Koolitused

Kuidas kriisis efektiivselt juhtida?

Juhtimisvõtted kaugtööd tegeva meeskonna fokuseeritud ja tulemuslikuks tegutsemiseks

Kestus: 2 x 2 tundi

Veebikoolitus

24. ja 29. aprilli koolitus toimub veebis. Enne koolituse algust saab osaleja lingi, mille kaudu koolitusel osaleda.
Vaata kõiki toimumiskuupäevi

Enamik kontoritöötajaid on praegu suunatud kodukontorisse. Peale koduse töökeskkonna ja kommunikatsioonilahenduste üles seadmise on oluline tagada distantsilt juhtimine - osadel ettevõtetel on see kogemus eelnevalt juba olemas, teistele aga uus olukord. Kodust töötamine ei tähenda, et töötame poole kohaga. Oluline on, et eelkõige saaksid ellu viidud olulised asjad. Kriisiolukorras on juhtimistegevustel kriitiline mõju ettevõtte ellujäämisel.

See praktiline veebipõhine juhtimiskoolitus keskendub soovitud äritulemuste saavutamisele kriisis. Koolitusel antakse praktilised tööriistad, mille abil fokusseeritud tegevusi meeskonna või terve ettevõttega ellu viia ning pidevalt paremaid tulemusi saavutada. Neid tööriistu kasutavad igapäevaselt maailma tippettevõtted, teiste seas näiteks Google ja Spotify.

Koolituse eesmärk on aidata juhtidel sõnastada organisatsiooni/meeskonna fookus ja anda neile praktilised tööriistad edukaks tegutsemiseks kaugtöö formaadis.

Koolitusele on oodatud nii organisatsioonide kui ka meeskondade juhid, kes soovivad saada praktilised tööriistad, mida on võimalik rakendada juba alates järgmisest päevast. Soovitame võimalusel ühest ettevõttest või meeskonnast osaleda rohkem kui ühel inimesel, et juba koolitusel praktilisi ülesandeid koos teha ja hiljem ellu viia.

Koolitus sobib sulle juhul, kui vähemalt üks järgnevatest väidetest kehtib sinu meeskonna/ettevõtte kohta.
• Seoses kriisisituatsiooniga on inimestel palju ebaselgust ning nad ei tea, millele päriselt keskenduda.
• Olulisi tulemusi ei sünni ja äritulemus kannatab.
• Kaugtöö on meeskonna jaoks uus.
• Inimesed on uue töökorralduse tõttu pinges ja stressis.
• Täpselt ei tea, kuidas peaksin juhina uues olukorras efektiivselt juhtima.

Koolituse tulemusena osaleja:
• mõistab, miks kaugtöö vormis olulised tulemused võivad jääda sündimata;
• oskab seada oma meeskonna/ettevõtte tegutsemisfookust;
• teab, kuidas korraldada kaugtööl igapäevast aruandlust;
• teab, kuidas fookusseeritud tegevusi oma organisatsioonis või meeskonnas ellu viia.
Koolitus on väga praktiline. Teemade sissejuhatusena tutvustatakse metoodikaid ja parimaid praktikaid, millele järgneb kas individuaal- või grupitöö oma ettevõtte kontekstis. Seetõttu on soovitatav, et ühest ettevõttes või meeskonnast osaleks rohkem kui üks inimene. Koolitaja jagab oma kogemusi juhina ja konsultandina erinevatest organisatsioonidest.

 

Maht: 4 akadeemilist tundi

 

Veebikoolitused on täisväärtuslikud koolitused – kõik osalejad on koos õpetajaga live’is ühes veebiruumis, toimuvad arutelud ja küsimuste-vastuste voorud, tiimitööd, aeg-ajalt antakse individuaalseid ülesandeid ja kogu õppeprotsessi juhib koolitaja. Meile on kõige olulisem, et Sina saaksid õppida! Veebikoolitused on disainitud selliselt, et omandaksid koolitusprogrammis välja toodud õpiväljundid.

Veebikoolitusel saab osaleda igaüks, olenemata sellest, kas ta on kodus, välismaal pikaks veninud puhkusel või oma kesklinna kontoris. Praegu on kõige õigem aeg uusi teadmisi ja oskusi omandada, et panustada tuleviku arengutesse.

Sinu risk on null! Kui peaks juhtuma, et veebikoolitus ei täida Sinu ootusi, siis saad hiljem samasisulisel klassiruumikoolitusel osaleda tasuta!

Loe, kuidas selle meetodi kasutamine aitas Äripäeva tellijate arvu kasvatada:

Fookus ja distsipliin lükkas Äripäeva tellijate arvu kiirelt

KOOLITAJA

Eero Sikka

Koolitaja
Eero Sikka missioon on aidata organisatsioonidel nende tulemuslikkust oluliselt tõsta. Kõrgharidus on tal EBS-ist ja praktiline juhtimiskogemus Teliast, kus ta üle 10 aasta vastutas ärikliendi müügi- ja ärijuhtimise eest. Viimased 6 aastat on ta toetanud suuremaid organisatsioone nende fookuse seadmisel ja distsipliini tekitamisel nii Eestis, Euroopas kui ka Aasias. Eero on nõustanud organisatsioone 250 erinevas projektis üheksas erinevas riigis ning tema ettevõte on olnud Äripäeva TOP 3-s nii 2016. kui ka 2017. aastal. Eero klientide hulka kuuluvad tuntud ettevõtted nagu Swedbank, Telia, Sokos Hotels, EAS, Äripäev, G4S, Helmes, Veriff, Kaubamaja, Olympic Casino, Maksu- ja Tolliamet, TV3, Bigbank, jt.
AJAKAVA

09:55 - 10:00

09:55 - 10:00

Kogunemine ühises virtuaalkeskkonnas.

10:00 - 12:00

10:00 - 12:00

Fookus ja võtmetegevused

09:55 - 10:00

09:55 - 10:00

Kogunemine ühises virtuaalkeskkonnas.

10:00 - 12:00

10:00 - 12:00

Tulemuste mõõtmine, üksteisele aruandlus ja elluviimine

Lisainfo
Osalemise tingimused

Registreerudes e-poe, e-kirja või telefoni teel, saadame Teile arve ja täpsema info osalemise kohta.
Üks nädal enne igat koolituspäeva saadame Teile e-kirjaga meenutuse osalemise infoga.

Koolitusel osalemine on nimeline, kuid saate osalejat tasuta muuta kuni koolitusprogrammi alguseni. Kui Te ei saa mingil põhjusel osaleda, palun andke sellest kindlasti teada e-posti aadressil akadeemia@aripaev.ee või telefonil 667 0439. Kui teatate oma mitteosalemisest kuni nädal enne kogu koolitusprogrammi algust, pakume mõnd muud samaväärset koolitust samal hooajal või tagastame 100% tasutud koolituse maksumusest; kui teatate vähemalt 3 tööpäeva varem, tagastame 50%. Muul juhul kuulub arve tasumisele.

Äripäeva Akadeemia on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Tutvuge koolituskaardi infoga SIIN.
Täpsema info saamiseks võtke meiega ühendust telefonil 667 0439 või Liis.Lehtmets@aripaev.ee.