Järelvaadatav: Käibemaksumuudatused 2020

Alates 1. jaanuarist 2020 muutus Euroopa Nõukogu käibemaksudirektiiv. Lisaks direktiivi nõuetest tingitud muudatustele, reguleeriti käibemaksuseaduses Euroopa Kohtu praktika tulemusel kreeditarve esitamise reeglid juhul, kui ostja jätab kauba või teenuse eest maksmata. Sätestati nõudmiseni varu (call-off stock) mõiste ja täpsustati aheltehingute maksustamise reeglid liikmesriikide vahelise kaubanduse korral.

 

 

Seminaril tulevad käsitlemisele järgmised teemad:

1.           Nõudmiseni varu mõiste KMSis

2.           Aheltehingute maksustamine alates 2020.

3.           Kreeditarve tegemise uued reeglid.

4.           Väiksemad muudatused KMSis.

Veebiseminari saate vaadata pärast arve tasumist. Kui tasute internetipangas või krediitkaardimaksega, tekib veebiseminari vaatamise õigus mõne minuti jooksul. Arvega tasudes tekib veebiseminari vaatamise õigus järgmise tööpäeva hommikuks. Veebiseminari vaatamise õiguse saate osta ka oma kolleegidele. Muutke selleks allpoololeval tellimisvormil vaatajate arvu. Pärast ostu kinnitamist saadame Teie e-maili aadressile juhendi, kuidas määrata kolleegidele vaatamisõigused Äripäeva konto lehel https://login.aripaev.ee.
TELLIMINE
Järelvaadatav: Käibemaksumuudatused 2020
Hind:
39 €
46,80 € km-ga
VAATAJATE ARV:
LEKTOR

Tõnis Elling

Ernst & Young Baltic AS juhtiv maksunõustaja
LISAINFOVeebiseminari materjalide ja sisu kopeerimine, salvestamine, reprodutseerimine või levitamine on ilma AS Äripäeva kirjaliku nõusolekuta keelatud.