Konverentsid

Aktsiatega rikkaks saamise õpik praktikas

Teadmised väärtpaberitest, mis aitavad Sul saavutada rahalist vabadust!

27.03.2017

Veebiseminar

Aktsiad on ajalooliselt olnud kõige suurema tootlusega varaklass nii kinnisvara kui väärismetallide ees. Paljud planeedi rikkaimad inimesed võlgnevad oma edu just õnnestunud investeeringutele. Veebiseminari käigus antakse osalejatele ülevaade, kuidas luua endale stabiilne passiivne sissetulek ja saavutada rahaline vabadus. Lisaks on kõigil osalejatel võimalik saada seminari käigus vastus just teda huvitavatele küsimustele.

Seminari eesmärk on anda osalejatele praktilised oskused ja teadmised, tööriistad ning motivatsioon, et soovi korral panna endale kokku igavikuline dividendiportfell, mis võimaldab nii varasemat pensioni kui ka varade kogumist järeltulijatele.

Sihtgrupp
Kõik investeerimishuvilised.

Seminaril saad teada, kuidas:

  • rikkust mõõta, rahalisi eesmärke seada ja oma edu jälgida.
  • edukalt säästa, saada lahti võlgadest ja sissetulekut suurendada.
  • osta ja müüa aktsiaid.
  • luua endale kasvav dividenditulu.
  • analüüsida ettevõtteid ja aktsiaid.
  • investeerida passiivselt.
  • kasutada võimenduslaenu.
  • kasutada optsioone.

Veebiseminar toimub 27. märtsil kell 19.00–20.30 internetis Äripäeva veebiseminaride keskkonnas.

Enne veebiseminari saadetakse registreerunud kasutajatele infomeil lingiga, mille kaudu pääsete veebiseminari keskkonda.

Seminari on võimalik jälgida oma arvutist kodus, töökohal või mujal Sulle sobivas kohas ning selle jälgimiseks on tarvis arvutit, internetiühendust ning mugavamaks kuulamiseks kõrvaklappe. Veebiseminari kestel on Sul võimalik esitada lektorile ka küsimusi, mille saate kirjutada vestluse kasti.

PERFORMER

Jaak Roosaare

Jaak Roosaare on tegelenud investeerimisega alates 1999. aastast. Regulaarselt säästes ja investeerides sai Jaak kroonimiljonäriks juba pisut enne 25. eluaastat. 2014. aastal jõudis ta ligi poole miljoni suuruse aktsiaportfelliga esmakordselt Äripäeva koostatud Tallinna börsi väikeinvestorite edetabelisse, mis koondab pooltsadat kodubörsi suurimat erainvestorit. Jaak on lõpetanud EBSi rahvusvahelise ärijuhtimise eriala cum laude ning on alates 2002. aastast 50% Klubi liige – ta investeerib vähemalt poole oma sissetulekust passiivset tulu tootvatesse varadesse.

Jaak investeerib peamiselt kolmes varaklassis: kogub dividendiaktsiaid, haldab üürikortereid ja annab välja laene. Tema sulest on ilmunud kolm populaarset investeerimisraamatut: „Rikkaks saamise õpik“, „Kinnisvaraga rikkaks saamise õpik“ ja „Aktsiatega rikkaks saamise õpik“. Tema esikteos on Eesti enimmüüdud majandusraamat, kokku on selle soetanud endale juba enam kui 10 000 lugejat. Jaak on kogenud koolitaja, kes on oma teadmisi ja kogemusi jaganud konverentsidel, koolitustel ja seminaridel.