Firmaürituste projektijuhtimine

Kuidas edukalt ja stressivabalt äge firmaüritus korraldada?

18. september 2018

Kestus: 0,5 päeva

Suurepärase ürituse korraldamine on mahukas projekt, mis nõuab oskusi juhtida aega, raha ja inimesi. Projektijuhtimise tööriistad on eelarve ja tegevuskava, mille oskuslik kasutamine tagab meeldejääva ürituse, andes osalejaile hea enesetunde ning jätab korraldaja närvid krussi keeramata.

Koolituse sihtgrupp
Koolitus on suunatud kõigile, kes korraldavad oma ettevõttes suvepäevi, jõulupidu, koolituspäeva vms töötajatele mõeldud üritust või ka klientidele suunatud ettevõtte sünnipäeva vastuvõttu, teenust tutvustavat seminari või tooteesitlust. Koolitus aitab osalejatel teha planeerimis- ja korraldustööd efektiivsemalt ja madalama stressitasemega ning annab teadmised projektijuhtimisest.

Koolituse tulemused
Koolituse tulemusena osaleja
- oskab püstitada eesmärki
- teab, mis on projekt ja projektijuhtimine
- tunneb ideede genereerimise vahendeid
- on tutvunud igapäevaste projektijuhtimise tööriistadega
- oskab otsida üritusteks sobilikke ruume.

Lõpetamise tingimuseks on koolitusel osalemine ja rõõmsameelne kaasalöömine. Õppimise tulemuslikkust hinnatakse koolitusel ülesannete lahendamise, arutelude ja grupitööde käigus.

Koolituse eesmärk
Koolituse eesmärk on anda vajalikud töövahendid ja tehnikad firmaürituste planeerimiseks ning elluviimiseks.

Koolituse läbiviimise meetodid ja põhimõtted
Koolitusel kasutatakse täiskasvanute koolituseks sobivaid aktiivõppemeetodeid – lühiloengud vahelduvad eneseanalüüsi ülesannete, grupitööde ja -aruteludega.

Koolituse alguses saavad osalejad küsitluslehel ülesande, mis aitab osalejail üksteist küsitledes tundma saada ja teemasse sisse elada. Iseseisev harjutus annab julgust oma mõtteid kirjalikult vormistada ja suuliselt esitada. Rühmatööd toetavad eesmärgistamise, eelarvestamise ja ajakava koostamise näidetel meeskonnaga arutlemise oskust.

KOOLITAJA

Mari Kõlli

Äripäeva arendusdirektor
Mari Kõllil on kümme aastat koolitajakogemust. Ta töötab Äripäevas arendusdirektorina. Kahekümne Äripäevas töötatud aasta jooksul on ta juhtinud paljusid projekte ja käivitanud projektipõhiselt edukaid tooteid sh Äripäeva käsiraamatud, konverentsid, koolitused, uudiste ja teemaveebid jt. Koolitanud on Mari Kõlli projektijuhtimise, (müügi)tekstide koostamise ja suhtlemisoskuste teemadel. Läbinud on ta IK suhtlemistreenerite väljaõppe ja kuulub Eesti Suhtlemistreenerite Ühingusse. Ta on ka PREP üksikisikute koolitaja. Projektijuhtimisel peab ta kõige olulisemaks kirjutamist ja rääkimist: st oskuslikku planeerimist ja ladusat inimestega suhtlemist.
AJAKAVA

09:15 - 09:30

09:15 - 09:30

Kogunemine ja küsimustiku täitmine

09:30 - 11:30

09:30 - 11:30

1. Kuidas ürituse korraldamisest saab projekt?

11:30 - 11:45

11:30 - 11:45

Kohvipaus

11:45 - 13:30

11:45 - 13:30

2. Kuidas ürituse korraldamise projekti nutikalt, edukalt ja stressivabalt juhtida?

Lisainfo
Osalemise tingimused

Registreerudes e-poe, e-kirja või telefoni teel, saadame Teile arve ja täpsema info osalemise kohta.
Üks nädal enne igat koolituspäeva saadame Teile e-kirjaga meenutuse osalemise infoga.

Koolitusel osalemine on nimeline, kuid saate osalejat tasuta muuta kuni koolitusprogrammi alguseni. Kui Te ei saa mingil põhjusel osaleda, palun andke sellest kindlasti teada e-posti aadressil [email protected] või telefonil 667 0439. Kui teatate oma mitteosalemisest kuni nädal enne kogu koolitusprogrammi algust, pakume mõnd muud samaväärset koolitust samal hooajal või tagastame 100% tasutud koolituse maksumusest; kui teatate vähemalt 3 tööpäeva varem, tagastame 50%. Muul juhul kuulub arve tasumisele.

Äripäeva Akadeemia on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Tutvuge koolituskaardi infoga SIIN.
Täpsema info saamiseks võtke meiega ühendust telefonil 667 0439 või [email protected].