00 – 14:30

Kuidas muuta turundus kulureast tulureaks?

Enel Kolk aasta turundustiimi Kaubamaja turundusdirektor

Miks ja kuidas seada eesmärke ja luua pühendumist? Mis on Kaubamaja turundusmeeskonnale metsikult tähtis? Kuidas aru saada, kas valitud strateegia toimib? Kuidas muutusid tarbija soovid eriolukorra ajal ja millised neist jäävad püsima? Kuidas muutustes näha uusi võimalusi ja mitte vaid kohaneda, vaid võtta suunanäitaja positsioon?

14:30 – 15:00

Kuidas keset kriise teha digipööret?

Mari-Liis Rüütsalu Baltikumi suurima meediakontserni ASi Ekspress Grupp tegevjuht

Baltimaade suurima meediaorganisatsiooni Ekspress Grupi juhatuse esimees räägib grupi digipöördest, sellest, kuidas firmad viia ühe eesmärgi nimel lahingusse. Mida teha siis, kui kriis astub ilma etteteatamisajata uksest sisse, kuidas siis strateegiaid kohendada ja eesmärgile veelgi rohkem fokusseerida.

15:00 – 15:30

Virgutuspaus

Sirutame jalgu!

15:30 – 16:00

Kuidas järjekordset ideed või plaani mitte korstnasse kirjutada?

Silver Rooger juhtimiskonsultant, müügitreener, sertifitseeritud NLP-treener ja Dominate Sales OÜ juht

Juhtidena oleme enamik kogenud olukordi, kus nii mõnigi särtsakatest ja paljulubavatest ideedest mandub ära. On see uue ärisuuna käivitamine, mis ühel õhtul mõttena pähe kärgatas ja kus numbrid tundusid head; on see kvaliteedi parandamine või kliendi rahulolu tõstmine, et konkurentidest eristuda ja turuosa haarata; või hoopis kuskilt raamatust või konverentsilt saadud äge mõte, kus nägid suurt potentsiaali kuidas see oma organisatsioonis kasutusele võtta.

Hea küsimus, mille üle mõelda, et sellistest puhkudest õppida: kuidas Sa saavutasid selle, mida Sa saavutama ei läinud? Kuidas Sa saavutasid selle, et Su lennukas idee ei tõusnudki lendu; eesmärk ei jõudnud tulemuseni? Enamasti jõuad võrdlemisi kiiresti tüüpvastusteni: “Igapäevamured ja kriitilised asjad tulid peale ja ühel hetkel oligi meelest läinud.” Või, et: “Tutvustasin plaani meeskonnale, andsin korraldused kätte ja ühel hetkel avastasin, et nad kas ei tule üldse kaasa või teevad seda vastumeelselt, tuues lauale ridamisi põhjuseid, miks seda ei saa teha.” Tulemuste saavutamise ja muutuste juhtimise paarisrakend on hästi läbimõeldud plaan KOOS võimega seda täide viia. Ettekandes vaatame lähemalt, kuidas muuta oma senist harjumust ning käitumismustrit uute plaanide elluviimisel ja meeskonna kaasamisel. Et vähem ideid maanduks sahtlisse teiste toredate, unustusse vajunud plaanide sekka ja organisatsiooni saaks järjepidevalt edasi viia ka keerulistel aegadel.

16:00 – 16:30

Kui nutta või naerda, siis ikka naerda. Ka keset pandeemiat

Haide Männamäe, Toomas Tross ehk klounipaar Piip ja Tuut. Piip ja Tuut Teatri lavastajad ja näitlejad

Haide ja Toomas, kes on rohkem tuntud nimede Piip ja Tuut all, korraldasid eriolukorra tõttu uksed sulgenud teatris töö peaaegu, et üleöö ringi ja käivitasid tasulise telekanali Piip ja Tuut TV. Kuidas kiirreageerida kui laetud püss ja hoida käivet ka siis, kui see ei saa enam sisuliselt võimalik olla? Toomase ja Haide loost saame teada.

16:30 – 17:00

Elu pärast raha

Kristi Saare aasta investor 2021, Naisinvestorite klubi eestvedaja ja asutaja

Mida raha sinu jaoks tähendab? Tõenäoliselt teenid sa üle Eesti keskmise palga. Millisel hetkel on raha piisavalt? Ja mis siis edasi saab? Aasta investor 2021, Naisinvestorite klubi eestvedaja ja asutaja Kristi aitab meil koos mõelda mida teha, kui on küll.

18:00 – 21:00

Pärnu Bay Golf

Golfikepp kaasa!

Tule ja osale nüüd juba traditsiooniks kujunenud Pärnu Juhtimiskonverentsi HÕBE golfiturniiril. Mängima pääsevad esimesed 16 soovijat. Auhinnad paneb välja Liviko. Turniir toimub 1.päeva õhtul Pärnu Bay Golf Links radadel ja on konverentsipääsme ostnule tasuta. Registreeri end konverentsi veebilehel või telefonil 53405426. Lisainfot turniiri reeglite ja läbiviimise kohta saad [email protected]

18:00 – 21:00

Pärnu Tennisehallis

Reket kätte!

Tenniseturniir Pärnu Tennisehallis. Traditsiooniline Pärnu Juhtimiskonverentsi tenniseturniir paarismängus toimub 13.korda. Mängima pääsevad esimesed 24 konverentsil osalejast huvilist. Turniir toimub 1.päeva õhtul Pärnu Tennisehallis (A. H. Tammsaare puiestee 39) ja on konverentsipääsme ostnule tasuta. Registreeri end konverentsi veebilehel või telefonil 53405426. Lisainfot turniiri reeglite ja läbiviimise kohta saad Donatas Narmontilt, [email protected]

20:00 – 01:00

Õhtusöök Rannahotelli restoranis ja terrassil

Õhtu tõmbab käima meie muusikataeva järgmine särav täht WANDA, lõpetame aga kirgliku kummardusega Ukrainale ansambel SVJATA VATRA rütmide saatel.
27. Pärnu Juhtimiskonverents

Toimumiskoht:

Pärnu Kontserdimaja

 

On sõda. Kuidas sõja ajal edasi tegutseda? Kuidas oma mitmerahvuselist töökollektiivi pingetest säästa?

Eesti parimad juhid astuvad teie ette, et nendele ja mitmele teistele sõjaraputustega seotud küsimustele vastata.

 

Ja lisaks sellele tõuseb pea kõik, mis tõusta saab. Oleme tõusude tipus, aga tipus on õhk hõre. Kui õhk on hõre, uinutakse. Kõik halvad otsused on tehtud headel aegadel. Inimolemuse, edu ja ebaõnnestumise kohta paljastab palju Hemingway romaani "Ja Päike tõuseb" tegelane, kes ütles, et läks pankrotti "järk-järgult, siis äkki". Milliseid plaane peavad eri valdkondade säravaimad juhid ja kuidas eristavad nad eufooriat pikaaegsetest trendidest?

Raputustest väljuvad võitjana vaid need organisatsioonid, kus eri valdkondade juhid kõlavad kokku kui sümfooniaorkester.

Tänavu tutvustavad oma võidustsenaariume säravad juhid erinevatest valdkondadest, kes keskenduvad sellele, kuidas laineharjal sõites järgmist suurt trendi mitte maha magada. 

  1. Kriis, kaos ja sellele järgnenud suur majanduskasv koos odava raha ja kõrge inflatsiooniga – kuidas seda olukorda ära kasutada? Kuidas teha kulude kasvust suuremat lisakäivet? Millele juhid kahe aasta jooksul ilmnenud kriisides keskendusid ja mille võtavad kaasa järgmisteks kriisideks? Kuidas tegutseda, kui investorid jooksevad iga rahakaasaja pikali, ja kuhu investeerida täna, mitte homme?
  2. Kuidas muuta turundus kulureast tulureaks? Kuidas digiinvesteeringud rahaks pöörata? Kuidas muutusid tarbija soovid eriolukorra ja sõja ajal ja millised neist jäävad püsima?
  3. Kas nüüd on lõpuks reaalsuseks saanud seni vaid loosungina lehvitatud mõte, et kõige tähtsam on inimene? Kuidas hoida koroonakriisis tekkinud panust ja pühendumust? Mis on kavalad, ent pikaajalised ja tõhusad märksõnad talendipõuaga ja palgaralliga toimetulemiseks?

Laval on laureaadid ja nominendid aasta personalitöö edendaja, parima juhi, aasta investori, aasta koolitaja, aasta turundustiimi, aasta meditsiinimõjutaja konkurssidelt.

Konverentsile on oodatud tegevjuhid, arendusjuhid, riskijuhid, turundusjuhid, müügijuhid, finantsjuhid, personalijuhid ja kõik teised juhid, kes tegelevad äride ja inimeste juhtimisega ning, kes tegelevad kasvu otsimise ja laienemise, andmete kogumise ja analüüsiga ning selle põhjal järelduste ja otsuste tegemisega.

PÄRNU JUHTIMISKONVERENTSI EESMÄRK ON ARENDADA EESTI JUHTIMISKULTUURI.

VÄRSKEL MOEL.

EESTI PARIMATE JUHTIDEGA. 

 

Programm

19.05.2022
20.05.2022

09:00 – 10:00

Tere tulemast!

Sind ootavad hommikukohv ja kolleegid üle Eesti. Avatud on Sinu jaoks valitud toetajate esitluspinnad.

10:00 – 10:10

Avasõnad. Miks me siin oleme ja mis kasu on Pärnu Juhtimiskonverentsist?

Meelis Mandel konverentsi moderaator ja Äripäeva peatoimetaja

Marili Niidumaa Konverentsi moderaator ja gasellidele keskenduva raadiosaate "Kiired ja vihased" saatejuht

10:10 – 10:40

Miks on kõigi jaoks oluline Ukraina eest seista?

Natalja Mõkolska strateegiliste muutuste ekspert, endine Ukraina majandusarengu ja kaubanduse ministri asetäitja ning inforinde vabatahtliku algatusrühma kaasasutaja

Iga Ukraina ja maailmakodaniku elu on muutunud pärast seda, kui Venemaa alustas sõda Ukraina vastu. Kuidas juhtida nagu ukrainlane? Kuidas sõja ajal juhtimine muutunud on ja mida saaksid juhid teha, et Ukrainat toetada ja ka ise kuulikindlaks jääda? Kuidas ukrainlased üheaegselt võitlevad, elavad, töötavad, äri ajavad ja vabatahtlikuna tegutsevad? Ja kuidas seda teeb ema ja tippjuht Natalja?

10:40 – 11:10

Kuidas kobarkriisides ellu jääda?

Kai Realo Eesti Tööandjate Keskliidu volikogu esinaine; Eesti parim juht 2018; keskkonna-, ringmajandus- ja jäätmekäitlusettevõtte Ragn-Sells värske juht

Eesti suurima panga juht vaatab tagasi möödunud kahele aastale, mil majandust ja ühiskonda tervikuna on rappinud pandeemia, energia- ja tööjõukriis, materjalipuudus ja alanud sõda. Kuidas juhid kriisides ja enneolematus majandustõusus käitusid? Mida on sellest kõigest järeldada ja kaasa võtta järgmisteks kriisideks? Millele üleüldse juhina toetuda, kui järjekordse kriisi alguses pole eelmine veel isegi mitte kulminatsiooni jõudnud? Kuidas sellise enneolematu olukorraga toime tulla ja mida siit juhid edasiseks õppetunnina kaasa peaksid võtma? Mis iseloomustab neid ettevõtteid, keda võib koroonapandeemia kaotajaks nimetada, kui ka neid, kes kaosest on väljunud võitjatena? Miks osad ettevõtted, kelle majandustegevus koroonakriisis valusalt pihta sai, on nüüd tugevamad kui varem? Kas selliseid ettevõtteid üldse on? Kuidas sõjas püsima jääda?

Swedbanki juhi ettekanne aitab reflekteerida toimunut.

11:10 – 11:40

Majanduse tervise tegelikku seisu näeme teises kvartalis

Emöke Sogenbits masinatööstuse HANZA Mechanics Balti klastri juht

Tarnijatel on palju tellimusi, ent pandeemia, energiakriisi, materjalipuuduse, tööjõukriisi ja sõja tõttu on ettevõtted tühjaks pigistatud, mistõttu firmade kukkumine võib alles ees olla. Mida tehakse Narvas ja Tartus masinatööstustehaseid omavas HANZA Mechanics Balti klastris, et kindlustada oma tagala? Eesti ühelt parimalt juhilt kuulemegi.

11:40 – 12:10

Usu, et kõik on võimalik, aga ära kõike tee

Kuno Tammearu Päästeameti peadirektor

Kuidas seab Päästeamet eesmärke nii, et iga töötaja teaks, mida ta peab tegema? Kuidas leida ja hoida motiveeritud inimesi organisatsioonis, kus iga töötaja päästab? Mis vahe on tööl ja missiooniga tööl? Mida tuleb teha ja mida tegemata jätta? Kuno leiab, et investeerima peab juhtide arendamisse ja eesmärkide selgusesse.

12:10 – 13:15

Lõuna

Aeg muljetamiseks ja networkimiseks. Avatud on Sinu jaoks valitud toetajate esitluspinnad.

13:15 – 14:00

KAMMERSAAL

EASi töötuba: Juhtimisuuringu arutelu. Miks Eesti juhtidel jääb puudu ambitsioonist vaadata Eestist väljapoole?

Karin Kase tehnoloogiaettevõtte Bolt kommunikatsioonijuht

Maaja Vadi Tartu Ülikooli majandusteaduskonna juhtimise professor ja juhtimisuuringu üks koostajatest

Mihkel Tammo

Maria Värton EASi innovatsioonirahastuse tiimijuht

KAMMERSAAL Eesti suurimast juhtimisuuringust selgus, et Eesti juhtide peamiseks probleemiks on lokaalsuse ja ambitsioonituse lõks.

Eelpool mainitud murekohad takistavad Eesti ettevõtete ja juhtide edenemist. Ühiskonna ja üksik isikute hoiakute ja väärtuste tulemusena moodustub probleemide kimp, mille tõttu rahuldutakse olemasolevaga, ei soovita riskida, uuendusi katsetada ega ka olulisi otsuseid langetada. Tule kuula ja saa praktilist nõu EAS korraldatud paneelil kuidas õnnestus BOLT-il pilk pöörata välismaale ning sisse murda rohkem kui 45-riiki ja praeguseks hetkeks aktiivselt tegutseda rohkem kui 400 linnas üle maailma.

13:15 – 14:00

Vestlusring. Kiirreageerimise ajastu - kuidas valida, millega ja kui palju tegeleda?

Emöke Sogenbits masinatööstuse HANZA Mechanics Balti klastri juht

Priit Lepasepp taastuvenergia ettevõtte Sunly asutaja ja juht

Annika Uudelepp Eesti erameditsiinikontserni Confido terviseteenuste juht ja juhatuse liige

Vestlusringis räägime, kuidas juhid on ettevõtteid raputanud muutustega toime tulnud – töötajaid pole võtta, palgad tõusevad nagu poleks homset, inflatsioon teeb ajaloo rekordeid, sisendhinnad tõusevad paar protsendipunkti nädalas, tarneahelad ei toimi nagu vaja.

14:00 – 14:30

KAMMERSAAL

Redgate Capital töötuba: Muutused raha maailmas: kas ärid peavad tõmbama rihmad koomale?

Sander Klaos Redgate Capitali projektijuht

Valeria Kiisk Redgate Capitali partner ja juhatuse liige

KAMMERSAAL Üle kümne aasta kestnud majanduskasv tõi Eestile kümme ükssarvikut ning kauaoodatud aktiivsust kapitaliturgudele. Aga tulevik on täis väljakutseid – edasisi arenguid majanduses ja finantsmaastikul varjutavad tumedad pilved, millele lisab täiendava mõõtme sõda Euroopas. Kuidas teha tarku otsuseid, mis tagaks oma ärile edu?

Kuidas mõjutavad globaalsed trendid varade hindasid? Kas on õige hetk suuremahuliste investeeringute tegemiseks või peaks realiseerima toimunud väärtuse kasvu? Kas euroala rahatrüki lõpp seab piire ka finantseerimise kättesaadavusele? Kas ettevõttete väärtused on jõudnud tippu või on veel valdkondi, kus on kasvuruumi? Mis on julgeoleku uued jõujooned kapitali liikumiste vaatenurgast? Mida teevad investorid ja kuidas sellest olukorrast võitjaks tulla?

14:00 – 14:30

Kuidas muuta turundus kulureast tulureaks?

Enel Kolk aasta turundustiimi Kaubamaja turundusdirektor

Miks ja kuidas seada eesmärke ja luua pühendumist? Mis on Kaubamaja turundusmeeskonnale metsikult tähtis? Kuidas aru saada, kas valitud strateegia toimib? Kuidas muutusid tarbija soovid eriolukorra ajal ja millised neist jäävad püsima? Kuidas muutustes näha uusi võimalusi ja mitte vaid kohaneda, vaid võtta suunanäitaja positsioon?

14:30 – 15:00

Kuidas keset kriise teha digipööret?

Mari-Liis Rüütsalu Baltikumi suurima meediakontserni ASi Ekspress Grupp tegevjuht

Baltimaade suurima meediaorganisatsiooni Ekspress Grupi juhatuse esimees räägib grupi digipöördest, sellest, kuidas firmad viia ühe eesmärgi nimel lahingusse. Mida teha siis, kui kriis astub ilma etteteatamisajata uksest sisse, kuidas siis strateegiaid kohendada ja eesmärgile veelgi rohkem fokusseerida.

15:00 – 15:30

Virgutuspaus

Sirutame jalgu!

15:30 – 16:00

Kuidas järjekordset ideed või plaani mitte korstnasse kirjutada?

Silver Rooger juhtimiskonsultant, müügitreener, sertifitseeritud NLP-treener ja Dominate Sales OÜ juht

Juhtidena oleme enamik kogenud olukordi, kus nii mõnigi särtsakatest ja paljulubavatest ideedest mandub ära. On see uue ärisuuna käivitamine, mis ühel õhtul mõttena pähe kärgatas ja kus numbrid tundusid head; on see kvaliteedi parandamine või kliendi rahulolu tõstmine, et konkurentidest eristuda ja turuosa haarata; või hoopis kuskilt raamatust või konverentsilt saadud äge mõte, kus nägid suurt potentsiaali kuidas see oma organisatsioonis kasutusele võtta.

Hea küsimus, mille üle mõelda, et sellistest puhkudest õppida: kuidas Sa saavutasid selle, mida Sa saavutama ei läinud? Kuidas Sa saavutasid selle, et Su lennukas idee ei tõusnudki lendu; eesmärk ei jõudnud tulemuseni? Enamasti jõuad võrdlemisi kiiresti tüüpvastusteni: “Igapäevamured ja kriitilised asjad tulid peale ja ühel hetkel oligi meelest läinud.” Või, et: “Tutvustasin plaani meeskonnale, andsin korraldused kätte ja ühel hetkel avastasin, et nad kas ei tule üldse kaasa või teevad seda vastumeelselt, tuues lauale ridamisi põhjuseid, miks seda ei saa teha.” Tulemuste saavutamise ja muutuste juhtimise paarisrakend on hästi läbimõeldud plaan KOOS võimega seda täide viia. Ettekandes vaatame lähemalt, kuidas muuta oma senist harjumust ning käitumismustrit uute plaanide elluviimisel ja meeskonna kaasamisel. Et vähem ideid maanduks sahtlisse teiste toredate, unustusse vajunud plaanide sekka ja organisatsiooni saaks järjepidevalt edasi viia ka keerulistel aegadel.

16:00 – 16:30

Kui nutta või naerda, siis ikka naerda. Ka keset pandeemiat

Haide Männamäe, Toomas Tross ehk klounipaar Piip ja Tuut. Piip ja Tuut Teatri lavastajad ja näitlejad

Haide ja Toomas, kes on rohkem tuntud nimede Piip ja Tuut all, korraldasid eriolukorra tõttu uksed sulgenud teatris töö peaaegu, et üleöö ringi ja käivitasid tasulise telekanali Piip ja Tuut TV. Kuidas kiirreageerida kui laetud püss ja hoida käivet ka siis, kui see ei saa enam sisuliselt võimalik olla? Toomase ja Haide loost saame teada.

16:30 – 17:00

Elu pärast raha

Kristi Saare aasta investor 2021, Naisinvestorite klubi eestvedaja ja asutaja

Mida raha sinu jaoks tähendab? Tõenäoliselt teenid sa üle Eesti keskmise palga. Millisel hetkel on raha piisavalt? Ja mis siis edasi saab? Aasta investor 2021, Naisinvestorite klubi eestvedaja ja asutaja Kristi aitab meil koos mõelda mida teha, kui on küll.

18:00 – 21:00

Pärnu Bay Golf

Golfikepp kaasa!

Tule ja osale nüüd juba traditsiooniks kujunenud Pärnu Juhtimiskonverentsi HÕBE golfiturniiril. Mängima pääsevad esimesed 16 soovijat. Auhinnad paneb välja Liviko. Turniir toimub 1.päeva õhtul Pärnu Bay Golf Links radadel ja on konverentsipääsme ostnule tasuta. Registreeri end konverentsi veebilehel või telefonil 53405426. Lisainfot turniiri reeglite ja läbiviimise kohta saad [email protected]

18:00 – 21:00

Pärnu Tennisehallis

Reket kätte!

Tenniseturniir Pärnu Tennisehallis. Traditsiooniline Pärnu Juhtimiskonverentsi tenniseturniir paarismängus toimub 13.korda. Mängima pääsevad esimesed 24 konverentsil osalejast huvilist. Turniir toimub 1.päeva õhtul Pärnu Tennisehallis (A. H. Tammsaare puiestee 39) ja on konverentsipääsme ostnule tasuta. Registreeri end konverentsi veebilehel või telefonil 53405426. Lisainfot turniiri reeglite ja läbiviimise kohta saad Donatas Narmontilt, [email protected]

20:00 – 01:00

Õhtusöök Rannahotelli restoranis ja terrassil

Õhtu tõmbab käima meie muusikataeva järgmine särav täht WANDA, lõpetame aga kirgliku kummardusega Ukrainale ansambel SVJATA VATRA rütmide saatel.

Toetajad

Toetajad

Koostööpartnerid

Lisainfo

OSALEMISE TINGIMUSED

Korraldaja jätab endale õiguse teha ajakavas muudatusi.
Osaleja infokirja saadame registreerimisel antud e-posti aadressil nädal enne konverentsi.
Küsimuste korral võtke palun ühendust projektijuhiga e-posti aadressil: [email protected] või telefonil 53405426.

Osaluspakett sisaldab:
* 2-päevast saalipiletit
* konverentsivihikut ja ligipääsu konverentsi veebikeskkonda
* slaidide ja salvestuste järelvaatamist 30 päeva jooksul pärast konverentsi
* toitlustust mõlemal konverentsipäeval
* õhtusööki 1.konverentsipäva õhtul

Veebipilet sisaldab:
* 2-päevast ligipääsu konverentsi otseülekandele
* konverentsivihiku faili ja ligipääsu konverentsi veebikeskkonda
* slaidide ja salvestuste järelvaatamist 30 päeva jooksul pärast konverentsi
NB! Konverentsi vaatamise õigus on personaalne ning seda ei ole lubatud jagada teistega.

Saaliosaluse muutmine veebiosaluseks:
Kui Sul ajaliselt ei sobi siiski kohale tulla ja soovid kuulata ettekandeid veebiülekande vahendusel, anna palun sellest teada, et saakisme Sulle saata veebiplatvormi lingi.

Tiimiga osalemine:
Kui oled suurema meeskonnaga tulemas, siis kirjuta programmijuhile, kelle kontaktid leiad registreerimise juurest.

Majutus:
Konverentsi majutuspartner on Estonia Resort Hotel. Majutust saab koos osaluspaketiga broneerida kuni tube jätkub. Välja müüdud! Majutuse tühistamiseks palume teavitada projektijuhti e-posti teel vähemalt 5 tööpäeva enne konverentsi. Kui teavitate tühistamisest hiljem või unustate seda teha, ei ole majutust võimalik tühistada.

Tühistamine:
Arve tähtajaks tasumata jätmine ei tühista automaatselt osalemist. Kui Sa ei saa mingil põhjusel osaleda, palume mitteosalemisest kirjalikult teada anda projektijuhile või e-posti aadressil [email protected] või telefonil 667 0099 vähemalt 10 tööpäeva enne ürituse toimumist. Sellisel juhul tagastame laekunud osalustasu või tühistame veel tasumata arve.
Kui teatate mitteosalemisest 5-9 tööpäeva enne konverentsi kuulub tasumisele 50% arvest.
Kui teatad mitteosalemisest hiljem või unustad teatada, osalustasu ei tagastata ja tasumisele kuulub 100% arvest.

Korraldaja võib üritusel teha pilte, videoid ja helisalvestisi ning jagada neid nii osalejatega kui ka avalikes meediakanalites, samuti kasutada sarnaste ürituste turundamiseks.
Täpsemat teavet andmete kasutamise kohta leiab Äripäeva Privaatsustingimustest.

Veebiseminari materjalide ja sisu kopeerimine, salvestamine, reprodutseerimine või levitamine on ilma AS Äripäeva kirjaliku nõusolekuta keelatud.

Reklaam:
Kui soovite tutvustada oma ettevõtet konverentsil, siis võtke ühendust [email protected] või 667 0105.ustest.

Asukoht ja kontaktid

Aadress

Aida 4, Pärnu

Marili Niidumaa Programmijuht 56886344 [email protected]

© AS Äripäev 2000-2022
  • Aadress: Vana Lõuna 39/1, 19094 Tallinn
  • Klienditugi: 667 0099 (8:15-17:00)
  • E-post: [email protected]