Efektiivsus igapäevajuhtimises 23.08.2017

Kuidas vältida raiskamist ja keskenduda sellele, mis loob väärtust?

23. august 2017

Kestus: 1 päev

Kiiresti muutuvad olukorrad pakuvad uusi võimalusi, kuid kas me oleme suutelised neid võimalusi ära kasutama? Meie enda ja ka kogu organisatsiooni õppimis- ja kohanemisvõimest sõltub edukus. Ettevõtte tulemust on võimalik kasvatada ka efektiivsemalt tegutsedes. Efektiivsus ei tähendada lihtsalt „kiiremini jooksmist“ – sel juhul on oht, et sära tuhmub silmades ja saabub stress. Efektiivsus tähendab pigem eduelamusi ja saavutamise vajaduse rahuldamist.

Koolituse eesmärk
on tuvastada igapäevaprotsessidest ja –tegevustest ebaefektiivsus ja õppida, kuidas ilma suurema investeeringuta tulemuslikkust suurendada; aidata vabaneda ebavajalikest tegevustest.Koolituselt saadav kasu

  • koolitus aitab ära tunda ebaefektiivsust enda ja oma meeskonna tegutsemises
  • annab vahendid, kuidas vaid mõne nädalaga teha muudatusi, mis otsustavalt kasvatavad tegutsemise efektiivsust
  • annab alused, kuidas luua organisatsioonikultuuri, mis soodustab kiiret õppimist ning tekitab avatust muudatustele, mis on aluseks meeskonna efektiivsusele. 

Koolitusele on oodatud
Väikeettevõtete juhid, keskastmejuhid, osakonnajuhid, projektijuhid, kes tegutsevad tootmise, panganduse, teeninduse, finants-, tööstuse või ehituse valdkonnas ning on huvitatud oma meeskonna igapäevaste tööprotsesside efektiivsuse suurendamisest.

KOOLITAJA

Jari Kukkonen

Koolitaja
Vaata videotutvustust koolitaja kohta SIIT.

Jari Kukkonen on hariduselt süsteemiinsener ja ärijuhtimise magister. Tal on rohkem kui 20 aastat rahvusvahelist kogemust ettevõtjana, juhina, juhtimiskonsultandina ja koolitajana. Jari on aidanud väga erinevat laadi organisatsioonidel edukalt uueneda. Jari olulisemad koolitus- ja konsultatsioonivaldkonnad on: tootlikkuse arendamine, strateegiline juhtimine, organisatsioonidiagnostika, kvaliteedisüsteemid, enesehindamine, loovuse ja innovatsiooni juhtimine. Jari omab kaasaegseid teadmisi oma valdkonnas ise pidevalt õppides ja õpetades erinevate ülikoolide juures Eestis ja välismaal.
AJAKAVA

09:45 - 10:00

09:45 - 10:00

Kogunemine ja hommikukohv

10:00 - 17:00

10:00 - 17:00

Koolitus

Lisainfo
Osalemise tingimused

Registreerudes e-poe, e-kirja või telefoni teel, saadame Teile arve ja täpsema info osalemise kohta.
Üks nädal enne igat koolituspäeva saadame Teile e-kirjaga meenutuse osalemise infoga.

Koolitusel osalemine on nimeline, kuid saate osalejat tasuta muuta kuni koolitusprogrammi alguseni. Kui Te ei saa mingil põhjusel osaleda, palun andke sellest kindlasti teada e-posti aadressil [email protected] või telefonil 667 0439. Kui teatate oma mitteosalemisest kuni nädal enne kogu koolitusprogrammi algust, pakume mõnd muud samaväärset koolitust samal hooajal või tagastame 100% tasutud koolituse maksumusest; kui teatate vähemalt 3 tööpäeva varem, tagastame 50%. Muul juhul kuulub arve tasumisele.

AS Äripäev on Eesti Töötukassa koostööpartner.
Töötukassa finantseeringul osalemiseks leppige koolitusel osalemine kokku oma konsultandiga ning võtke meiega ühendust telefonil 667 0439 või [email protected]. Täpsema info leiate SIIT.