Veebiseminarid

Veebiseminar arstidele: Geneeriliste ravimite efektiivsus ja ohutus

25.09.2020

Veebiseminar

Tervishoiutöötajatel ja patsientidel on erinevad hoiakud geneeriliste ja võrdlusravimite suhtes. Kujunenud eelarvamused võivad mõjutada ravi kliinilist vastust. Antud seminari raames vaatame läbi viimased teaduspublikatsioonid, mis kajastavad geneeriliste ravimite efektiivsust ja ohutust ning uurime, miks geneeriline ravim ei ole alati võrdse toimega kui võrdlusravim. Lõpetuseks jagan apteekrina enda kogemusi geneerilistest ravimitest.

 

Lektor: Kristian Semjonov, Mustamäe Apteek OÜ, proviisor


Ajakava:
 

13:00-13:40       Geneeriliste ravimite efektiivsus ja ohutus - Kristian Semjonov, Mustamäe Apteek
                            OÜ, proviisor

13:40-14:00       Küsimused ja vastused, veebiseminari lõpetamine

 

NB! Veebiseminar annab 1 täiendkoolituspunkti

Täiendkoolituspunkti annab Medicumi Koolitus- ja Nõustamiskeskus.

NB! Veebiseminar on arstidele tasuta, vajalik on eelnev registreerimine. Küsimusi esitama ja oma kogemusi vahetama on oodatud kõik teemast huvitatud arstid.

Webinari ajal saate küsimusi esitada, kirjutades need vestluse kasti.

Veebiseminari korraldajad: Meditsiiniuudised ja Medicumi Koolitus- ja Nõustamiskeskus

Veebiseminari toetaja: UAB TEVA Baltics Eesti filiaal

Registreerimine: veebiseminaril osalemiseks vajuta "Registreeri nuppu". Seejärel täida kõik väljad. Täida ka "Maksja andmed" ning kinnita. Kuna tegemist on 0-eurose piletiga, siis veebiseminari eest Teile arvet ei väljastata. 

Veebiseminar toimub 25. septembril kell 13.00-14:00 internetis Äripäeva veebiseminaride keskkonnas.  Enne veebiseminari saadetakse registreerunud kasutajatele infomeil lingiga, mille kaudu pääseb enne seminari algust veebiseminari keskkonda.

Seminari on võimalik jälgida oma arvutist töökohal, kodus või mujal Teile sobivas kohas ning selle jälgimiseks on tarvis arvutit, internetiühendust ning mugavamaks kuulamiseks kõrvaklappe. Veebiseminari kestel on Teil võimalik esitada ka lektorile küsimusi, mille saate kirjutada vestluse kasti.

Veebiseminar on järelvaadatav kõigile registreerunutele 2 nädala jooksul pärast toimumist.

 

Tehnilist infot veebiseminari kohta saab küsida kirjutades liina.aru@aripaev.ee, muudes küsimustes kirjutage karin.tamm@aripaev.ee või helistades telefonil +372 513 8862 (Karin Tamm, Meditsiiniuudiste sündmuste juht).

 

  

ESINEJA

Kristian Semjonov

proviisor
proviisor, Mustamäe Apteek OÜ