ITIL 4 Awareness

19.03.2019

Telliskivi 60A, Tallinn

Viimastel aastatel on projektijuhtimises lisandunud palju uusi aspekte seoses iduettevõtete loomise ja arendamisega, pilveteenuste laialdase kasutuselevõtu, agiilsete meetodite valitseva positsiooniga jne.

See kõik on oma kajastuse leidnud uutes ITIL 4 raamatutes, millest esimene pealkirjaga „ITIL 4 Foundation“ ilmub veebruaris 2019. Kõige üldisemalt võib öelda, et ITIL 4 on vastavalt IT arengule liikumas teenuse elutsüklit toetavate protsesside kirjeldamiselt pigem optimaalsete (lean-tüüpi) väärtusvoogude tekitamise ja täiustamise suunas.

Ühepäevane ITIL 4 Awareness on sissejuhatav tutvustus uude ITIL 4 raamistikku. Me käime ühe päevaga läbi ITIL 4 põhimõisted, nagu teenuste halduse 4 põhimõõdet, teenuse väärtuste süsteem, ITIL praktikad. Kindlasti on juttu vana ITIL v3 ja uue ITIL 4 erinevustest ja kokkulangemistest.

Usutavasti on nii mõnigi ITIL v3 Foundation sertifikaadi omanik võimeline uue ITIL 4 Foundation sertifikaadieksami õiendama peale seda 1-päevast koolitust.

ESINEJA

Avo Raup

ITIL konsultatsioonid ja koolitamine

Sertifikaadid:
ITIL V3 Expert (CSME, 2011)
ITIL V2 Service Manager (EXIN, 2009)
ITIL Intermediate PPO (APMG, 2015)
ITIL Intermediate SOA (APMG, 2015)
ITIL V3 Intermediate OSA (APMG, 2011)
ITIL V3 Intermediate RCV (APMG, 2010)
ITIL Practitioner (APMG, 2016)
ITIL V3 Foundation (CSME, 2010)
ITIL V2 Foundation (EXIN, 2003)
Lean IT Foundation (APMG, 2013)

Avo on väga huvitav ja energiline koolitaja. Peale IT huvide on ta ka tuntud raadiohääl. Avo on Frank Zappa loomingu suurimaid kollektsionääre ja tutvustajaid Eestis. 2006. aastal korraldas ta oma kollektsioonist Zappa teemalise näituse Eesti Rahvusraamatukogus ja hiljem 2007 - 2008 43-osalise hiigelsarja Frank Zappa muusikast pealkirjaga Apostroof. Suure raadiotöö kogemusega Avo Raup on töötanud ka Raadio 2 peatoimetajana.
LISAINFO
Osalemise tingimused

Registreerudes e-poe, e-kirja või telefoni teel, saadame Teile arve ja täpsema info osalemise kohta.
Üks nädal enne igat koolituspäeva saadame Teile e-kirjaga meenutuse osalemise infoga.

Koolitusel osalemine on nimeline, kuid saate osalejat tasuta muuta kuni koolitusprogrammi alguseni. Kui Te ei saa mingil põhjusel osaleda, palun andke sellest kindlasti teada e-posti aadressil [email protected] või telefonil 618 1727. Kui teatate oma mitteosalemisest kuni nädal enne kogu koolitusprogrammi algust, pakume mõnd muud samaväärset koolitust samal hooajal või tagastame 100% tasutud koolituse maksumusest; kui teatate vähemalt 3 tööpäeva varem, tagastame 50%. Muul juhul kuulub arve tasumisele.

IT Koolitus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Tutvuge koolituskaardi infoga SIIN.
Täpsema info saamiseks võtke meiega ühendust telefonil 618 1727 või [email protected].