Motivatsioon müügis

Uus kaasav Bestsales Müügikool aitab Sul avada oma elujõu, ehk oma sisemise motivatsiooni allika.

01. märts 2016

Kestus: 1 päev

Motivatsioon on meie elujõud – kui meil pole motivatsiooni, siis ei ole meil ka energiat midagi ette võtta ja seeläbi ka kuhugi jõuda. Isegi nii konkreetses valdkonnas nagu müük eelneb motivatsioon kõikidele muudele hea müügi aspektidele. Seetõttu ongi Äripäeva Akadeemia koostöös Bestsales Müügikooliga on välja töötanud spetsiaalse motivatsioonikoolituse müügiinimestele.

Koolituse eesmärgiks on
aidata osalejatel kontakti saada oma sisemise motivatsiooniga ja seeläbi reaalselt ka oma müügitulemusi igapäevaselt parandada.

Koolitus annab
Koolituse tulemusena on osaleja omandanud järgmised õpiväljundid:

  • teadvustanud isiklikke sise- ja välimotivatsiooni allikaid
  • oskuse iseennast müügis motiveerida ja eesmärgipärasena hoida
  • mõtestanud müügitegevuse iseenda jaoks motiveerivamal moel
  • oskuse oma hoiakutelt, vaadetelt ja suhtumiselt optimistlikult müügile orienteeruda 

Koolitusele on oodatud
kõik müügiga tegelevad inimesed, kes soovivad tõsta oma motivatsiooni seeläbi elus paremaid tulemusi saavutada

KOOLITAJA

Kaido Pajumaa

Äripäeva Akadeemia koostööpartner ja Motivaator.ee meeskonnakoolitaja
Kaido on lõpetanud Tartu Ülikooli rahvusvahelise ettevõtluse eriala, töötanud peaaegu 5 aastat Hansapangas ja alates 2004. aastast ettevõtja olnud. Peale oma esimese ettevõtte pankrotistumist 2006. aastal hakkas Kaido otsima vastust küsimustele, kuidas leida elus tasakaal ambitsioonide ja tähenduse vahel, ning missugused tegurid aitavad inimesel oma igapäevasest elust juba täna rohkem rõõmu tunda? Nendele küsimustele vastuseid otsides käivitas ta populaarse enesearengublogi Sisekosmos.ee, millest sai alguse ka Kaido koolitajakarjäär. "Kuidas luua eduteadvust?” koolitustel, mis näitas osalejatele, et igas läbikukkumises on peidus uus võimalus, osales 2 aasta jooksul enam kui 300 inimest, kellest paljud koolitusele järgnevate kuude jooksul oma elus märkimisväärseid muutusi läbi viisid. Alates 2011. aastast tegeleb Kaido meeskondade koolitamisega. Tema peamine fookus on suunatud inimeste sisemise motivatsiooni arendamisele töö mõtestamise ja juhtide poolse motiveeriva tunnustamise kaudu. Kaido Pajumaa on aasta koolitaja 2016. Võitja selgus 9. novembril Koolituskonverentsil konverentsid.ee ja personaliuudised.ee lugejate seas läbi viidud uuringu tulemusena.
AJAKAVA

09:45 - 10:00

09:45 - 10:00

Kogunemine ja hommikukohv

10:00 - 17:00

10:00 - 17:00

Koolitus

Lisainfo
Osalemise tingimused

Registreerudes e-poe, e-kirja või telefoni teel, saadame Teile arve ja täpsema info osalemise kohta.
Üks nädal enne igat koolituspäeva saadame Teile e-kirjaga meenutuse osalemise infoga.

Koolitusel osalemine on nimeline, kuid saate osalejat tasuta muuta kuni koolitusprogrammi alguseni. Kui Te ei saa mingil põhjusel osaleda, palun andke sellest kindlasti teada e-posti aadressil [email protected] või telefonil 667 0073. Kui teatate oma mitteosalemisest kuni nädal enne kogu koolitusprogrammi algust, pakume mõnd muud samaväärset koolitust samal hooajal või tagastame 100% tasutud koolituse maksumusest; kui teatate vähemalt 3 tööpäeva varem, tagastame 50%. Muul juhul kuulub arve tasumisele.

AS Äripäev on Eesti Töötukassa koostööpartner. Tutvuge koolituskaardi kirjeldusega SIIN.