Investor Toomase konverents 2023

Investor Toomase konverents 2023

Toimumiskoht:

Kultuurikatel

Aktsiavihjed, pommuudised, praktilised nõuanded ja väärt tutvused kogu eluks – jah, 2022. aastal üle 830 investeerimishuvilise võõrustanud Baltikumi võimsaim investeerimiskonverents tuleb taas!

Investor Toomase konverents toob kokku minu head sõbrad ja suurimad eeskujud investeerimisvallas, nii Eestist kui välismaalt. Konverentsi eesmärk on, et me kõik saaksime enda jaoks paika selge plaani: kuidas investeerida võimalikult edukalt 2023. aastal ja ka edaspidi.

Juttu tuleb aktsiatesse investeerimisest, investeerimisvigadest, ettevõtlusest, idufirmadesse investeerimisest, kinnisvarast, ühisrahastusest, maailmamajanduse hetkeseisust ja paljust muust. Konverentsil kuulutakse traditsiooniliselt välja aasta investor ja investeerimistegu.

Konverentsile on ühtviisi oodatud nii alustavad investorid kui ka kogenud varajuhid. Varasemate aastate kogemus ütleb mulle, et tulla tasub neilgi, kel investeerimisega varasemat kokkupuudet pole – garanteerin inspiratsiooni, motivatsiooni, praktilised teadmised ja hea tuju!

NB! Saalikohti on vaid piiratud kogus!

Mida ütlevad aga eelmistel konverentsidel osalenud? Siin on mõned mõtted:

 • Üritus oli väga laiahaardeline, sai erinevaid huvitavaid ettekandeid jälgida ja saan teises saalis toimunut ka kodus hiljem järele vaadata! Lisaks olid ettekanded ja üritus täpselt nii pikad, et jaksasid kaasa mõelda ja õhtuks ei olnud täiesti läbi.”
 • “Hea, et krüptoteemasid rohkem ei olnud, neid ei viitsi väga kuulata. Muidu oli täitsa tipp-topp.”
 • “Korralduslik pool oli hea. Asukoht meeldis. Esinejad olid põnevad ja tarkust sai.”
 • “Korraldus sujus, püsisite graafikus, asjad töötasid, inimesed olid kohal. Polegi tänapäeval nii vähe :)”
 • “Programm oli hästi kokku pandud ja igav ei hakanud kordagi. Toit oli ka väga maitsev!”

Nii nagu igal aastal, hoiatan nüüdki ette, et minu varasemate aastate konverentsid on juba üsna varakult kõik viimse kohani välja müüdud. Sestap tasub endale pääse kindlustada võimalikult varakult – on oluliselt soodsam ja ei ole ohtu ukse taha jääda!

LISAINFO

 • Konverentsi ajal on kasutusel interaktiivne äpp, mille kaudu saab esitada esinejatele küsimusi, jätta korraldajatele tagasisidet ning kokku leppida kiirkohtumisi teiste osalejatega.
 • Üritus on järelvaadatav 30 päeva (ka saalipileti soetajatele).
 • Saalipileti hind sisaldab hommikukohvi, lõunasööki ning pärastlõunast kohvipausi Kultuurikatlas.

Programm

PEASAAL
VÄIKE SAAL

08:45 – 09:40

Registreerimine ja hommikukohv

09:40 – 09:45

Avasõnad

09:45 – 10:05

TARK RAHA. Trendid, mida mitte maha magada

Kaarel Ots Nasdaq Tallinna börsi juht

2022. aasta on turgusid korralikult raputanud. Kuhu liigub aga börs 2023. aastal ning millised on trendid, mida ükski investor ei tohiks maha magada? Nasdaq Tallinna börsi juht Kaarel Ots teeb ülevaate, mida uus aasta turgudele toob ning räägib, kuidas uutest võitudest osa saada.

10:05 – 10:25

EDU SALADUS. Kuidas edestada turge 21 aastat järjest?

Anu Lill Ajakirja Investor vastutav toimetaja

Investor Toomas toob välja praktilised näited oma analüüsiprotsessist ja portfelli haldamisest ning jagab põnevaid ostuideid aastaks 2023. Lisaks avalikustatakse nii nimed kui näod Toomase taga ning päevavalgele tuuakse seni rääkimata lood ja juhtumid, millega Toomased on erinevatel aegadel rinda pistnud. Pommuudised!

10:25 – 10:55

Energiahiidude juhid: minu 200% kasvuplaan

Aavo Kärmas Enefit Greeni juhatuse esimees ja tegevjuht

Darius Maikštėnas Ignitis Groupi tegevjuht

Kaspars Peisenieks Investor, Investoru Klubsi juht

Börsifirmade juhid annavad aru ning vastavad investorite kõige põletavamatele küsimustele. Milliseks kujuneb energiaturg 2023. aastal? Kas rohepöörde edulugu jätkub? Millised on ettevõtete konkreetsed kasvuplaanid ja uued projektid? Kuhu investeerivad energiahiiud 2023. aastal ja edaspidigi? Vestluses osalevad ligi 60 000 aktsionäriga Enefit Greeni tegevjuht Aavo Kärmas ja Baltikumi suurima börsifirma Ignitis Group tegevjuht Darius Maikštėnas.

NB! Esinemine on inglise keeles.

10:55 – 11:15

OMA NAHK MÄNGUS. Kuidas elada 150 aastaseks? Tervelt!

Le Vallikivi Eesti Perearstide Seltsi juht

Mis kasu on finantsvabadusest, kui seda ei saa nautida tervena ega kaua? Vastupandamatu huumorimeelega perearst jagab näpunäiteid, et portfelli ei peaks ehitama tervise hinnaga.

11:15 – 11:40

INVESTEERIMISIDEED. Suurima potentsiaaliga Balti aktsiad täna

Kaspars Peisenieks Investor, Investoru Klubsi juht

Justinas Gapšys Verslo žiniosi börsitoimetuse ajakirjanik, investor Lukase esindaja

Balti börsil toimuvast annavad detailse ülevaate investor Toomase kolleegid, kes tunnevad oma koduturge läbi ja lõhki. Läti investor Andris ning Leedu investor Lukas avaldavad enda portfellide sisu ja annavad ülevaate, millised on Balti turu kuumimad aktsiad. Investor Andrist esindab Läti Investoru Klubsi eestvedaja Peisenieks, investor Lukast esindab Justinas Gapšys.

NB! Esinemine on inglise keeles.

11:40 – 11:55

Rootsi miljonäride saladused: kuidas saada rikkaks ja vabaks

Jan Sterner Rootsi investor, ettevõtja ja kirjastaja

NB! Esinemine on inglise keeles.

11:55 – 12:10

Stockholmi börsi ostunimekiri

Marcus Hernhag Rootsi investor, bestsellerite autor, koolitaja

Pärast esinemist jagab Marcus Hernhag autogramme tema eesti keeles ilmunud investeerimisraamatutele "Aktsiatega rikkaks ja vabaks" ja "Leia maailma parimad aktsiad".

NB! Esinemine on inglise keeles.

12:10 – 13:10

LÕUNA

13:10 – 13:20

Aasta investori ja investeerimisteo välja kuulutamine

Aasta investor on alates 2020. aastast Äripäeva välja antav tiitel, mille saab aasta jooksul kõige enam investeerimiskultuuri edendanud ja investeerimist populariseerinud investorile. Aasta investeerimisteo tiitel antakse üle algatusele, mis on aasta jooksul Eesti erainvestorite jaoks kõige rohkem väärtust loonud. Aasta investori ja investeerimisteo tiitlid antakse välja koostöös Nasdaq Tallinnaga.

13:20 – 13:45

EDULUGU. Kuidas ehitada meelelahutusäri impeerium

Andrei Zevakin Muusikaprodutsent, youtuber

Youtuber ja muusikaprodutsent Andrei Zevakin on juba 26aastaselt iseenda boss – töötab ja puhkab, millal ise tahab. Ettevõtliku noorena on ta teinud muusikat Eesti kuulsaimate artistidega, osalenud mitmeid kordi Eesti Laulul, loonud oma podcasti ja Youtube'i kanali 170 tuhande jälgijaga, tõsieluseriaali ning tegeleb investeerimisega. Konverentsil jagab Andrei õppetunde, kuidas kriisiolukorras adapteerudes on võimalik ehitada üles edukas äri ning milliseid riske ja võite see endas kannab. Lisaks toob ta välja, millistesse suundadesse ja ettevõtetesse ta ise investeerib.

13:45 – 14:10

KANNAPÖÖRE ELUS. Rängast õnnetusest finantsvabaduseni

Gerda Rand Investor, ettevõtja ja mentor

Endise rattasportlasena elas Gerda üle ränga õnnetuse, mis lõpetas tema jaoks sportlaskarjääri. Kannapöördena otsustas ta minna USA-sse esmalt au paurina ning hiljem raamatuid müüma. Läbi väikeste võitude sai temast 25. eluaastaks kroonimiljonär ning tänaseks on ta läbi investeerimise ja ettevõtluse saavutanud finantsvabaduse. Ta investeerib kinnisvarasse, aktsiatesse ja laenudesse. Konverentsil jagab Gerda oma lugu, kuidas vaimse tugevuse ja eesmärkidega on võimalik edu saavutada. Lisaks toob ta praktilisi näiteid sellest, kuidas ta on oma portfelli koostanud ning mida on ta oma finantsvabaduse saavutamise teekonnal õppinud.

14:10 – 14:40

INVESTEERIMISPSÜHHOLOOGIA. Kuidas võita investoreid nende enda mängus?

Kristjan Liivamägi Aasta investor 2022, finantsökonoomika doktor

Millised on levinud käitumismustrid ja -vead, mida enamus investoreid turgudel teevad ja mille tulemusel jääb nende tootlus turu keskmisele tootluse alla? Edukate investeerimisotsuste taga on lisaks kogemusele ja analüüsile ka investeerimispsühholoogia mõistmine. Aasta investor Kristjan Liivamägi selgitab läbi praktiliste näidete ja kogemuslugude kuidas mõjutavad erinevad käitumuslikud kõrvalekalded nagu näiteks liigne enesekindlus, kaotuse vastumeelsus, ankurdamine, dispositsiooniefekt ja esindusviga investorite otsuseid finantsturgudel. Ta toob välja praktilised ettepanekud, kuidas keerulistes turuolukordades säilitada külm pea ning teha oma investeeringute juhtimises edukamaid ja ratsionaalseid otsuseid. Mõistes investeerimisel tekkivaid emotsioone on sul võimalik enda investeerimisportfelliga saavutada paremaid tulemusi.

14:40 – 15:10

Investeerimisvigade TOP

Katri Teller Investor ja podcasti Blondcast autor

Marko Oolo Investor ja riskikapitalifondi Superangel partner, Investeerimisklubi kaasasutaja

Nelli Janson Investor ja LHV vanemmaakler

Tark õpib teiste vigadest. Tuntud investorid ja ettevõtjad jagavad ausalt oma investeerimis- ja ettevõtluskarjääri suurimaid möödapanekuid ja parimaid õppetunde. Praktilised näited ja soovitused, kuidas vigadest õppida ja hiljem kaotatu kuhjaga tagasi teenida.

15:10 – 15:40

PUUST JA PUNASEKS. Kinnisvaraga rikkaks saamise valem aastal 2023

Rahakratt Kinnis-varas, finfluencer ja sendiblogija

Ornella Jõgi Investor, reisi-ja finantsblogija

Jaak Roosaare Investor, ettevõtja ja autor

Kristi Saare Aasta investor 2021, ettevõtja ja blogija

Eestlane olevat ikka kinnisvarausku. Arutelus toovad kinnisvarainvestorid isiklikust elust näiteid, kuidas on võimalik igal ühel luua nullist mitme korteriga portfell. Millised on parimad strateegiad kinnisvaraga rikkuse kasvatamiseks? Kuhu on liikumas kinnisvaraturg aastal 2023? Millised objektid on parimad tuluallikad? Kuidas praegusest turuolukorrast maksimum võtta? Kas kinnisvara on praegu parim kaitse tormiliste aegade vastu? Arutelu modereerib Aasta investor 2021 ja ettevõtja Kristi Saare.

15:40 – 16:15

ENERGIAPAUS

16:15 – 16:35

Pullituru algus? Parimad võimalused aastal 2023

Alexander Elder Börsikaupleja, koolitaja, menuraamatute autor ja psühhiaater

Eelmisel konverentsil karuturgu täpselt ennustanud Eesti juurtega professionaalne USA börsikaupleja Alexander Elder prognoosib, milliseks võib kujuneda käesolev investeerimis- ja kauplemisaasta. Ühtlasi kaardistab ta suurimad riskid ja võimalused nii börsikaupleja kui pikaajalise investori vaatenurgast.

NB! Esinemine on inglise keeles.

16:35 – 17:00

Tehniline analüüs: ostunimekiri 2023. aastaks

Vaido Veek Tehnilise analüüsi ekspert

Tehnilise analüüsi ekspert Vaido Veek näitab selgelt ja konkreetselt ette, kuhu 2023. aastal investeerida ja kuhu mitte. Samuti toob ta välja 10 parimat ostuideed meilt ja mujalt ning näitab puust ja punaselt ette, millise hinnaga tema aktsiaid ostab ja müüb. Lisaks tagasivaade sellele, kuidas on läinud eelmise konverentsi soovitustel.

17:00 – 17:30

Wall Streetilt Kalamajja

Alejandro Jimenez Grünfini jätkusuutlike investeeringute juht, endine JPMorgani üksusejuht

Endine Wall Streeti fondihaldur Alejandro Jimenez toob publikuni oma loo ja kogemuse sellest, kuidas ta haldas miljardeid dollareid läbi pulli- ja karuturgude ning kuidas ta jõudis JPMorgani New Yorgi pilvelõhkujatest Tallinna, mis on talle nüüd koduks.

Jimenez töötas JPMorganis aastatel 2001 kuni 2019, tõustes praktikandist üksusejuhiks. Sel perioodil käis ta läbi nii dotcom’i mulli, globaalse majanduskriisi kui ka kümnendipikkuse pullituru. Oma meeskonnaga New Yorgis ja Šveitsis haldas ta rohkem kui 30 miljardi väärtuses globaalseid portfelle, kuhu kuulusid varaklassidena nii aktsiad, võlakirjad, fondid, ETFid, riskifondid, kinnisvara, toorained, valuutad ja tuletisinstrumendid.

NB! Esinemine on inglise keeles.

17:30 – 19:00

Melu ja networkimine

Investor Toomase konverents 2023

Toimumiskoht:

Kultuurikatel

Aktsiavihjed, pommuudised, praktilised nõuanded ja väärt tutvused kogu eluks – jah, 2022. aastal üle 830 investeerimishuvilise võõrustanud Baltikumi võimsaim investeerimiskonverents tuleb taas!

Investor Toomase konverents toob kokku minu head sõbrad ja suurimad eeskujud investeerimisvallas, nii Eestist kui välismaalt. Konverentsi eesmärk on, et me kõik saaksime enda jaoks paika selge plaani: kuidas investeerida võimalikult edukalt 2023. aastal ja ka edaspidi.

Juttu tuleb aktsiatesse investeerimisest, investeerimisvigadest, ettevõtlusest, idufirmadesse investeerimisest, kinnisvarast, ühisrahastusest, maailmamajanduse hetkeseisust ja paljust muust. Konverentsil kuulutakse traditsiooniliselt välja aasta investor ja investeerimistegu.

Konverentsile on ühtviisi oodatud nii alustavad investorid kui ka kogenud varajuhid. Varasemate aastate kogemus ütleb mulle, et tulla tasub neilgi, kel investeerimisega varasemat kokkupuudet pole – garanteerin inspiratsiooni, motivatsiooni, praktilised teadmised ja hea tuju!

NB! Saalikohti on vaid piiratud kogus!

Mida ütlevad aga eelmistel konverentsidel osalenud? Siin on mõned mõtted:

 • Üritus oli väga laiahaardeline, sai erinevaid huvitavaid ettekandeid jälgida ja saan teises saalis toimunut ka kodus hiljem järele vaadata! Lisaks olid ettekanded ja üritus täpselt nii pikad, et jaksasid kaasa mõelda ja õhtuks ei olnud täiesti läbi.”
 • “Hea, et krüptoteemasid rohkem ei olnud, neid ei viitsi väga kuulata. Muidu oli täitsa tipp-topp.”
 • “Korralduslik pool oli hea. Asukoht meeldis. Esinejad olid põnevad ja tarkust sai.”
 • “Korraldus sujus, püsisite graafikus, asjad töötasid, inimesed olid kohal. Polegi tänapäeval nii vähe :)”
 • “Programm oli hästi kokku pandud ja igav ei hakanud kordagi. Toit oli ka väga maitsev!”

Nii nagu igal aastal, hoiatan nüüdki ette, et minu varasemate aastate konverentsid on juba üsna varakult kõik viimse kohani välja müüdud. Sestap tasub endale pääse kindlustada võimalikult varakult – on oluliselt soodsam ja ei ole ohtu ukse taha jääda!

LISAINFO

 • Konverentsi ajal on kasutusel interaktiivne äpp, mille kaudu saab esitada esinejatele küsimusi, jätta korraldajatele tagasisidet ning kokku leppida kiirkohtumisi teiste osalejatega.
 • Üritus on järelvaadatav 30 päeva (ka saalipileti soetajatele).
 • Saalipileti hind sisaldab hommikukohvi, lõunasööki ning pärastlõunast kohvipausi Kultuurikatlas.

Programm

PEASAAL
VÄIKE SAAL

08:45 – 09:40

Registreerimine ja hommikukohv

09:40 – 09:45

Avasõnad

09:45 – 10:05

TARK RAHA. Trendid, mida mitte maha magada

Kaarel Ots Nasdaq Tallinna börsi juht

2022. aasta on turgusid korralikult raputanud. Kuhu liigub aga börs 2023. aastal ning millised on trendid, mida ükski investor ei tohiks maha magada? Nasdaq Tallinna börsi juht Kaarel Ots teeb ülevaate, mida uus aasta turgudele toob ning räägib, kuidas uutest võitudest osa saada.

10:05 – 10:25

EDU SALADUS. Kuidas edestada turge 21 aastat järjest?

Anu Lill Ajakirja Investor vastutav toimetaja

Investor Toomas toob välja praktilised näited oma analüüsiprotsessist ja portfelli haldamisest ning jagab põnevaid ostuideid aastaks 2023. Lisaks avalikustatakse nii nimed kui näod Toomase taga ning päevavalgele tuuakse seni rääkimata lood ja juhtumid, millega Toomased on erinevatel aegadel rinda pistnud. Pommuudised!

10:25 – 10:55

Energiahiidude juhid: minu 200% kasvuplaan

Aavo Kärmas Enefit Greeni juhatuse esimees ja tegevjuht

Darius Maikštėnas Ignitis Groupi tegevjuht

Kaspars Peisenieks Investor, Investoru Klubsi juht

Börsifirmade juhid annavad aru ning vastavad investorite kõige põletavamatele küsimustele. Milliseks kujuneb energiaturg 2023. aastal? Kas rohepöörde edulugu jätkub? Millised on ettevõtete konkreetsed kasvuplaanid ja uued projektid? Kuhu investeerivad energiahiiud 2023. aastal ja edaspidigi? Vestluses osalevad ligi 60 000 aktsionäriga Enefit Greeni tegevjuht Aavo Kärmas ja Baltikumi suurima börsifirma Ignitis Group tegevjuht Darius Maikštėnas.

NB! Esinemine on inglise keeles.

10:55 – 11:15

OMA NAHK MÄNGUS. Kuidas elada 150 aastaseks? Tervelt!

Le Vallikivi Eesti Perearstide Seltsi juht

Mis kasu on finantsvabadusest, kui seda ei saa nautida tervena ega kaua? Vastupandamatu huumorimeelega perearst jagab näpunäiteid, et portfelli ei peaks ehitama tervise hinnaga.

11:15 – 11:40

INVESTEERIMISIDEED. Suurima potentsiaaliga Balti aktsiad täna

Kaspars Peisenieks Investor, Investoru Klubsi juht

Justinas Gapšys Verslo žiniosi börsitoimetuse ajakirjanik, investor Lukase esindaja

Balti börsil toimuvast annavad detailse ülevaate investor Toomase kolleegid, kes tunnevad oma koduturge läbi ja lõhki. Läti investor Andris ning Leedu investor Lukas avaldavad enda portfellide sisu ja annavad ülevaate, millised on Balti turu kuumimad aktsiad. Investor Andrist esindab Läti Investoru Klubsi eestvedaja Peisenieks, investor Lukast esindab Justinas Gapšys.

NB! Esinemine on inglise keeles.

11:40 – 11:55

Rootsi miljonäride saladused: kuidas saada rikkaks ja vabaks

Jan Sterner Rootsi investor, ettevõtja ja kirjastaja

NB! Esinemine on inglise keeles.

11:55 – 12:10

Stockholmi börsi ostunimekiri

Marcus Hernhag Rootsi investor, bestsellerite autor, koolitaja

Pärast esinemist jagab Marcus Hernhag autogramme tema eesti keeles ilmunud investeerimisraamatutele "Aktsiatega rikkaks ja vabaks" ja "Leia maailma parimad aktsiad".

NB! Esinemine on inglise keeles.

12:10 – 13:10

LÕUNA

13:10 – 13:20

Aasta investori ja investeerimisteo välja kuulutamine

Aasta investor on alates 2020. aastast Äripäeva välja antav tiitel, mille saab aasta jooksul kõige enam investeerimiskultuuri edendanud ja investeerimist populariseerinud investorile. Aasta investeerimisteo tiitel antakse üle algatusele, mis on aasta jooksul Eesti erainvestorite jaoks kõige rohkem väärtust loonud. Aasta investori ja investeerimisteo tiitlid antakse välja koostöös Nasdaq Tallinnaga.

13:20 – 13:45

EDULUGU. Kuidas ehitada meelelahutusäri impeerium

Andrei Zevakin Muusikaprodutsent, youtuber

Youtuber ja muusikaprodutsent Andrei Zevakin on juba 26aastaselt iseenda boss – töötab ja puhkab, millal ise tahab. Ettevõtliku noorena on ta teinud muusikat Eesti kuulsaimate artistidega, osalenud mitmeid kordi Eesti Laulul, loonud oma podcasti ja Youtube'i kanali 170 tuhande jälgijaga, tõsieluseriaali ning tegeleb investeerimisega. Konverentsil jagab Andrei õppetunde, kuidas kriisiolukorras adapteerudes on võimalik ehitada üles edukas äri ning milliseid riske ja võite see endas kannab. Lisaks toob ta välja, millistesse suundadesse ja ettevõtetesse ta ise investeerib.

13:45 – 14:10

KANNAPÖÖRE ELUS. Rängast õnnetusest finantsvabaduseni

Gerda Rand Investor, ettevõtja ja mentor

Endise rattasportlasena elas Gerda üle ränga õnnetuse, mis lõpetas tema jaoks sportlaskarjääri. Kannapöördena otsustas ta minna USA-sse esmalt au paurina ning hiljem raamatuid müüma. Läbi väikeste võitude sai temast 25. eluaastaks kroonimiljonär ning tänaseks on ta läbi investeerimise ja ettevõtluse saavutanud finantsvabaduse. Ta investeerib kinnisvarasse, aktsiatesse ja laenudesse. Konverentsil jagab Gerda oma lugu, kuidas vaimse tugevuse ja eesmärkidega on võimalik edu saavutada. Lisaks toob ta praktilisi näiteid sellest, kuidas ta on oma portfelli koostanud ning mida on ta oma finantsvabaduse saavutamise teekonnal õppinud.

14:10 – 14:40

INVESTEERIMISPSÜHHOLOOGIA. Kuidas võita investoreid nende enda mängus?

Kristjan Liivamägi Aasta investor 2022, finantsökonoomika doktor

Millised on levinud käitumismustrid ja -vead, mida enamus investoreid turgudel teevad ja mille tulemusel jääb nende tootlus turu keskmisele tootluse alla? Edukate investeerimisotsuste taga on lisaks kogemusele ja analüüsile ka investeerimispsühholoogia mõistmine. Aasta investor Kristjan Liivamägi selgitab läbi praktiliste näidete ja kogemuslugude kuidas mõjutavad erinevad käitumuslikud kõrvalekalded nagu näiteks liigne enesekindlus, kaotuse vastumeelsus, ankurdamine, dispositsiooniefekt ja esindusviga investorite otsuseid finantsturgudel. Ta toob välja praktilised ettepanekud, kuidas keerulistes turuolukordades säilitada külm pea ning teha oma investeeringute juhtimises edukamaid ja ratsionaalseid otsuseid. Mõistes investeerimisel tekkivaid emotsioone on sul võimalik enda investeerimisportfelliga saavutada paremaid tulemusi.

14:40 – 15:10

Investeerimisvigade TOP

Katri Teller Investor ja podcasti Blondcast autor

Marko Oolo Investor ja riskikapitalifondi Superangel partner, Investeerimisklubi kaasasutaja

Nelli Janson Investor ja LHV vanemmaakler

Tark õpib teiste vigadest. Tuntud investorid ja ettevõtjad jagavad ausalt oma investeerimis- ja ettevõtluskarjääri suurimaid möödapanekuid ja parimaid õppetunde. Praktilised näited ja soovitused, kuidas vigadest õppida ja hiljem kaotatu kuhjaga tagasi teenida.

15:10 – 15:40

PUUST JA PUNASEKS. Kinnisvaraga rikkaks saamise valem aastal 2023

Rahakratt Kinnis-varas, finfluencer ja sendiblogija

Ornella Jõgi Investor, reisi-ja finantsblogija

Jaak Roosaare Investor, ettevõtja ja autor

Kristi Saare Aasta investor 2021, ettevõtja ja blogija

Eestlane olevat ikka kinnisvarausku. Arutelus toovad kinnisvarainvestorid isiklikust elust näiteid, kuidas on võimalik igal ühel luua nullist mitme korteriga portfell. Millised on parimad strateegiad kinnisvaraga rikkuse kasvatamiseks? Kuhu on liikumas kinnisvaraturg aastal 2023? Millised objektid on parimad tuluallikad? Kuidas praegusest turuolukorrast maksimum võtta? Kas kinnisvara on praegu parim kaitse tormiliste aegade vastu? Arutelu modereerib Aasta investor 2021 ja ettevõtja Kristi Saare.

15:40 – 16:15

ENERGIAPAUS

16:15 – 16:35

Pullituru algus? Parimad võimalused aastal 2023

Alexander Elder Börsikaupleja, koolitaja, menuraamatute autor ja psühhiaater

Eelmisel konverentsil karuturgu täpselt ennustanud Eesti juurtega professionaalne USA börsikaupleja Alexander Elder prognoosib, milliseks võib kujuneda käesolev investeerimis- ja kauplemisaasta. Ühtlasi kaardistab ta suurimad riskid ja võimalused nii börsikaupleja kui pikaajalise investori vaatenurgast.

NB! Esinemine on inglise keeles.

16:35 – 17:00

Tehniline analüüs: ostunimekiri 2023. aastaks

Vaido Veek Tehnilise analüüsi ekspert

Tehnilise analüüsi ekspert Vaido Veek näitab selgelt ja konkreetselt ette, kuhu 2023. aastal investeerida ja kuhu mitte. Samuti toob ta välja 10 parimat ostuideed meilt ja mujalt ning näitab puust ja punaselt ette, millise hinnaga tema aktsiaid ostab ja müüb. Lisaks tagasivaade sellele, kuidas on läinud eelmise konverentsi soovitustel.

17:00 – 17:30

Wall Streetilt Kalamajja

Alejandro Jimenez Grünfini jätkusuutlike investeeringute juht, endine JPMorgani üksusejuht

Endine Wall Streeti fondihaldur Alejandro Jimenez toob publikuni oma loo ja kogemuse sellest, kuidas ta haldas miljardeid dollareid läbi pulli- ja karuturgude ning kuidas ta jõudis JPMorgani New Yorgi pilvelõhkujatest Tallinna, mis on talle nüüd koduks.

Jimenez töötas JPMorganis aastatel 2001 kuni 2019, tõustes praktikandist üksusejuhiks. Sel perioodil käis ta läbi nii dotcom’i mulli, globaalse majanduskriisi kui ka kümnendipikkuse pullituru. Oma meeskonnaga New Yorgis ja Šveitsis haldas ta rohkem kui 30 miljardi väärtuses globaalseid portfelle, kuhu kuulusid varaklassidena nii aktsiad, võlakirjad, fondid, ETFid, riskifondid, kinnisvara, toorained, valuutad ja tuletisinstrumendid.

NB! Esinemine on inglise keeles.

17:30 – 19:00

Melu ja networkimine

Toetajad

Peatoetaja

Toetajad

Lisainfo

Konverentsi materjalide ja sisu kopeerimine, salvestamine, reprodutseerimine või levitamine on ilma AS Äripäeva kirjaliku nõusolekuta keelatud.

Korraldaja võib üritusel teha pilte, videoid ja helisalvestisi ning jagada neid nii osalejatega kui ka avalikes meediakanalites, samuti kasutada sarnaste ürituste turundamiseks.
Täpsemat teavet andmete kasutamise kohta leiab Äripäeva Privaatsustingimustest.

Reklaam
Kui soovite tutvustada oma ettevõtet konverentsil, siis võtke ühendust [email protected] või 667 0105.

 

Tühistamisinfo

Palume teatada mitteosalemisest kirjalikult vähemalt 10 tööpäeva enne ürituse toimumist aadressil [email protected] .
Sellisel juhul tagastame laekunud osalustasu või tühistame veel tasumata arve.

Kui teatate mitteosalemisest 5-9 tööpäeva enne konverentsi kuulub tasumisele 50% arvest.
Kui teatate mitteosalemisest hiljem või unustate teatada, osalustasu ei tagastata ja tasumisele kuulub 100% arvest.

Asukoht ja kontaktid

Aadress

Põhja pst 27a, 10415 Tallinn
© AS Äripäev 2000-2023
 • Aadress: Vana Lõuna 39/1, 19094 Tallinn
 • Klienditugi: 667 0099 (8:15-17:00)
 • E-post: [email protected]