Firmaürituste korraldamine

Kuidas edukalt ja stressivabalt äge firmaüritus korraldada?

20. september 2019

Kestus: 1 päev

Äripäeva Akadeemia (Vana-Lõuna 39/1, Tallinn)

Suurepärase ürituse korraldamine on mahukas projekt, mis nõuab oskusi juhtida aega, raha ja inimesi. Projektijuhtimise tööriistad on eelarve ja tegevuskava, mille oskuslik kasutamine tagab meeldejääva ürituse, andes osalejaile hea enesetunde ning jätab korraldaja närvid krussi keeramata.

Eesmärk
Koolituse eesmärk on anda vajalikud töövahendid ja tehnikad firmaürituste planeerimiseks ning elluviimiseks.Koolituse sihtgrupp

Sihtgrupp

Koolitus on suunatud kõigile, kes korraldavad oma ettevõttes suvepäevi, jõulupidu, koolituspäeva vms töötajatele mõeldud üritust või ka klientidele suunatud ettevõtte sünnipäeva vastuvõttu, teenust tutvustavat seminari või tooteesitlust. Koolitus aitab osalejatel teha planeerimis- ja korraldustööd efektiivsemalt ja madalama stressitasemega ning annab teadmised projektijuhtimisest.

Koolitus sobib Sulle juhul, kui vastad jaatavalt vähemalt ühele järgnevale küsimusele:

  • Korraldad oma kolleegidele suvepäevi, jõulupidu ja /või teisi nn firmaüritusi?
  • Kas tahad sujuvalt ja stressivabalt korraldada vahva ürituse?
  • Hindad plaanipärast tegutsemist ja tahad seda kasutada ka ürituste planeerimisel?
  • Sulle meeldib koos kolleegidega tegutseda ja tahaksid neid paremini kaasata firmaürituste korraldamisse?

Koolituse tulemusena osaleja

  • Oskab püstitada eesmärke
  • Teab, mis on projekt ja projektijuhtimine
  • Tunneb ideede genereerimise meetodeid
  • On tutvunud igapäevaste projektijuhtimise tööriistadega
  • Oskab otsida üritusteks sobilikke ruume.

Koolituse läbiviimise põhimõtted
Koolitusel kasutatakse täiskasvanute koolituseks sobivaid aktiivõppemeetodeid – lühiloengud vahelduvad eneseanalüüsi ülesannete, grupitööde ja -aruteludega. Koolituse alguses saavad osalejad küsitluslehel ülesande, mis aitab osalejail üksteist küsitledes tundma saada ja teemasse sisse elada. Iseseisev harjutus annab julgust oma mõtteid kirjalikult vormistada ja suuliselt esitada. Rühmatööd toetavad eesmärgistamise, eelarvestamise ja ajakava koostamise näidetel meeskonnaga arutlemise oskust. Õppimise tulemuslikkust hinnatakse koolitusel ülesannete lahendamise, arutelude ja grupitööde käigus. Tunnistuse väljastamise eelduseks on koolitusel osalemine terves mahus  ja rõõmsameelne kaasalöömine.

Maht: 4,5 akadeemilist tundi

KOOLITAJA

Mari Kõlli

Äripäeva arendusdirektor
Mari Kõllil on viisteist aastat koolitajakogemust. Ta töötab Äripäevas arendusdirektorina. Kahekümne viie Äripäevas töötatud aasta jooksul on ta juhtinud paljusid projekte ja käivitanud projektipõhiselt edukaid tooteid sh Äripäeva käsiraamatud, konverentsid, koolitused, uudiste ja teemaveebid jt. Koolitanud on Mari Kõlli projektijuhtimise, (müügi)tekstide koostamise ja suhtlemisoskuste teemadel. Läbinud on ta IK suhtlemistreenerite väljaõppe ja kuulub Eesti Suhtlemistreenerite Ühingusse. Ta on ka PREP üksikisikute koolitaja. Projektijuhtimisel peab ta kõige olulisemaks kirjutamist ja rääkimist: st oskuslikku planeerimist ja ladusat inimestega suhtlemist.
AJAKAVA

09:15 - 09:30

09:15 - 09:30

Kogunemine ja küsimustiku täitmine

09:30 - 11:30

09:30 - 11:30

1. Kuidas ürituse korraldamisest saab projekt?

11:30 - 11:45

11:30 - 11:45

Kohvipaus

11:45 - 13:30

11:45 - 13:30

2. Kuidas ürituse korraldamise projekti nutikalt, edukalt ja stressivabalt juhtida?

Lisainfo
Osalemise tingimused

Registreerudes e-poe, e-kirja või telefoni teel, saadame Teile arve ja täpsema info osalemise kohta.
Üks nädal enne igat koolituspäeva saadame Teile e-kirjaga meenutuse osalemise infoga.

Koolitusel osalemine on nimeline, kuid saate osalejat tasuta muuta kuni koolitusprogrammi alguseni. Kui Te ei saa mingil põhjusel osaleda, palun andke sellest kindlasti teada e-posti aadressil [email protected] või telefonil 667 0439. Kui teatate oma mitteosalemisest kuni nädal enne kogu koolitusprogrammi algust, pakume mõnd muud samaväärset koolitust samal hooajal või tagastame 100% tasutud koolituse maksumusest; kui teatate vähemalt 3 tööpäeva varem, tagastame 50%. Muul juhul kuulub arve tasumisele.

Äripäeva Akadeemia on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Tutvuge koolituskaardi infoga SIIN.
Täpsema info saamiseks võtke meiega ühendust telefonil 667 0439 või [email protected].