Pärnu Raamatupidamiskonverents 2024

Pärnu Raamatupidamiskonverents 2024

Toimumisaeg:

26.09.-27.09.2024

Alguseni:

72p 21t 45m

Toimumiskoht:

Pärnu Kontserdimaja

Pärnu raamatupidamiskonverents on arvestusala praktikute ja juhtide iga-aastane tähtsündmus – liigu koos meiega ja sa ei eksi iial teelt! Hea tuju ja värsked ideed hinna sees. 

Konverentsi peateema on „Vastutuules edasi“ ning fookusesse seame raamatupidaja uued rollid ja arvestusala murrangulised arengud. Avame pealaval olulised põhiteemad, mis on praegu raamatupidajate ja juhtide töölaual: muudatused maksu- ja tööõiguses, raamatupidaja uued rollid, oskused ja pädevused, raamatupidaja ja finantsjuhi koostöö, uued tehnoloogiad, tehistaip ja aega säästvad tööviisid. Aasta tähtsündmusel astuvad üles 15+ eksperti ja praktikut, kes jagavad teadmisi, uudiseid, ideid ja kogemusi ning julgustavad julgelt edasi liikuma ja vastutuult vapralt trotsima.

 Tule kuulama ja aruteludes kaasa lööma!

 

Miks tulla?

 • Rahapesu andmebüroo juht Matis Mäeker avab ukse rahapesu maailma köögipoolele
 • Legendaarne maksuhommik "Ausalt ja avatult": laval on klassikud Aule Kindsigo ja Lemmi Oro
 • Arvestusala kuumad teemad: maksu- ja seadusemuudatused, tööõiguse värske kohtupraktika – maksuekspert Tõnis Elling ja tööõiguse ekspert Heli Raidve
 • Arvestusala suured arengud: raamatupidaja uued rollid ja tehistaibu suur tulemine – valdkonna praktik ja ekspert Krista Teearu
 • Raamatupidaja ja finantsjuhi koostöö – kogemuslugu finantsekspert Signe Kukinilt
 • Aruteluringides kuulame maad nutikate ideede ja targa töö praktikate näppamiseks
 • Praktikum töötoas: rahavoogude aruande 7 küsimust ja vastust
 • Expoala, et uudistada finantsvaldkonna uusi tehnoloogiaid ja tööriistu

Mida veel tasub oodata?

 • Konverentsibuss: Tallinn-Pärnu ja Tartu-Viljandi-Pärnu Kontserdimaja ja tagasi
 • Pidulik õhtusöök restoranis Noot ja tantsule kutsub ansambel Swingers
 • Motivatsioon ja lõõgastus: unusta argirutiin ja lae oma akudesse värsket energiat
 • Peasaali ettekandeid saad järgi vaadata 30 päeva

Konverentsi sihtgrupp: konverentsile ootame osalema ettevõtete ja organisatsioonide kõikide tasandite raamatupidamisvaldkonna juhte ja töötajaid, sealhulgas pearaamatupidajaid, raamatupidajaid, assistente, büroojuhte. Samuti ootame väikeettevõtete juhte, raamatupidamisbüroode juhte ja töötajaid, finantsvaldkonna asjatundjaid, finantsjuhte, finantsiste, aga ka audiitoreid, controllingu ja sisekontrolli spetsialiste, konsultante ja nõustajaid.

Konverentsi esimesel päeval on õhtusöök Estonia Spa hotelli restoranis NOOT, kus loob meeleolu ja kutsub tantsule ansambel Swingers.

Arvestame muutuvate oludega majanduses ja maailmas ning oleme selleks jätnud võimaluse konverentsi lähenedes lisada konverentsi programmi kõige viimaseid kuumi teemasid. Nii saame olla kindlad, et raamatupidajate jaoks kõik oluline saab konverentsil kajastatud.

MAJUTUS

Oleme hotellidega kokku leppinud soodushinnad meie konverentsil osalejatele. Majutus tuleb broneerida ise otse hotellist. Hinnakirjad ja lisainfo leiad SIIT.

VAREM OSALENUTE TAGASISIDE:
•    Olen osalenud pea kõikidel konverentsidel. Head esinejad, alati aktuaalsed teemad ja huvitav ülesehitus”
•    “Huvitavad esinejad ja teemad, sh muudatused ja praktikad + õhtune pidulik õhtusöök koos esinejaga”
•    “Järjepidavalt käidud, huvitavad teemad”
•    “Traditsioon, kaks tihedat päeva kasulikku infot, toredad inimesed”
•    “Võimalus olla koos oma eriala inimestega”
•    “Silmaringi laiendamine, muudatustest ja uuendustest ülevaate saamine”
•    “Meeleolukas ja hariv”
•    “Huvitav programm, tuntud nimed, kolleegide positiivne tagasiside”
•    “Ülevaade majanduse seisust oma eriala perspektiivist, mõnus õhkkond, hea söök ja korraldus”

📸 Vaata 2023.aasta konverentsi GALERIID 


Äripäeva raamatupidaja.ee tooteportfelli juht Mare Timian [email protected]

Programm

26.09.2024
27.09.2024

09:00 – 10:00

Registreerimine ja tervituskohv

10:00 – 10:20

Konverentsi avamine, avashow, moderaatori tervitus

Erki Aule Lavastaja, näitleja, dramaturg, improteatris Impeerium tegutseb näitlejana.

10:19 – 12:00

I SESSIOON: VASTUTUULES EDASI

10:20 – 11:00

Rahapesu: miks ja kelle vastu me võitleme?

Matis Mäeker Rahapesu Andmebüroo juht

Konverentsi avaettekandes arutleb Rahapesu Andmebüroo juht Matis Mäeker, miks me rahapesu vastu võitleme ning kui raske või keerukas see on. Kuivõrd iga raamatupidaja on läbi oma klientide nende teemadega seotud, on oluline olla valvas ja aru saada, millistel eesmärkidel ja motiividel raha pestakse ning kuidas näevad välja enimlevinud rahapesuskeemid. 

11:00 – 11:30

Raamatupidaja tormiliselt muutuv roll: uued nõuded tingivad ka uusi oskusi ja pädevusi

Timur Uman Rootsi Jönköpingi ülikooli rahvusvahelise ärikooli raamatupidamise professor

Timuri uurimistöö tulipunktis on risttee, kus saavad kokku raamatupidamine, auditeerimine ja ettevõtte juhtimine. Oma ettekandes tutvustab ta raamatupidaja tormilise kiirusega muutuvat rolle ettevõtte strateegilise juhtimise vaates. Saame kuulda ka nendest rollidest, mis on raamatupidajatel ja audiitoritel väikeste ning keskmise suurusega ettevõtete ning börsil noteeritud suurte ettevõtete juhtimises. Oma varasematele ja käimasolevatele uurimisprojektidele tuginedes kuuleme Timurilt, millised on uued nõuded raamatupidajate töös ja saame vastused küsimusele, milliseid uusi oskusi ja pädevusi on raamatupidajatel kõigeks selleks vaja. 

11:30 – 12:00

KOHVIPAUS

11:59 – 13:30

II SESSIOON: MUUTUS JA ARENG

12:00 – 12:30

ARUTELURING: raamatupidamise uus tähendus – koostöö juhib muutust

Signe Kukin Finantsekspert

Krista Teearu Raamatupidamise ekspert, Robby & Bobby OÜ partner, ÄP raamatupidamise teabevara peatoimetaja

Arutelupaneelis saavad kokku raamatupidajad ja finantsjuhid ning ootame särtsakat ja hoogsat mõttevahetust koostöö, arengute, muutuste, aga ka vastuseisu ja status quo teemadel. On ju teada, et me eriti ei armasta muutusi – muutus sünnib kas läbi valu või läbi õpetuse nagu on öelnud idamaa targad. Püüame aruteluringis saada jälile, kui head muutujad on raamatupidajad.

Osalejad saavad kaasa mõelda ning praktilisi nõuandeid ja teadmisi, kuidas tõhustada koostööd ning valmistuda väljakutseteks. Arutelu annab väärt ideid raamatupidajate ja finantsjuhtide koostöö edendamiseks.

12:30 – 13:00

KOGEMUSLUGU: raamatupidaja ja finantsjuht ühes paadis

Signe Kukin Finantsekspert

Signe ettekandes kuuleme põnevaid tähelepanekuid finantsjuhi ja finantsosakonna koostööst, sh koostööst raamatupidajatega. Uurime Signelt, milliseid inimesi vajab finantsjuht oma meeskonda ning kuidas finantsosakond saab pakkuda ettevõttele teenust, mida ettevõte tegelikult vajab? Kuuleme sedagi, millist koostööd tuleb finantsosakonnal teha tippjuhtkonna ja nõukoguga, et sellest päriselt ettevõttele kasu on.

13:00 – 13:30

TÖÖTUBA: STRESSORID JA STIIMULID: kuidas mõjutavad raamatupidajate muutuvad rollid tema heaolu?

Timur Uman Rootsi Jönköpingi ülikooli rahvusvahelise ärikooli raamatupidamise professor

Töötoas võtab Timur appi oma viimased uurimisprojektid ning nende põhjal saame teada, kuidas kajastuvad raamatupidajate rollide muutused nende heaolus. Keskendume stressoritele ja stiimulitele, millel on positiivne/negatiivne mõju raamatupidajate heaolule ning arutame hea/halva enesetunde tagajärgi raamatupidajate tööle. Lisaks mõtestab Timur raamatupidajate erinevaid toimetulekute strateegiaid ning kaasab kuulajaid arutlema, kuidas raamatupidaja töös saavutada töö- ja eraelu tasakaal.

Töötuba on inglise keeles.

13:00 – 13:30

Kuidas finantspettuseid ära hoida ja mitte nende lõksu langeda?

Erje Mettas Coop Panga ärikliendi igapäevapanganduse äriliini juht

Pankade fookuses on igapäevaselt nii rahapesu tõkestamine, rahvusvaheliste sanktsioonide järgimine kui ka kliendipettuste ennetamine. Ettekandes vaatamegi otsa enamlevinud pangapettuste trendidele viimastel aastatel ja arutame, kuidas neid ennetada ja ära hoida. Samuti räägime, kas ja kuidas e-arvete laialdasem kasutuselevõtt aitab ennetada kõige arvukamalt levivaid arvepettuseid ettevõtete seas.

13:30 – 14:30

LÕUNA

14:29 – 16:00

III SESSIOON: SIIN ME OLEME

14:30 – 15:00

MAKSUARVESTUS, kui äriühingud ühinevad ja jagunevad

Aune Maria Marjapuu Maksu- ja Tolliameti tulumaksu osakonna maksu- ja riskihaldustiimi juhtivspetsialist

Ettekanne võtab fookusesse viimasel ajal populaarsust kogunud äriühingute ühinemiste ja jagunemiste maksuõigusliku käsitluse. Uurime muu hulgas ka maksumaksjate küsimusi, mis on enim esile kerkinud just kapitalitulu valdkonnas.

15:30 – 16:15

TÖÖTUBA: Raamatupidamine Soomes: ettevõtja tüüpilised vead Soome turul ja kuidas neist hoiduda

Lauri Kuljus Kuljus.eu OÜ ettevõtja ja konsultant

Lauri jagab töötoas oma praktilist kogemust, kuidas Eestist tuttavate raamatupidaja tööriistadega hakkama saada Soome turul. Kuuleme välisettevõttevõtte tüüpilistest vigadet Soome turul ja saame häid nõuandeid, kuidas neid vigu ära hoida. Töötoas teeb Lauri ka lühidalt ülevaate Soome äriõigusest, maksudest ja tööandja kohustustest ning vaatame üle hiljutised muudatused.

15:30 – 16:00

Kohanev kameeleon: kuidas kultuur aitab meil muutustega toime tulla

Jaanika Jaanits Antropoloogia Keskuse tegevjuht ja antropoloog

Jaanika ettekandes viskame õhku sellised küsimused: millised on meie soovid ja vajadused, harjumused ja igapäevapraktikad? Kuidas me otsuseid langetame ja miks just nii käitume?

Vastused neile küsimustele aitavad aru saada, mis paneb inimesi tegutsema ning milline on seda mõjutav laiem kontekst.

Antropoloogide üheks peamiseks tegevuseks ja tugevuseks on aidata meil inimesi mõista, nende hoiakuid, väärtusi, tegutsemise põhjuseid ja otsuste langetamise tagamaid.

Pidevalt muutuste sees olles on eriti oluline teadvustada ja mõista, kuidas sotsiaalsed normid ja kultuurilised tõekspidamised meid ühelt poolt mõjutavad, kuid teisalt ebakindlates ja segastes oludes toetavad. 

16:00 – 16:30

KOHVIPAUS

16:29 – 17:30

IV SESSIOON: MÄRKA MÄRKE

16:30 – 17:00

Majanduskuritegude välimääraja: valvsa raamatupidaja 7 kahtlust

Leho Laur Keskkriminaalpolitsei majanduskuritegude büroo juht

Mida on raamatupidamise praktikul õppida majanduskuritegude uurijatelt nende töö köögipoolelt? Millised on kriiside ajastu ohukohad ja kuidas kahtlaseid märke ära tunda? On see üldse võimalik ja millised on valvsa raamatupidaja 7 tähtsat küsimust ja tööriista? Raamatupidajad saavad PPA Majanduskuritegude büroo ettekandest soovitusi ning tööriistu, kuidas valvsust hoida ja jamasid ennetada.

20:00 – 23:59

P. I. D. U. Restoran Noot, Estonia Resort Spa

The Swingers Ansambel

Esimese konverentsipäeva lõpetab õhtusöök Estonia Resort Spa Hotelli restoranis Noot ja tantsule kutsub ansambel Swingers.

Swingers

Pärnu Raamatupidamiskonverents 2024

Toimumisaeg:

26.09.-27.09.2024

Alguseni:

72p 21t 45m

Toimumiskoht:

Pärnu Kontserdimaja

Pärnu raamatupidamiskonverents on arvestusala praktikute ja juhtide iga-aastane tähtsündmus – liigu koos meiega ja sa ei eksi iial teelt! Hea tuju ja värsked ideed hinna sees. 

Konverentsi peateema on „Vastutuules edasi“ ning fookusesse seame raamatupidaja uued rollid ja arvestusala murrangulised arengud. Avame pealaval olulised põhiteemad, mis on praegu raamatupidajate ja juhtide töölaual: muudatused maksu- ja tööõiguses, raamatupidaja uued rollid, oskused ja pädevused, raamatupidaja ja finantsjuhi koostöö, uued tehnoloogiad, tehistaip ja aega säästvad tööviisid. Aasta tähtsündmusel astuvad üles 15+ eksperti ja praktikut, kes jagavad teadmisi, uudiseid, ideid ja kogemusi ning julgustavad julgelt edasi liikuma ja vastutuult vapralt trotsima.

 Tule kuulama ja aruteludes kaasa lööma!

 

Miks tulla?

 • Rahapesu andmebüroo juht Matis Mäeker avab ukse rahapesu maailma köögipoolele
 • Legendaarne maksuhommik "Ausalt ja avatult": laval on klassikud Aule Kindsigo ja Lemmi Oro
 • Arvestusala kuumad teemad: maksu- ja seadusemuudatused, tööõiguse värske kohtupraktika – maksuekspert Tõnis Elling ja tööõiguse ekspert Heli Raidve
 • Arvestusala suured arengud: raamatupidaja uued rollid ja tehistaibu suur tulemine – valdkonna praktik ja ekspert Krista Teearu
 • Raamatupidaja ja finantsjuhi koostöö – kogemuslugu finantsekspert Signe Kukinilt
 • Aruteluringides kuulame maad nutikate ideede ja targa töö praktikate näppamiseks
 • Praktikum töötoas: rahavoogude aruande 7 küsimust ja vastust
 • Expoala, et uudistada finantsvaldkonna uusi tehnoloogiaid ja tööriistu

Mida veel tasub oodata?

 • Konverentsibuss: Tallinn-Pärnu ja Tartu-Viljandi-Pärnu Kontserdimaja ja tagasi
 • Pidulik õhtusöök restoranis Noot ja tantsule kutsub ansambel Swingers
 • Motivatsioon ja lõõgastus: unusta argirutiin ja lae oma akudesse värsket energiat
 • Peasaali ettekandeid saad järgi vaadata 30 päeva

Konverentsi sihtgrupp: konverentsile ootame osalema ettevõtete ja organisatsioonide kõikide tasandite raamatupidamisvaldkonna juhte ja töötajaid, sealhulgas pearaamatupidajaid, raamatupidajaid, assistente, büroojuhte. Samuti ootame väikeettevõtete juhte, raamatupidamisbüroode juhte ja töötajaid, finantsvaldkonna asjatundjaid, finantsjuhte, finantsiste, aga ka audiitoreid, controllingu ja sisekontrolli spetsialiste, konsultante ja nõustajaid.

Konverentsi esimesel päeval on õhtusöök Estonia Spa hotelli restoranis NOOT, kus loob meeleolu ja kutsub tantsule ansambel Swingers.

Arvestame muutuvate oludega majanduses ja maailmas ning oleme selleks jätnud võimaluse konverentsi lähenedes lisada konverentsi programmi kõige viimaseid kuumi teemasid. Nii saame olla kindlad, et raamatupidajate jaoks kõik oluline saab konverentsil kajastatud.

MAJUTUS

Oleme hotellidega kokku leppinud soodushinnad meie konverentsil osalejatele. Majutus tuleb broneerida ise otse hotellist. Hinnakirjad ja lisainfo leiad SIIT.

VAREM OSALENUTE TAGASISIDE:
•    Olen osalenud pea kõikidel konverentsidel. Head esinejad, alati aktuaalsed teemad ja huvitav ülesehitus”
•    “Huvitavad esinejad ja teemad, sh muudatused ja praktikad + õhtune pidulik õhtusöök koos esinejaga”
•    “Järjepidavalt käidud, huvitavad teemad”
•    “Traditsioon, kaks tihedat päeva kasulikku infot, toredad inimesed”
•    “Võimalus olla koos oma eriala inimestega”
•    “Silmaringi laiendamine, muudatustest ja uuendustest ülevaate saamine”
•    “Meeleolukas ja hariv”
•    “Huvitav programm, tuntud nimed, kolleegide positiivne tagasiside”
•    “Ülevaade majanduse seisust oma eriala perspektiivist, mõnus õhkkond, hea söök ja korraldus”

📸 Vaata 2023.aasta konverentsi GALERIID 


Äripäeva raamatupidaja.ee tooteportfelli juht Mare Timian [email protected]

Programm

26.09.2024
27.09.2024

09:00 – 10:00

Registreerimine ja tervituskohv

10:00 – 10:20

Konverentsi avamine, avashow, moderaatori tervitus

Erki Aule Lavastaja, näitleja, dramaturg, improteatris Impeerium tegutseb näitlejana.

10:19 – 12:00

I SESSIOON: VASTUTUULES EDASI

10:20 – 11:00

Rahapesu: miks ja kelle vastu me võitleme?

Matis Mäeker Rahapesu Andmebüroo juht

Konverentsi avaettekandes arutleb Rahapesu Andmebüroo juht Matis Mäeker, miks me rahapesu vastu võitleme ning kui raske või keerukas see on. Kuivõrd iga raamatupidaja on läbi oma klientide nende teemadega seotud, on oluline olla valvas ja aru saada, millistel eesmärkidel ja motiividel raha pestakse ning kuidas näevad välja enimlevinud rahapesuskeemid. 

11:00 – 11:30

Raamatupidaja tormiliselt muutuv roll: uued nõuded tingivad ka uusi oskusi ja pädevusi

Timur Uman Rootsi Jönköpingi ülikooli rahvusvahelise ärikooli raamatupidamise professor

Timuri uurimistöö tulipunktis on risttee, kus saavad kokku raamatupidamine, auditeerimine ja ettevõtte juhtimine. Oma ettekandes tutvustab ta raamatupidaja tormilise kiirusega muutuvat rolle ettevõtte strateegilise juhtimise vaates. Saame kuulda ka nendest rollidest, mis on raamatupidajatel ja audiitoritel väikeste ning keskmise suurusega ettevõtete ning börsil noteeritud suurte ettevõtete juhtimises. Oma varasematele ja käimasolevatele uurimisprojektidele tuginedes kuuleme Timurilt, millised on uued nõuded raamatupidajate töös ja saame vastused küsimusele, milliseid uusi oskusi ja pädevusi on raamatupidajatel kõigeks selleks vaja. 

11:30 – 12:00

KOHVIPAUS

11:59 – 13:30

II SESSIOON: MUUTUS JA ARENG

12:00 – 12:30

ARUTELURING: raamatupidamise uus tähendus – koostöö juhib muutust

Signe Kukin Finantsekspert

Krista Teearu Raamatupidamise ekspert, Robby & Bobby OÜ partner, ÄP raamatupidamise teabevara peatoimetaja

Arutelupaneelis saavad kokku raamatupidajad ja finantsjuhid ning ootame särtsakat ja hoogsat mõttevahetust koostöö, arengute, muutuste, aga ka vastuseisu ja status quo teemadel. On ju teada, et me eriti ei armasta muutusi – muutus sünnib kas läbi valu või läbi õpetuse nagu on öelnud idamaa targad. Püüame aruteluringis saada jälile, kui head muutujad on raamatupidajad.

Osalejad saavad kaasa mõelda ning praktilisi nõuandeid ja teadmisi, kuidas tõhustada koostööd ning valmistuda väljakutseteks. Arutelu annab väärt ideid raamatupidajate ja finantsjuhtide koostöö edendamiseks.

12:30 – 13:00

KOGEMUSLUGU: raamatupidaja ja finantsjuht ühes paadis

Signe Kukin Finantsekspert

Signe ettekandes kuuleme põnevaid tähelepanekuid finantsjuhi ja finantsosakonna koostööst, sh koostööst raamatupidajatega. Uurime Signelt, milliseid inimesi vajab finantsjuht oma meeskonda ning kuidas finantsosakond saab pakkuda ettevõttele teenust, mida ettevõte tegelikult vajab? Kuuleme sedagi, millist koostööd tuleb finantsosakonnal teha tippjuhtkonna ja nõukoguga, et sellest päriselt ettevõttele kasu on.

13:00 – 13:30

TÖÖTUBA: STRESSORID JA STIIMULID: kuidas mõjutavad raamatupidajate muutuvad rollid tema heaolu?

Timur Uman Rootsi Jönköpingi ülikooli rahvusvahelise ärikooli raamatupidamise professor

Töötoas võtab Timur appi oma viimased uurimisprojektid ning nende põhjal saame teada, kuidas kajastuvad raamatupidajate rollide muutused nende heaolus. Keskendume stressoritele ja stiimulitele, millel on positiivne/negatiivne mõju raamatupidajate heaolule ning arutame hea/halva enesetunde tagajärgi raamatupidajate tööle. Lisaks mõtestab Timur raamatupidajate erinevaid toimetulekute strateegiaid ning kaasab kuulajaid arutlema, kuidas raamatupidaja töös saavutada töö- ja eraelu tasakaal.

Töötuba on inglise keeles.

13:00 – 13:30

Kuidas finantspettuseid ära hoida ja mitte nende lõksu langeda?

Erje Mettas Coop Panga ärikliendi igapäevapanganduse äriliini juht

Pankade fookuses on igapäevaselt nii rahapesu tõkestamine, rahvusvaheliste sanktsioonide järgimine kui ka kliendipettuste ennetamine. Ettekandes vaatamegi otsa enamlevinud pangapettuste trendidele viimastel aastatel ja arutame, kuidas neid ennetada ja ära hoida. Samuti räägime, kas ja kuidas e-arvete laialdasem kasutuselevõtt aitab ennetada kõige arvukamalt levivaid arvepettuseid ettevõtete seas.

13:30 – 14:30

LÕUNA

14:29 – 16:00

III SESSIOON: SIIN ME OLEME

14:30 – 15:00

MAKSUARVESTUS, kui äriühingud ühinevad ja jagunevad

Aune Maria Marjapuu Maksu- ja Tolliameti tulumaksu osakonna maksu- ja riskihaldustiimi juhtivspetsialist

Ettekanne võtab fookusesse viimasel ajal populaarsust kogunud äriühingute ühinemiste ja jagunemiste maksuõigusliku käsitluse. Uurime muu hulgas ka maksumaksjate küsimusi, mis on enim esile kerkinud just kapitalitulu valdkonnas.

15:30 – 16:15

TÖÖTUBA: Raamatupidamine Soomes: ettevõtja tüüpilised vead Soome turul ja kuidas neist hoiduda

Lauri Kuljus Kuljus.eu OÜ ettevõtja ja konsultant

Lauri jagab töötoas oma praktilist kogemust, kuidas Eestist tuttavate raamatupidaja tööriistadega hakkama saada Soome turul. Kuuleme välisettevõttevõtte tüüpilistest vigadet Soome turul ja saame häid nõuandeid, kuidas neid vigu ära hoida. Töötoas teeb Lauri ka lühidalt ülevaate Soome äriõigusest, maksudest ja tööandja kohustustest ning vaatame üle hiljutised muudatused.

15:30 – 16:00

Kohanev kameeleon: kuidas kultuur aitab meil muutustega toime tulla

Jaanika Jaanits Antropoloogia Keskuse tegevjuht ja antropoloog

Jaanika ettekandes viskame õhku sellised küsimused: millised on meie soovid ja vajadused, harjumused ja igapäevapraktikad? Kuidas me otsuseid langetame ja miks just nii käitume?

Vastused neile küsimustele aitavad aru saada, mis paneb inimesi tegutsema ning milline on seda mõjutav laiem kontekst.

Antropoloogide üheks peamiseks tegevuseks ja tugevuseks on aidata meil inimesi mõista, nende hoiakuid, väärtusi, tegutsemise põhjuseid ja otsuste langetamise tagamaid.

Pidevalt muutuste sees olles on eriti oluline teadvustada ja mõista, kuidas sotsiaalsed normid ja kultuurilised tõekspidamised meid ühelt poolt mõjutavad, kuid teisalt ebakindlates ja segastes oludes toetavad. 

16:00 – 16:30

KOHVIPAUS

16:29 – 17:30

IV SESSIOON: MÄRKA MÄRKE

16:30 – 17:00

Majanduskuritegude välimääraja: valvsa raamatupidaja 7 kahtlust

Leho Laur Keskkriminaalpolitsei majanduskuritegude büroo juht

Mida on raamatupidamise praktikul õppida majanduskuritegude uurijatelt nende töö köögipoolelt? Millised on kriiside ajastu ohukohad ja kuidas kahtlaseid märke ära tunda? On see üldse võimalik ja millised on valvsa raamatupidaja 7 tähtsat küsimust ja tööriista? Raamatupidajad saavad PPA Majanduskuritegude büroo ettekandest soovitusi ning tööriistu, kuidas valvsust hoida ja jamasid ennetada.

20:00 – 23:59

P. I. D. U. Restoran Noot, Estonia Resort Spa

The Swingers Ansambel

Esimese konverentsipäeva lõpetab õhtusöök Estonia Resort Spa Hotelli restoranis Noot ja tantsule kutsub ansambel Swingers.

Swingers

Registreerimine

HindSoodushind kuni 18.08.2024
Osalejaid

Pärnu Raamatupidamiskonverents 2024 osaluspakett ilma majutuseta

929,00 €

1133,38 € km-ga

929,00 €

699,00 €

852,78 € km-ga

699,00 €

852,78 € km-ga

Pärnu Raamatupidamiskonverents 2024 osaluspakett ilma majutuseta 3+ osalejat

929,00 €

1133,38 € km-ga

929,00 €

609,00 €

742,98 € km-ga

609,00 €

742,98 € km-ga

Pärnu Raamatupidamiskonverents 2024 osaluspakett ilma majutuseta

OsalejaidHind

929,00 €

1133,38 € km-ga

929,00 €

699,00 €

852,78 € km-ga

699,00 €

852,78 € km-ga

Pärnu Raamatupidamiskonverents 2024 osaluspakett ilma majutuseta 3+ osalejat

OsalejaidHind

929,00 €

1133,38 € km-ga

929,00 €

609,00 €

742,98 € km-ga

609,00 €

742,98 € km-ga

Toetajad

Hõbetoetajad

Toetajad

Lisainfo

Konverentsi materjalide ja sisu kopeerimine, salvestamine, reprodutseerimine või levitamine on ilma AS Äripäeva kirjaliku nõusolekuta keelatud.

Korraldaja võib üritusel teha pilte, videoid ja helisalvestisi ning jagada neid nii osalejatega kui ka avalikes meediakanalites, samuti kasutada sarnaste ürituste turundamiseks.
Täpsemat teavet andmete kasutamise kohta leiab Äripäeva Privaatsustingimustest.

Reklaam
Kui soovite tutvustada oma ettevõtet konverentsil, siis võtke ühendust [email protected]  või 667 0105.

Tühistamisinfo

Palume teatada mitteosalemisest kirjalikult vähemalt 10 tööpäeva enne ürituse toimumist aadressil [email protected] .
Sellisel juhul tagastame laekunud osalustasu või tühistame veel tasumata arve.

Kui teatate mitteosalemisest 5-9 tööpäeva enne konverentsi kuulub tasumisele 50% arvest.
Kui teatate mitteosalemisest hiljem või unustate teatada, osalustasu ei tagastata ja tasumisele kuulub 100% arvest.

Asukoht ja kontaktid

Aadress

Aida 4, Pärnu, 80011 Pärnu maakond

Mare Timian Raamatupidajate tooteportfelli juht +372 5137347 [email protected]

© AS Äripäev 2000-2024
 • Aadress: Vana Lõuna 39/1, 19094 Tallinn
 • Klienditugi: 667 0099 (8:15-17:00)
 • E-post: [email protected]