Enesejuhtimine juhiabi töös

Kuidas ümbritseva kaosega sisemiselt paremini toime tulla ja seeläbi töö juures õnnelikum olla?

09. juuni 2017

Kestus: 0,5 päeva

Koolitusel õpitakse tundma iseennast seestpoolt väljapoole ja avastatakse oma sisemaailma dünaamika, mis mõtlemise, hoiakute, emotsioonide, tegutsemise ja tulemuste saavutamise vahel on. Teadvustades ja juhtides oma sisemaailma, lood ja oskad mõjutada ka oma välismaailma ja seeläbi haarad kontrolli oma elu üle.

Koolituse sihtgrupp
Koolitus on suunatud kõikidele juhiabidele ja sekretäridele, kes soovivad oma aega ja ettevõtmisi paremini juhtida ning enesearengu meetodite abil oma tulemusi ja meeleolu senisest paremaks muuta.

Koolituse tulemused

Koolitusel osalenu

  • Oskab kasutada positiivse mõtlemise tehnikaid nii tööl kui kodus;
  • Tunneb oma sisemaailmas toimuvaid protsesse paremini ja oskab oma tujusid ning mõtteid paremini kontrollida;
  • Teadvustab sisemaailma mõju välismaailmale ja seega võtab ka oma töö- ja igapäevaelu eest rohkem vastutust.
    On rahulolevam, loomingulisem ja produktiivsem oma töös;

Kõiki tulemusi harjutatakse ja testitakse individuaalsete harjutuste abil, mis aitab materjali mõtestada ja paremini omandada.

Koolituse eesmärk on enesejuhtimise kaudu oma igapäevast töörõõmu ja produktiivsust suurendada. 

Koolituse läbiviimise meetodid ja põhimõtted
Peamisteks koolituse õppemeetoditeks on ühised arutelud, sisemised mõtisklused ning interaktiivne, kaasav ja innustav loeng.

Koolituspäeva sisuga saab tutvuda allpool ajakavas.

KOOLITAJA

Kaido Pajumaa

Motivaator.ee meeskonnakoolitaja
Kaido on lõpetanud Tartu Ülikooli rahvusvahelise ettevõtluse eriala, töötanud peaaegu 5 aastat Hansapangas ja alates 2004. aastast ettevõtja olnud. Peale oma esimese ettevõtte pankrotistumist 2006. aastal hakkas Kaido otsima vastust küsimustele, kuidas leida elus tasakaal ambitsioonide ja tähenduse vahel, ning missugused tegurid aitavad inimesel oma igapäevasest elust juba täna rohkem rõõmu tunda? Nendele küsimustele vastuseid otsides käivitas ta populaarse enesearengublogi Sisekosmos.ee, millest sai alguse ka Kaido koolitajakarjäär. "Kuidas luua eduteadvust?” koolitustel, mis näitas osalejatele, et igas läbikukkumises on peidus uus võimalus, osales 2 aasta jooksul enam kui 300 inimest, kellest paljud koolitusele järgnevate kuude jooksul oma elus märkimisväärseid muutusi läbi viisid. Alates 2011. aastast tegeleb Kaido meeskondade koolitamisega. Tema peamine fookus on suunatud inimeste sisemise motivatsiooni arendamisele töö mõtestamise ja juhtide poolse motiveeriva tunnustamise kaudu. Kaido Pajumaa on aasta koolitaja 2016. Võitja selgus 9. novembril Koolituskonverentsil konverentsid.ee ja personaliuudised.ee lugejate seas läbi viidud uuringu tulemusena.
AJAKAVA

09:15 - 09:30

09:15 - 09:30

Kogunemine

09:30 - 11:30

09:30 - 11:30

1. Minast egoni ehk sisemiste kaitsemüüride teke

11:30 - 11:45

11:30 - 11:45

Kohvipaus

11:45 - 13:30

11:45 - 13:30

2. Enesejuhtimise tehnikad igapäevatöös

Lisainfo
Osalemise tingimused

Registreerudes e-poe, e-kirja või telefoni teel, saadame Teile arve ja täpsema info osalemise kohta.
Üks nädal enne igat koolituspäeva saadame Teile e-kirjaga meenutuse osalemise infoga.

Koolitusel osalemine on nimeline, kuid saate osalejat tasuta muuta kuni koolitusprogrammi alguseni. Kui Te ei saa mingil põhjusel osaleda, palun andke sellest kindlasti teada e-posti aadressil [email protected] või telefonil 667 0439. Kui teatate oma mitteosalemisest kuni nädal enne kogu koolitusprogrammi algust, pakume mõnd muud samaväärset koolitust samal hooajal või tagastame 100% tasutud koolituse maksumusest; kui teatate vähemalt 3 tööpäeva varem, tagastame 50%. Muul juhul kuulub arve tasumisele.

AS Äripäev on Eesti Töötukassa koostööpartner.
Töötukassa finantseeringul osalemiseks leppige koolitusel osalemine kokku oma konsultandiga ning võtke meiega ühendust telefonil 667 0439 või [email protected]. Täpsema info leiate SIIT.