Veebiseminarid

Veebiseminar: HPV vaktsineerimise ABC II osa

12.10.2020

Veebiseminar

Inimese papilloomiviirus (HPV) võib põhjustada vähi teket erinevates paikmetes. Ka enne vähi teket põhjustavad HPVga seotud haigused ja vähieelsed seisundid märkimisväärseid kannatusi ja toovad tervishoiule kaasa kulutusi. HPV vastane vaktsineerimine võimaldab seda suures osas vältida.

Haigestumine emakakaelavähki on Eestis tõusutendentsis. Vaktsineerides kõiki tüdrukuid, kaitseme neid selle haiguse eest tulevikus.

Veebiseminaril esinevad dr. Piret Rospu (perearst) ja dr. Aira Peri (naistearst).

Ajakava:

15:00-15:40       HPVst põhjustatud probleemidest raviva arsti pilgu läbi - Aira Peri

15:40-16:20       HPVga seotud müüdid ja vaktsineerimises kõhklejatega suhtlemine -  Piret Rospu

16:20-16:45       Küsimused ja vastused, arutelu

Seminar on tasuta

Veebiseminari järel saadame osalejatele soovi korral sertifikaadi, täiendkoolituspunkte seminar ei anna.

Veebiseminar toimub ravimifirma MSD Teaduskeskuse ja Meditsiiniuudiste koostöös. Seminari toimumine ja sisu on saanud kooskõlastuse Ravimiametilt ja Terviseametilt.

Registreerimine: veebiseminaril osalemiseks vajuta "Registreeri nuppu". Seejärel täida kõik väljad. Täida ka "Maksja andmed" ning kinnita. Kuna tegemist on 0-eurose piletiga, siis veebiseminari eest Teile arvet ei väljastata. 

Osalejate andmed (nimi, amet ja e-mail) saadetakse pärast sündmuse toimumist toetaja emafirmale statistika jaoks.

 

Veebiseminar toimub 12. oktoobril kell 15.00-16.45 internetis Äripäeva veebiseminaride keskkonnas.  Enne veebiseminari saadetakse registreerunud kasutajatele infomeil lingiga, mille kaudu pääseb enne seminari algust veebiseminari keskkonda.

Seminari on võimalik jälgida oma arvutist töökohal, kodus või mujal Teile sobivas kohas ning selle jälgimiseks on tarvis arvutit, internetiühendust ning mugavamaks kuulamiseks kõrvaklappe. Veebiseminari kestel on Teil võimalik esitada ka lektorile küsimusi, mille saate kirjutada vestluse kasti.

Veebiseminar on järelvaadatav kõigile registreerunutele 2 nädala jooksul pärast toimumist.

Tehnilist infot veebiseminari kohta saab küsida kirjutades liina.aru@aripaev.ee, muudes küsimustes kirjutage karin.tamm@aripaev.ee või helistades telefonil +372 513 8862 (Karin Tamm, Meditsiiniuudiste sündmuste juht).

 

  

ESINEJAD

Piret Rospu

Tabasalu Perearstikeskus, perearst

Aira Peri

Ida-Tallinna Keskhaigla naistekliinik, naistearst