Kinnisvaraga rikkaks saamise õpik praktikas

Teadmised kinnisvarast, mis aitavad Sul saavutada rahalist vabadust!

11.09.2017

Veebiseminar


Viimased viis aastat on kinnisvaraturul olnud hea aeg. Ainult tulevik näitab, millised saavad olema järgmised viis. Aga olgu turul buum või krahh, enne reaalsete tehingute tegemist tasub õppida teiste kogemustest ja vigadest.

Seminari eesmärk on anda osalejatele inspiratsiooni ja oskusi, et alustada investeerimist kinnisvarasse.

Sihtgrupp
Kõik investeerimishuvilised.

Seminaril saad teada, kuidas:

  • leida investeerimiseks sobivat kinnisvara
  • alustada, kui Sul endal kapital puudub
  • investeerida läbi ühisrahastuse
  • panna enda isiklik kodu raha teenima
  • edukalt hallata üürikortereid
  • luua kinnisvaraga igavest rahavoogu
  • kasutada laenuvõimendust

Veebiseminar toimub 11. septembril kell 19.00–20.30 internetis Äripäeva veebiseminaride keskkonnas.

Enne veebiseminari saadetakse registreerunud kasutajatele infomeil lingiga, mille kaudu pääsete veebiseminari keskkonda.

Seminari on võimalik jälgida oma arvutist kodus, töökohal või mujal Sulle sobivas kohas ning selle jälgimiseks on tarvis arvutit, internetiühendust ning mugavamaks kuulamiseks kõrvaklappe. Veebiseminari kestel on Sul võimalik esitada lektorile ka küsimusi, mille saate kirjutada vestluse kasti.

Täpsemat infot veebiseminari kohta saab küsida kirjutades [email protected]või helistades 6 670 107.

Veebiseminari soodushind kuni 4. septembrini on 39 eurot (km-ga 46,8 eurot), täishind on 59 eurot (km-ga 70,8 eurot).

ESINEJA

Jaak Roosaare

investor ja investeerimisõpikute autor
Jaak Roosaare on tegelenud investeerimisega alates 1999. aastast. Regulaarselt säästes ja investeerides sai Jaak kroonimiljonäriks juba pisut enne 25. eluaastat. 2014. aastal jõudis ta ligi poole miljoni suuruse aktsiaportfelliga esmakordselt Äripäeva koostatud Tallinna börsi väikeinvestorite edetabelisse, mis koondab pooltsadat kodubörsi suurimat erainvestorit. Jaak on lõpetanud EBSi rahvusvahelise ärijuhtimise eriala cum laude ning on alates 2002. aastast 50% Klubi liige – ta investeerib vähemalt poole oma sissetulekust passiivset tulu tootvatesse varadesse.

Jaak investeerib peamiselt kolmes varaklassis: kogub dividendiaktsiaid, haldab üürikortereid ja annab välja laene. Tema sulest on ilmunud kolm populaarset investeerimisraamatut: „Rikkaks saamise õpik“, „Kinnisvaraga rikkaks saamise õpik“ ja „Aktsiatega rikkaks saamise õpik“. Tema esikteos on Eesti enimmüüdud majandusraamat, kokku on selle soetanud endale juba enam kui 10 000 lugejat. Jaak on kogenud koolitaja, kes on oma teadmisi ja kogemusi jaganud konverentsidel, koolitustel ja seminaridel.