Coaching`u alused juhile

Töövahendid meeskonna edukaks juhtimiseks

16. november 2016

Kestus: 1 päev

Juhil ei ole praktiliselt kunagi võimalk juhtida ainult üht inimest – iga juhi otsus mõjutab ka kogu ülejäänud meeskonda ja meeskond omakorda mõjutab iga liiget. Inimesed on muutunud iseseisvamaks ja ettevõtlikumaks, nad soovivad rutiinsete käskude täitmise asemel kaasa mõelda ja areneda. See eeldab juhilt tänapäevase coachiva juhtimisstiili kasutamise oskust.

Miks coaching?

  • Coaching`u termin tuleb spordist – see on mõtteviis ja metoodika, kuidas treenida oma meeskonda tulemusi saavutama.
  • Forbes’i (2011) andmetel on coaching`u ROI (return on investment) ettevõtetele keskmiselt 700%, st coaching`usse investeeritud raha teenib ettevõte tagasi seitsmekordselt.
  • Sõltumatu turundusuuringute agentuuri Qa Research andmetel on 80% organisatsioonidest Inglismaal kasutanud coaching`ut.
  • Coaching`u meisterlik valdamine annab juhtidele praktilised ja tõhusad tööriistad oma meeskonnas tulemuste saavutamiseks.

Koolituse eesmärk on
anda juhile olulised teadmised coaching`ust kui ühest eduka juhi töövahendist ning õppida praktiliste kogemuste kaudu kasutama coachivat ehk arendavat juhtimisstiili, mille kasu ilmneb töötajate märgatavalt suuremas pühendumises eesmärkidele ja tulemuslikkuse kasvus.

Koolitus annab
Koolituse tulemusena on osaleja

  • Omandanud teadmisi oma meeskonnas tulemuslikkuse kasvatamiseks
  • Õppinud kasutama coaching`u mõtteviisi ja tööriistu meeskonna arendamiseks
  • Saanud ideid, kuidas kaasata meeskonda ühiste eesmärkide püstitamisse ja elluviimisesse
  • Teadlikum võimalustest suurendada töötajate initsiatiivi ja vastutustunnet

Koolitusele on oodatud
kõik juhid, kes soovivad töösse rakendada kogu meeskonna tegelikku potentsiaali ja kaasaegse juhtimisega saavutada suurepärased tulemusi. Koolitus on mõeldud kõigi tasemete juhtidele, kes töötavad inimestega.

KOOLITAJA

Kaupo Saue

Vaata videotutvustust koolitaja kohta SIIT.

Kaupo Saue on Äripäeva koostööpartner coachingu temaatikas.Tal on 25 aastat kogemust ettevõtetes meeskonna koostöö ja juhtimise arendamisel. Kaupo on International Supervision & Coaching Institute (ISCI) asutajaliige ja viimasel kahel aastal juht. Kaupo on õppinud Tartu Ülikoolis psühholoogiat. Täiendanud ennast Taani instituudis GIS-International geštaltterapeudi ja organisatsiooni arenduskonsultandi väljaõppes, Rootsi Moreno Instituudis Certified Practitioner, Saksamaa instituudis Institut für Supervision Organisation Kommunikation der Rote Faden organisatsiooni superviisori ja coachi väljaõppes. Kaupo osaleb rahvusvahelises töönõustamise grupis „Intervisiongroup Advantages of Differences" alates 2007.a. On keskendunud juhtgruppide ja tippjuhtkondade töönõustamisele ja coachingu kultuuri juurutamisele.
AJAKAVA

09:45 - 10:00

09:45 - 10:00

Kogunemine ja hommikukohv

10:00 - 17:00

10:00 - 17:00

Koolitus

Lisainfo
Osalemise tingimused

Registreerudes e-poe, e-kirja või telefoni teel, saadame Teile arve ja täpsema info osalemise kohta.
Üks nädal enne igat koolituspäeva saadame Teile e-kirjaga meenutuse osalemise infoga.

Koolitusel osalemine on nimeline, kuid saate osalejat tasuta muuta kuni koolitusprogrammi alguseni. Kui Te ei saa mingil põhjusel osaleda, palun andke sellest kindlasti teada e-posti aadressil akadeemia@aripaev.ee või telefonil 667 0073. Kui teatate oma mitteosalemisest kuni nädal enne kogu koolitusprogrammi algust, pakume mõnd muud samaväärset koolitust samal hooajal või tagastame 100% tasutud koolituse maksumusest; kui teatate vähemalt 3 tööpäeva varem, tagastame 50%. Muul juhul kuulub arve tasumisele.

AS Äripäev on Eesti Töötukassa koostööpartner. Tutvuge koolituskaardi kirjeldusega SIIN.