Veebiseminarid

Immunosupressiivse ravi väljakutsed neerusiirdamisel

Siirdatud neeruga patsiendi käsitlus

11.06.2020

Veebiseminar arstidele

Eelmisel aastal tehti Eestis 37 neeru ja 2 simultaanset pankreas-neer siirdamist surnud doonorilt ning 2 neerusiirdamist elusdoonorilt.

Esimese elundi saab tavaliselt aasta jooksul, korduvat siirdamist tuleb oodata enamasti kauem. Veebiseminaril vaatleme neerusiirdamisega seotud teemasid Eestis ja seda, kuidas patsienti pärast siirdamist jälgida ja ravida.

Lektor: nefroloog Külli Kõlvald, Tartu Ülikooli Kliinikum, nefroloogia osakond

Sihtgrupp: transplantoloogid, nefroloogid, perearstid, sisearstid; ka residendid. Sündmus on mõeldud ainult arstidele, mitte õdedele!

 

NB! Veebiseminaril osalemine on tasuta, eelduseks on eelregistreerimine

Veebiseminar toimub 11. juunil kell 14.00-14:50 internetis Äripäeva veebiseminaride keskkonnas. Enne veebiseminari saadetakse registreerunud kasutajatele infomeil lingiga, mille kaudu pääseb enne seminari algust veebiseminari keskkonda.

Seminari on võimalik jälgida oma arvutist töökohal, kodus või mujal Teile sobivas kohas ning selle jälgimiseks on tarvis arvutit, internetiühendust ning mugavamaks kuulamiseks kõrvaklappe.

Ettekande järel on kõigil osalejatel võimalik küsida küsimusi.

Veebiseminar on järelvaadatav kõigile registreerunutele 2 nädala jooksul pärast toimumist.

Registreerimine: veebiseminaril osalemiseks vajuta "Registreeri nuppu". Seejärel täida kõik väljad. Täida ka "Maksja andmed" ning kinnita. Kuna tegemist on 0-eurose piletiga, siis veebiseminari eest Teile arvet ei väljastata. Registreeruda on võimalik kuni 11.06 kell 13:00!

 

Lisainfot veebiseminari kohta saab küsida enne seminari telefonil +372 513 8862 ja e-posti aadressilt karin.tamm@aripaev.ee Tehnilistes küsimustes kirjutage palun greete.salumagi@aripaev.ee

ID:ADV_2020_0012_BA

 

biocodex   Meditsiinikonverentsid

ESINEJA

Külli Kõlvald

Tartu Ülikooli Kliinikum, nefroloogia osakond
REGISTREERIMINE
Immunosupressiivse ravi väljakutsed neerusiirdamisel
Hind:
0 €
0 € km-ga
Osalejate arv:
LISAINFO
Osalemise tingimused

Palume teatada mitteosalemisest kirjalikult vähemalt 10 tööpäeva enne ürituse toimumist aadressil registreerimine@aripaev.ee .
Täpsemat teavet andmete kasutamise kohta leiab Äripäeva Privaatsustingimustest.

Reklaam
Kui soovite tutvustada oma ettevõtet konverentsil, siis võtke ühendust sponsor@aripaev.ee või 667 0105.