Google Analytics turundustööriistana

Kuidas kasutada Analytics’it, et oma veebilehe või veebipoe külastatavust ja kasumlikkust tõsta?

Kestus: 8 akadeemilist tundi

Äripäeva Akadeemia, Vana-Lõuna 39/1, Tallinn


Koolitusel tehakse praktikas läbi Google Analyticsi seadistamine ja õpitakse sealt oma äri jaoks olulisi andmeid kätte saama. Koolituse tulemusena tead, kuidas Google Analytics enda ettevõtte kasuks kõige tõhusamalt tööle panna.

 

Digikanalid pakuvad igale ettevõttele arvukalt võimalusi uusi kliente püüda ning neid hoida. Et seda aga efektiivselt ja kasumlikult teha, on oluline osata koguda ja analüüsida inimeste käitumist – mis teed pidi nad su veebilehele jõuavad ning mida nad veebilehel täpselt teevad. Selle tulemusena saab otsustada, millistesse kanalitesse juurde investeerida, et kliente veel juurde saada.  Maailma kõige populaarsem tööriist selleks on Google Analytics - see on tasuta, suhteliselt lihtne ning igapäevaselt käepärane. See koolitus annab oskused, et Google Analytics enda kasuks tööle panna.

 

Koolituse eesmärk on jagada väga praktilisi nõuandeid ja teha läbi ülesanded, mis aitavad osalejatel seadistada ja kasutada Google Analytics’it, sealt olulisi andmeid kätte saada ning nende baasil ärilisi otsuseid vastu võtta.

 

Koolitusele on oodatud ettevõtete juhid, turundusjuhid, analüütikud ja turundusspetsialistid, kes kasutavad oma müügi- ja turundustegevustes digitaalseid kanaleid ja Google Analyticsit.

 

Koolituse tulemusena osaleja

  • teab, kuidas seadistada Google Analytics’it;
  • teab, kuidas leida oma äri jaoks olulised andmed raportitest kätte;
  • teab, kuidas luua külastajatest segmente ning raporteid segmendipõhiselt analüüsida;
  • teab, kuidas luua andmete visualiseerimiseks dashboarde.

Tunnistuse väljastamise eeldus on terves mahus koolitusel osalemine. Tulemuste saavutamist hinnatakse arutelude ning grupi- ja individuaalsete tööde käigus.

 

Koolitus koosneb loengutest, aruteludest, arvutuste läbitegemisest ja iseseisvatest ülesannetest.

Koolituse iga teemaploki juurde kuuluvad praktilised ülesanded, mis annavad osalejatele juba järgmisel päeval rakendatavad oskused!

 

Kaasa palume võtta sülearvuti ja võimalusel omada ligipääsu oma ettevõtte veebilehe Google Analytics’i kontole. Kui Analyticsi konto endal puudub, siis koolitaja annab ligipääsu harjutuskontole.

 

Koolitusgrupi maksimaalne suurus on 15 inimest.

 Täpsem ülevaade koolituse teemadest on saadaval ajakavas.

 

Loe koolitaja artiklit: "6 väheteatud, aga turunduses kasulikku Google Analyticsi funktsiooni".

KOOLITAJA

Taavi Raidma

Digiturunduse strateeg ja koolitaja
Taavi Raidma on rohkem kui 10-aastase kogemusega digiturunduse strateeg ja koolitaja ning turundusettevõtte Convertal üks asutajatest. Ta aitab luua ja ellu viia erinevate klientide turundusplaane alates startupidest kuni börsifirmadeni, sh. Topauto, Palmako, Goldtime, Apollo ja Klick. Taavi erilisteks huvideks on e-kaubanduse turundus, turundusanalüütika ning ekspordituruduse strateegiad.

Taavi on Google Certified Trainer, õppinud ettevõtlust ja majandust Wheaton College’s USA's ning omab magistrikraadi London School of Economics'ist. Taavi annab oma majandusalase tausta ja praktilise ettevõtluskogemuse toel osalejatele edasi praktilised oskused, kuidas tulemuslikult planeerida ja ellu viia turundustegevusi eelarve piirides.
AJAKAVA

09:30 - 09:45

09:30 - 09:45

Kogunemine

09:45 - 11:30

09:45 - 11:30

Analyticsi seadistamine ja administreerimine

11:30 - 11:45

11:30 - 11:45

Kohvipaus

11:45 - 13:15

11:45 - 13:15

Andmete analüüs

13:15 - 14:00

13:15 - 14:00

Lõuna

14:00 - 15:30

14:00 - 15:30

Külastajate segmenteerimine ja dashboardide loomine

15:30 - 15:45

15:30 - 15:45

Kohvipaus

15:45 - 17:00

15:45 - 17:00

E-kaubanduse andmete analüüs

REGISTREERIMINE
25.08.2021 Google Analytics turundustööriistana
Hind:
399 €
478,80 € km-ga
Osalejate arv:

Lisainfo:
Äripäeva Akadeemia | Vana-Lõuna 39/1, Tallinn
667 0439 | [email protected]

Lisainfo
Osalemise tingimused

Registreerudes e-poe, e-kirja või telefoni teel, saadame Teile arve ja täpsema info osalemise kohta.
Üks nädal enne igat koolituspäeva saadame Teile e-kirjaga meenutuse osalemise infoga.

Koolitusel osalemine on nimeline, kuid saate osalejat tasuta muuta kuni koolitusprogrammi alguseni. Kui Te ei saa mingil põhjusel osaleda, palun andke sellest kindlasti teada e-posti aadressil akad[email protected] või telefonil 667 0439. Kui teatate oma mitteosalemisest kuni nädal enne kogu koolitusprogrammi algust, pakume mõnd muud samaväärset koolitust samal hooajal või tagastame 100% tasutud koolituse maksumusest; kui teatate vähemalt 3 tööpäeva varem, tagastame 50%. Muul juhul kuulub arve tasumisele.

Äripäeva Akadeemia on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Tutvuge koolituskaardi infoga SIIN.
Täpsema info saamiseks võtke meiega ühendust telefonil 667 0439 või [email protected].