E-poe loomine ja haldamine 08.11.2019

08. november 2019

Kestus: 1 päev

Vana-Lõuna 39/1, 19094 Tallinn

Koolitus keskendub WordPressi ja Woocommerce baasil e-poe loomisele ja haldamisele. Vaatame üle kõik vajalikud komponendid eduka e-poe käivitamiseks ja igapäevaseks töös hoidmiseks. Koolitus on praktiline ja iga osaleja saab koolituse ajaks ajutise e-poe, kus kõike õpitut kohe praktikasse rakendada.

 

Sihtgrupp: Koolitus on mõeldud kasutajatele, kes soovivad luua uut e-poodi või puutuvad kokku olemasoleva woocommerce poe haldusega. Koolituse eelduseks on teadmised WordPressist tavakasutaja tasemel st. oskad luua sisu, muuta kodulehe esmast välimust ja vajadusel paigaldada täiendavaid pistikprogramme. Hea ettevalmistuse selleks annavad WordPressi baaskoolitus ja edasijõudnute koolitus.

Koolituse tulemusena osaleja:

 •         Oskab paigaldada ja seadistada woocommerce pistikprogrammi
 •         Teab, kuidas sisestada poodi tooteid ja luua tootegruppe
 •         Oskab seadistada transpordi meetodeid ja makse
 •         Oskab liidestada pangalinki
 •         Teab, kuidas käib tellimuste haldus

Koolitusel osalemise eeldused: Koolitusel osalemise eelduseks on üldine arvutikasutusoskus ja varasem kokkupuude wordpressis kodulehe haldamisega tavakasutaja tasemel.

Koolitusel käsitletavad teemad:

 •         Woocommerce paigaldamine ja seadistamine
 •         Tooted ja tootekategooriad
 •         Tellimuste haldus
 •         Maksete vastuvõtmine, pangalink
 •         Poe välimuse muutmine
 •         Kasulikud laiendused keerukama poe loomiseks

Koolituse läbiviimise põhimõtted:

Koolitusel kasutatakse praktilisi harjutusi teoreetilise osa kinnistamiseks. Tegu on tarkvaraõppega ja kõik teemad proovitakse järgi testkeskkonnas. Osalejad saavad ligipääsu www.kera.ee keskkonnas õppematerjalile.

Õpiväljundite saavutamist kontrollitakse iseseisvate harjutuste ja arutelude teel.

Maht: 8 akadeemilist tundi

Tunnistuse väljastamise eelduseks on koolitusel osalemine terves mahus.

KOOLITAJA

Andres Jalak

Andresel on üle 15 aasta trüki- ja ekraanigraafika kogemust. Ta valdab professionaalsel tasemel Adobe Photoshopi, Adobe Illustratorit, Adobe InDesign’i ning Premiere Pro’d. Andres on kujundanud paljudele Eesti ettevõtetele trükiseid, kodulehti, reklaame, interaktiivseid mänge jm. Lisaks ta orienteerub front-end tööks vajalike programmide ja tehnoloogiate vallas, olles kursis CSS’i, HTML’i, levinumate frameworkide ja kasutajasõbraliku disaini printsiipidega. Andresel on praktiline pikaajaline koolitamiskogemus.
Lisainfo
Osalemise tingimused

Registreerudes e-poe, e-kirja või telefoni teel, saadame Teile arve ja täpsema info osalemise kohta.
Üks nädal enne igat koolituspäeva saadame Teile e-kirjaga meenutuse osalemise infoga.

Koolitusel osalemine on nimeline, kuid saate osalejat tasuta muuta kuni koolitusprogrammi alguseni. Kui Te ei saa mingil põhjusel osaleda, palun andke sellest kindlasti teada e-posti aadressil [email protected] või telefonil 618 1720. Kui teatate oma mitteosalemisest kuni nädal enne kogu koolitusprogrammi algust, pakume mõnd muud samaväärset koolitust samal hooajal või tagastame 100% tasutud koolituse maksumusest; kui teatate vähemalt 3 tööpäeva varem, tagastame 50%. Muul juhul kuulub arve tasumisele.

Äripäeva Akadeemia on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Tutvuge koolituskaardi infoga SIIN.
Täpsema info saamiseks võtke meiega ühendust telefonil 618 1720 või [email protected].