Eneseturundus kinnisvaras

Kuidas end sotsiaalmeedias nähtavaks tehes müüki kasvatada?

19. detsember 2019

Kestus: 8 akadeemilist tundi

70% kogu äritegevusest on suhted. Sotsiaalmeedia roll turunduses ja suhete loomises kasvab pidevalt. Tänu sotsiaalmeediale on maailm väike: oleme kõik kuidagi üksteisega seotud. On levinud arusaam, et mida rohkem inimesi sa tead, seda edukam oled. Pole oluline, keda sina tead, vaid kes teavad sind, sinust räägivad ja sinu tegemisi jälgivad.

Suur väljakutse ettevõtjatele ja turundajatele on, kuidas panna inimesed endast rääkima ning millisel moel neile väärtust pakkuda, kasvatades seeläbi müüki ja leides kliente erinevate sotsiaalmeedia kanalite abil.

Kinnisvara valdkonnas on turundus ja müügivõtted üks peamisi tehinguni jõudmise aspekte, samas napib selleks sageli vahendeid. Oskuslik (enese)turundamine sotsiaalmeedias aitab seda lõhet ületada. Eestis on Facebook ja Instagram kõige populaarsemad sotsiaalmeedia platvormid nii kasutajate kui turundajate seas, aga kindlasti ei saa alahinnata ka LinkedIn’i ja YouTube’i

 

Koolituse eesmärk on anda osalejatele teadmisi ja oskusi, kuidas panna sotsiaalmeedia enda jaoks võimalikult efektiivselt tööle ning saada rohkem kliente. Kuidas potentsiaalseid kliente oma tegemistega siduda ja teha seda võimalikult soodsalt?

 

Koolitusele on oodatud kinnisvara vahendajad (maaklerid, müügijuhid jt), kuid ka muude valdkondade esindajad, kes puutuvad kokku turunduse, reklaami ja müügiga ning soovivad panna sotsiaalmeedia enda jaoks tõhusalt tööle.

 

Koolituse tulemusena osaleja

 • saab uued teadmised läbi praktilise tegevuse, kuidas Facebookis ja Instagramis paremini oma sihtgruppideni jõuda
 • saab värske arusaamine erinevatest võimalustest ja trendidest sotsiaalmeedias
 • saab ülevaate erinevatest äppidest, mis aitavad sotsiaalmeedia turundamisel
 • oskab teha videosid sotsiaalmeedias
 • saab teadmised ja näpunäited, kuidas inimestega paremini sotsiaalmeedia abil suhelda
 • saab oma esimene turundusvideo, mida kasutada sotsiaalmeedias
 • saab lihtsad näpunäited rohkemate jälgijate saamiseks
 • koostab oma personaalse 30 päeva sotsiaalmeedia plaani

Koolitus sobib sulle juhul, kui vastad jaatavalt vähemalt ühele järgnevatest küsimustest:

 • Kas soovid olla nähtavam valdkonnas, kus Sa tegutsed?
 • Kas soovid kasvatada kliendibaasi enda ja oma teenuste turundamise kaudu?
 • Kas soovid sotsiaalmeedias silma paista ilma suuremate investeeringuteta?
 • Kas soovid kasvatada oma jälgijate arvu?
 • Kas soovid äratada inimestes huvi oma tegemiste vastu ja panna teised endast rääkima?

Koolituse läbiviimise põhimõtted

Koolitusel osalejaid täidavad enne koolitusele tulemist küsimustiku. Koolitusel osalejad saavad endale kaasa töövihiku koos vajalike näpunäidete ja soovitustega ning koolituse lõpus oma personaalse 30 päeva plaani ja esimese sotsiaalmeedia turundusvideo. Boonuseks saavad koolitusel osalejad Kati Israeli Instagrami-turunduse teemalise inglisekeelse e-raamatu. Tunnistuse väljastamise eeldus on terves mahus koolitusel osalemine. Tulemuste saavutamist hinnatakse arutelude, grupitööde ja individuaalsete tööde käigus.

Maht: 8 akadeemilist tundi

 

KOOLITAJA

Kati Israel

Kati Israel on kinnisvarasektoris tegutsenud pea kümme aastat. Oma karjääri alustas ta maaklerina RE/MAX Central kinnisvarabüroos ning juba esimese aasta lõpuks pälvis ta kontori poolt kõige innovaatilisem maakleri auhinna. Aasta hiljem viisid tema uuenduslikud ideed ja julge pealehakkamine teda esinema juba RE/MAX Euroopa konverentsile Viini, kus ta rääkis oma turundusideedest rohkem kui 1000 teise maakleri ees.

Kati soov olla teistest erinev ja julgus on olnud kindlasti üheks põhjuseks, miks on teda esinema kutsutud rohkem kui 13 riigis üle maailma – Ameerikas, Egiptuses, Lõuna Aafrikas, Kanadas ja erinevates riikides Euroopas.

Kati aastatepikkune kogemus kinnisvara vallas ning lugematul hulgal teadmisi, mis on omandatud oma ala tippudelt nii USA-s kui mujal maailmas, on temast tänaseks teinud RE/MAX Estonia regiooni koolitaja ja rahvusvahelise esineja. Ta on kirjutanud mitu eBooki, millest kaks on avaldatud Amazonis ja mõlemad on saanud Amazoni bestselleriks. Ta on jaganud lava selliste nimedega nagu George Ross, Vanilla Ice, Hugh Hilton, Michael Douglas, Mel Gibson, Steve Wozniak jpt.

Kati õpetab oma koolitustel kõike seda, mida ise on teinud või on valmis tegema, ning ta teab, mis toob praktikas tulemusi. Tema koolitused on energilised, motiveerivad ja läbimõeldud.

Vaata rohkem: www.katiisrael.com või meet.katiisrael.com
AJAKAVA

09:45 - 10:00

09:45 - 10:00

Kogunemine

10:00 - 11:30

10:00 - 11:30

1. Kuidas ehitada üles oma bränd sotsiaalmeedias?

11:30 - 11:45

11:30 - 11:45

Kohvipaus

11:45 - 13:15

11:45 - 13:15

2. Kuidas, millal ja kui palju erinevates sotsiaalmeedia kanalites postitada?

13:15 - 14:00

13:15 - 14:00

Lõuna

14:00 - 15:30

14:00 - 15:30

3. Sotsiaalmeedia abimehed ja näpunäited tõhusamaks turundamiseks. Harjutame koos oma esimese turundusvideo tegemist.

15:30 - 15:45

15:30 - 15:45

Kohvipaus

15:45 - 17:00

15:45 - 17:00

4. Osaleja personaalne 30- päevane sotsiaalmeedia plaan

Lisainfo
Osalemise tingimused

Registreerudes e-poe, e-kirja või telefoni teel, saadame Teile arve ja täpsema info osalemise kohta.
Üks nädal enne igat koolituspäeva saadame Teile e-kirjaga meenutuse osalemise infoga.

Koolitusel osalemine on nimeline, kuid saate osalejat tasuta muuta kuni koolitusprogrammi alguseni. Kui Te ei saa mingil põhjusel osaleda, palun andke sellest kindlasti teada e-posti aadressil [email protected] või telefonil 667 0439. Kui teatate oma mitteosalemisest kuni nädal enne kogu koolitusprogrammi algust, pakume mõnd muud samaväärset koolitust samal hooajal või tagastame 100% tasutud koolituse maksumusest; kui teatate vähemalt 3 tööpäeva varem, tagastame 50%. Muul juhul kuulub arve tasumisele.

Äripäeva Akadeemia on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Tutvuge koolituskaardi infoga SIIN.
Täpsema info saamiseks võtke meiega ühendust telefonil 667 0439 või [email protected].