IT teenuste sisseost - äri edu või innovatsiooni pidur?

14.03.2019

Veebiseminar

Kas IT keerukus käib üle mõistuse ja hirm häkkerite ees ei lase magada? IT spetsialisti värbamine ei õnnestu? IT investeeringud ja kulud tunduvad liiga suured? Rikked arvutites ei lase kasumit teenida? Kui need või mõned muud sarnased asjaolud tunduvad tuttavana, siis olete oodatud osalema IT teenuste sisseostu veebiseminaril.

 
Veebiseminaril osaleja saab võimaluse kaasa mõelda ja arutleda järgmistel teemadel:

  1. Mida tähendab IT teenuste sisseost?
  2. Kellele IT teenuste sisseost sobib?
  3. Milliseid kasusid IT teenuste sisseostust saab?
  4. Milliseid tagajärgi see endaga kaasa toob?

Veebiseminar toimub 14. märtsil kell 10.00-11.30 internetis Äripäeva veebiseminaride keskkonnas.

Enne veebiseminari saadetakse registreerunud kasutajatele infomeil lingiga, mille kaudu pääsete enne seminari algust veebiseminari keskkonda. Täpsemat infot veebiseminari kohta saab küsida kirjutades [email protected]
Veebiseminari paremaks korraldamiseks on samal meiliaadressil oodatud ka küsimused lektorile!


Veebiseminari viib läbi 
PwC Advisors IT valdkonna konsultatsioonide osakonna juht ja e-valitsemise, IT-teenuste haldamise ja tulemuslikkuse juhtimise ekspert Mihkel Lauk

ESINEJA

Mihkel Lauk

PwC Advisors IT valdkonna konsultatsioonide osakonna juht ja e-valitsemise, IT-teenuste haldamise ja tulemuslikkuse juhtimise ekspert
Mihkel on PwC Advisors IT valdkonna konsultatsioonide osakonna juht ja e-valitsemise, IT-teenuste haldamise ja tulemuslikkuse juhtimise ekspert. Ta on omandanud ITIL eksperdi sertifikaadi (2016), EBS-is rahvusvahelise IT-juhtimise magistrikraadi (2007) ning ta on IKT valdkonnas olnud aktiivne alates 1996. aastast.
Mihkel on õppejõud ¬– aastate jooksul on ta õpetanud nii Eesti Ettevõtluskõrgkoolis Mainor, IT Kolledžis, Tartu Kõrgemas Kunstikoolis ning Eesti Kunstiakadeemias. Lisaks on ta andnud IKT koolitusi Invictas, IT Protrainingus ja BCS Koolituses. Hetkel on Mihkel Tallinna Tehnikaülikooli E-riigi tehnoloogiate ja teenuste õppekava aine Planning and Implementing e-governance (IDU0420) vastutav õppejõud.
Mihklil on märkimisväärne kogemus organisatsiooni tööprotsesside analüüsimise ja disainimisega ning sealhulgas on ta ka ise mitmete infosüsteemide arhitektuuri autor. Ta on aidanud optimeerida mitmete ettevõtete ja avaliku sektori asutuste tööprotsesse uute ülesannetega toimetulemiseks.
LISAINFO
Osalemise tingimused

Palume teatada mitteosalemisest kirjalikult vähemalt 10 tööpäeva enne ürituse toimumist aadressil [email protected] .
Sellisel juhul tagastame laekunud osalustasu või tühistame veel tasumata arve.

Kui teatate mitteosalemisest 5-9 tööpäeva enne konverentsi toimumist, palume tasuda 50% väljastatud arve maksumusest.
Kui teatate mitteosalemisest hiljem või unustate teatada, palume tasuda väljastatud arve täissummas.

Korraldaja võib üritusel teha pilte, videoid ja helisalvestisi ning jagada neid nii osalejatega kui ka avalikes meediakanalites, samuti kasutada sarnaste ürituste turundamiseks.
Täpsemat teavet andmete kasutamise kohta leiab Äripäeva Privaatsustingimustest.