Järelvaadatavad

Järelvaadatav: Blockchain tehnoloogial põhinevad ärimudelid – kas karta või kasutada?

Kestus: 90 minutit

Veebiseminaril „Blockchain tehnoloogial põhinevad ärimudelid – kas karta või kasutada?“ räägime blockchain (blokiahel) tehnoloogial põhinevatest ärimudelitest ja nendega seotud võimalustest ning õiguslikest riskidest. Näitena räägime paarist Eestis tegutsevast ärist, kes on edukalt blockchain rakenduse kasutusele võtnud ning mõnest näitest teistes riikides.
Käsitlemisele tulevad teemad:
 
- Millised ärimudelid Eestis juba kasutavad edukalt blockchain tehnoloogiat ja millega seal tuleb arvestada õiguslikus perspektiivis?
- Mis takistused on blockchain tehnoloogia kasutamisel tehingutes?
- Milliseid riske loob blockchain tehnoloogia kasutamine ärimudelis?
- Kuidas valmistuda selle tehnoloogia kasutuselevõtuks globaalses äritegevuses?
 
Veebiseminari viib läbi Anne Veerpalu, NJORD advokaadibüroo advokaat ja Tartu Ülikooli doktorant, kes uurib ärimudelites blokiahela tehnoloogia kasutamisega seotud õiguslikke riske.
 
 
 
Lisainfot veebiseminaride kohta saab küsida Liina Aru käest (liina.aru@aripaev.ee).
Veebiseminari saate vaadata pärast arve tasumist. Kui tasute internetipangas või krediitkaardimaksega, tekib veebiseminari vaatamise õigus mõne minuti jooksul. Arvega tasudes tekib veebiseminari vaatamise õigus järgmise tööpäeva hommikuks. Veebiseminari vaatamise õiguse saate osta ka oma kolleegidele. Muutke selleks allpoololeval tellimisvormil vaatajate arvu. Pärast ostu kinnitamist saadame Teie e-maili aadressile juhendi, kuidas määrata kolleegidele vaatamisõigused Äripäeva konto lehel https://login.aripaev.ee.
TELLIMINE
Järelvaadatav: Blockchain tehnoloogial põhinevad ärimudelid – kas karta või kasutada?
Hind:
59 €
70,80 € km-ga
VAATAJATE ARV:
LEKTOR

Anne Veerpalu

NJORD advokaadibüroo advokaat
Anne Veerpalu on Eesti Advokatuuri liige. Tal on pikaajaline nõustamiskogemus äriõiguses, erakapitali investeeringute ja ühinemiste ning omandamistega. Ta on Eesti Äriinglite Võrgustiku Liige ja Tartu Ülikooli IT-õiguse programmi külalislektor. Lisaks juhendab tehnoloogia idufirmade õiguskliinikut ning on idufirmade tunnustatud nõustaja. Anne on Eesti juura häkkerite kohtumiste kaaskorraldaja ja uurib blockchain tehnoloogia regulatsioone Tartu Ülikooli IT-õiguse doktorantuuris.