Järelvaadatavad

Järelvaadatav: Kuidas hallata IT-süsteemide turvanõrkuseid?

Kestus: 70 minutit

Organisatsiooni taristus on reeglina alati väiksem või suurem hulk turvanõrkusi, mis mõjutavad organisatsiooni küberturvalisust sõltuvalt nõrkuse sisust ja iseloomust.

Nende nõrkustega tegelemist süsteemse protsessina, nimetatakse turvanõrkuste halduseks.

Veebiseminaril räägime turvanõrkuste haldusest:

  • Mis on turvanõrkused, kuidas toimub turvanõrkuste haldus ja kuidas suhtuvad sellese protsessi peamised infoturvalisuse standardid?
  • Miks ei piisa ainult turvanõrkuste tuvastamisest, vaid oluline on ka nende nõrkuste haldusprotsess?
  • Mis on peamised probleemid turvanõrkuste haldusel ja mis võiks olla lahendusettepanekud?
  • Turvanõrkuste halduse töövahendid ja nende erisused.

 

Veebiseminari viib läbi Security Software äriarendusjuht ja infoturbeanalüütik Ats Onemar.

 

Lisainfot veebiseminaride kohta saab küsida Liina Aru käest (liina.aru@aripaev.ee).

 

 

 

 

Veebiseminari saate vaadata pärast arve tasumist. Kui tasute internetipangas või krediitkaardimaksega, tekib veebiseminari vaatamise õigus mõne minuti jooksul. Arvega tasudes tekib veebiseminari vaatamise õigus järgmise tööpäeva hommikuks. Veebiseminari vaatamise õiguse saate osta ka oma kolleegidele. Muutke selleks allpoololeval tellimisvormil vaatajate arvu. Pärast ostu kinnitamist saadame Teie e-maili aadressile juhendi, kuidas määrata kolleegidele vaatamisõigused Äripäeva konto lehel https://login.aripaev.ee.
TELLIMINE
Järelvaadatav: Kuidas hallata IT-süsteemide turvanõrkuseid?
Hind:
59 €
70,80 € km-ga
VAATAJATE ARV:
LEKTOR

Ats Onemar

äriarendusjuht ja infoturbeanalüütik
Ats Onemar (CISA) on Security Software OÜ infoturbeanalüütik. Ta on tegutsenud infoturbe valdkonnas üle kümne aasta ja seda nii era- kui ka riigisektoris. Ats on õppinud IT juhtimist ja töötanud IT-spetsialisti, administraatori ja IT-projektijuhina. Praegu on ta pühendunud infoturbele.

Olulised märksõnad valdkonna kogemusest: ISKE, infoturbe protsessid ja dokumentatsioon, isikuandmete kaitse üldmäärus, infosüsteemide auditeerimine, infoturbe- ja infoturberiskide analüüs, identiteedi ja pääsuõiguste haldus, infoturbetehnoloogiad.