Konverentsid

Dominate Salesi closingu meistriklass

Vii closing uuele tasemele

05.11.2019

Lutheri Masinasaal

Tunnustatud müügikoolitaja Silver Rooger Dominate Salesist viib läbi selle poolaasta ainukese avaliku Closingu meistriklassi. Hetkel kehtib registreerumisel super soodne hind!

Esimeses osas räägib ta closingu eelsammudest ning millised 3 kriteeriumit peab olema täidetud, et closing saaks edukalt toimuda.

Praktilise meistriklassi käigus annab ta ülevaate, milles enamik müügiinimesi eksivad ning mida tavaliselt müügis ei tohiks teha ja mis jäetakse tegemata. Silver Rooger jagab kuulajatele nippe ja nõuandeid, kuidas müüki edukalt teha ja milliste võtetega jõuda tulemusteni.

Selleks, et kliendi tehingut closida, on tarvis aru saada, mis sorti argumentidega klient välja tuleb. Kuidas vastata kliendi vastuargumentidele nutikalt? Meistriklassis antakse juhiseid, kuidas ummikusse jooksnud argumendid siiski enda kasuks pöörata ja neist kasutoov strateegia välja töötada. 

Silver Rooger ja Dominate Sales on pika uurimistöö ja praktika käigus välja töötanud kindla mudeli, kuidas erinevaid vastuargumente lahendada. Seda mudelit on edukalt kasutanud nii nemad ise kui ka nende kliendid. Antud mudel töötab sõltumata ärimudelist ja valdkonnast.

Tule saa closingu meistriks!

Kellele? Meistriklass on mõeldud kõigile müügiga tegelevatele inimestele.

Oluline!
Praktikumis antakse konkreetne 4 sammuline mudel osalejatele, mida saab kohe töös rakendada. Tulemused on iga müügiinimese enda teha!
Võta meistriklassi kaasa kaks kuni kolm selget juhtumit, millele saab koolitaja abiga lahenduse leida!

Closingu meistriklassi soodushind kuni 24. septembrini 129 eurot (km-ga 154,8 eurot). Soodushind 25. septembrist kuni 28. oktoobrini on 149 eurot (km-ga 178,80). Meistriklassi tavahind on 219 eurot (km-ga 262,80 eurot).

Lisainfo sisu ja osalemist puudutavates küsimustes: Maarit Eerme, telefon 514 4884, e-post maarit.eerme@aripaev.ee

Meistriklassil  oma toodete ja teenuste esitlemisest huvitatud ettevõtetel palume kirjutada e-mailile sponsor@aripaev.ee või +372 667 0105. 

ESINEJA

Silver Rooger

Dominate Sales juht
2016. aasta suvel kliendi juures müügikohtumisel asju kokku pakkides tehti järjekordne ettepanek tööle tulla. Kuid mõtted liikusid koolitusfirma loomise suunas, et aidata mitte ainult ühel, vaid rohkematel ettevõtetel müüki paremini teha. Täna 3 aastat hiljem, seljataga rohkem kui 100 rahulolevat klienti muljetavaldavate müügi kasvudega, võib öelda, et see otsus õigustas end igati.
Silver Rooger on ettevõtte Dominate Sales juht, mis aitab firmadel tõsta enda müüki ja kasvada, sõltumata ettevõtte või valdkonna eripäradest. Dominate Salesi lähenemine turul on unikaalne: nad ei käi rääkimas õpikutarkusi, vaid teevad ja annavad kliendile seda, mis just tema olukorras parajasti vaja on. Nad on praktikud: kui vaja, käärivad ka ise käised üles ja teevad kliendi juures müüki, olemaks veendunud, et lõpptulemus viib sihini.
Silverile omased ettevõtja, müügimehe omadused tulid esile juba siis, kui ta noorena ajalehti müüs. Küll aga viisid erinevad põhjused teda müügist eemale peaaegu kümneks aastaks. Õppides ülikoolis matemaatikat ja eelnevalt töötades mitu-mitu suve köögis, ei tundunud kumbki neist ikkagi päris see, mis silma särama paneb. Kuigi, matemaatikast kaasa võetud süstemaatiline lähenemine argumentide lahendamisse ja köögist loovmõtlemine, on just see, mida Silver peab enda suurimaks eeliseks.
Siinkohal ei jäta Silver rõhutamata: kui tahad jõuda oma tõelise kireni, siis ära kunagi jäta maha usku iseendasse, meeletut tahet ning tööriistakasti täis kasulike põhimõtteid. Tema elus on tekkinud mitu olukorda, kus puhas tahe ja hulljulge järjekindel lähenemine on viinud teda kaugemale, kui ta oleks osanud arvata.
Dominate Sales on aidanud Ruukki Products, Stora Enso, Primendi, Väderstadi, Kodupaberi, Tamrex Ohutuse, Mainor Ülemiste, Äripäeva müügi uuele tasemele viia.
PROGRAMM

09:00 - 09:30

09:00 - 09:30

Hommikukohv, värske Äripäev

09:30 - 11:00

09:30 - 11:00

I osa – teooria, koos praktiliste näidete

Silver Rooger

11:00 - 11:20

11:00 - 11:20

Kohvipaus kerge ampsuga

11:20 - 12:50

11:20 - 12:50

II osa - praktika

Silver Rooger

REGISTREERIMINE
Dominate Salesi closingu meistriklass
SOODUSHIND kuni 24.09.2019:
129 €
154,80 € km-ga
Hind:
219 €
262,80 € km-ga
Osalejate arv:

Lisainfo:
Maarit Eerme | bestsales.ee juht
5144884 | maarit.eerme@aripaev.ee

LISAINFO
Osalemise tingimused

Palume teatada mitteosalemisest kirjalikult vähemalt 10 tööpäeva enne ürituse toimumist aadressil registreerimine@aripaev.ee .
Sellisel juhul tagastame laekunud osalustasu või tühistame veel tasumata arve.

Kui teatate mitteosalemisest 5-9 tööpäeva enne konverentsi toimumist tagastame 50% tasutud maksumusest.
Kui teatate mitteosalemisest hiljem või unustate teatada, osalustasu ei tagastata.

Korraldaja võib üritusel teha pilte, videoid ja helisalvestisi ning jagada neid nii osalejatega kui ka avalikes meediakanalites, samuti kasutada sarnaste ürituste turundamiseks.
Täpsemat teavet andmete kasutamise kohta leiab Äripäeva Privaatsustingimustest.