Kauplemispäeviku pidamise ABC

06.12.2021

Veebiseminar

Tehingu tegemine finantsturul on tänapäeval imelihtne - vajutad nuppu ja aktsiad on ostetud. Kuigi tehingu tegemine on lihtne, kasumi teenimine tehingust on palju keerulisem. Selleks, et kauplemine oleks kasumlik pikaajalises perspektiivis, tuleb lisaks nupu vajutusele oma tehingud ka kirja panna ja analüüsida.

 

Veebiseminaril näitab SpikeTrade.com liige ja üks juhtivatest kauplejatest Igor Doroshenko, kuidas ta paneb kirja ja analüüsib oma tehinguid, et need annaks tagasisidet, mille põhjal õppida, nõrgad kohad tuvastada ning kuidas saada parimaks kauplejaks.

1 osa - Statistika
Tehingute kirja panemine
Kauplemisandmete analüüs

2 osa - Aju treenimine
Kauplemispäevik
Kuidas enda kauplemist arendada tuginedes kauplemispäeviku tagasisidele

Seminari esimesed 60 minutit hõlmab ettekanne, mille järel on kõigil osalejatel võimalik küsida küsimusi


Alexander Elder kirjutab oma raamatus „Börsikauplemine kui elatusallikas“:

 „Korralik kauplemispäevik on parim vahend distsipliini arendamiseks ja säilitamiseks. See ühendab endas psühholoogia, turuanalüüsi ja riskijuhtimise. Igal koolitusel ütlen ma õppuritele: „Näidake mulle hea päevikuga kauplejat ja ma näitan teile head kauplejat.“

 Kauplemisplaani kirjapanek tagab selle, et teil ei jää kahe silma vahele ühtegi olulist turutegurit. Korralik kauplemispäevik säästab teid impulsiivsete tehingute otsa komistamast.

 Me kõik teeme vigu, aga kui me pidevalt oma päevikusse vaatame ja minevikus tehtud vigade üle järele mõtleme, siis me neid tõenäoliselt enam ei korda. Hea päevik teeb teist iseenda õpetaja ja mõjub imehästi teie kapitalile.

 Kauplemispäeviku pidamine annab kolm olulist hüvet. Üks on vahetu hüve – kord on majas. Teist hüvet saate nautida kuu või kahe pärast, kui hakkate suletud positsioone üle vaatama. Kolmandaks, kui teil on kogunenud kümneid ja kümneid dokumente, saate neid veel mitmel viisil analüüsida ja kapitalikõvera arengutest õppida.“


Veebiseminari viib läbi
SpikeTrade.com liige ja üks juhtivatest kauplejatest Igor Doroshenko.

Veebiseminar toimub 6. detsembril kell 19.00-20.30 internetis Äripäeva veebiseminaride keskkonnas.

Veebiseminar on järelvaadatav kõigile registreerunutele nädala jooksul peale toimumist.

Enne veebiseminari saadetakse registreerunud kasutajatele infomeil lingiga, mille kaudu pääsete enne seminari algust veebiseminari keskkonda. Täpsemat infot veebiseminari kohta saab küsida kirjutades [email protected].

ESINEJA

Igor Doroshenko

SpikeTrade.com liige ja üks juhtivatest kauplejatest
Igor Doroshenko omab 13 aastat kogemust finantsturgudel ning tegeleb aktiivselt igapäevaselt aktsiate kauplemisega Ameerika turgudel. Ta on legendaarse Eesti juurtega börsikaupleja Alexander Elderi kauplejate keskkonna SpikeTrade.com liige ja üks juhtivatest kauplejatest. Igor on olnud SpikeTrade-i kauplemisvõistluse võitja aastatel 2013 ja 2014, sai 3 koha 2018 aastal ja 2 koha 2019 aastal.
REGISTREERIMINE
Kauplemispäeviku pidamise ABC
SOODUSHIND kuni 04.12.2021:
49 €
58,80 € km-ga
Hind:
79 €
94,80 € km-ga
Osalejate arv:
LISAINFO
Osalemise tingimused

Palume teatada mitteosalemisest kirjalikult vähemalt 10 tööpäeva enne ürituse toimumist aadressil [email protected] .
Sellisel juhul tagastame laekunud osalustasu või tühistame veel tasumata arve.

Kui teatate mitteosalemisest 5-9 tööpäeva enne konverentsi toimumist tagastame 50% tasutud maksumusest.
Kui teatate mitteosalemisest hiljem või unustate teatada, osalustasu ei tagastata.

Korraldaja võib üritusel teha pilte, videoid ja helisalvestisi ning jagada neid nii osalejatega kui ka avalikes meediakanalites, samuti kasutada sarnaste ürituste turundamiseks.
Täpsemat teavet andmete kasutamise kohta leiab Äripäeva Privaatsustingimustest.

Veebiseminari materjalide ja sisu kopeerimine, salvestamine, reprodutseerimine või levitamine on ilma AS Äripäeva kirjaliku nõusolekuta keelatud.