Koolitused

Meeskondade coaching igapäevajuhtimises

Kuidas anda inimestele tagasi vastutus nende tulemuste ja arengu eest?

Kestus: 1 päev

Äripäev (Vana-Lõuna 39/1, Tallinn)

28. mai koolitus toimub veebis. Enne koolituse algust saab osaleja lingi, mille kaudu koolitusel osaleda.
Vaata kõiki toimumiskuupäevi
Töötajad on muutunud iseseisvamaks ja ettevõtlikumaks ning soovivad rutiinsete käskude täitmise asemel kaasa mõelda, areneda ja ootavad juhilt sellele vastavat koostööd. 26 riigis korraldatud Gallupi uuringud näitasid, et suurima töötajate kaasatusega organisatsioonide tulemused on 5 korda paremad, kui väikseima kaasatusega organisatsioonide omad. Mitmed erinevad uuringud näitavad, et coachingu ROI on 600-1000 %. Soome arendusfirma Prego uuringust selgus, et 91,2 % vastanutest pidas coachingprotsessi kõige mõjuvõimsamaks võrreldes teiste arendusmeetoditega.

Coaching on viimastel aastatel maailmas ja viimastel aastatel ka Eestis tohutult populaarsust kogunud. Coachingu mõiste alla on paigutatud väga erinevaid tegevusi, sealhulgas isegi esoteerikat. Praktiliselt on coaching olnud siiski üks tulemuslikumaid juhtide ( ja laiemalt töötajate) arendamise meetodeid. Igaüks, kes coachingu tööriistu kasutab, ei pea olema õppinud coach. Õigupoolest on suur osa coachingu tööriistu olnud intuitiivselt heade juhtide ja õpetajate käsutuses juba aastatuhandeid. Sokratese vestlusi võiks rahulikult coachinguks pidada.

Kuigi erinevad uuringud näitavad coachingu ROI-ks 500- 5000%, ei maksa arvata, et coaching oleks mingi imerohi kõigi eesmärkide saavutamiseks või probleemide lahendamiseks. Coaching pakub aga häid ja praktilisi töövahendeid igale juhile.

Eesmärk

Koolituse eesmärk on on anda juhtidele sissevaade coachingusse, coachingu mõtteviisi ning lihtsad ja praktilised coachingu tööriistad juhtimiseks.

Sihtgrupp

Koolitus on mõeldud ettevõtjatele ja juhtidele, kes soovivad parandada oma meeskonna motivatsiooni ja vastutuse võtmist. Juhtidele, kes saavad aru, et eesmärke saavad nad saavutada vaid läbi iseenese mõtteviisi ja käitumise muutmise.

Koolituse tulemusena osaleja

  • mõistab coachingu mõtteviisi ja selle praktilist kasu endale ja meeskonnale;
  • teab coachingu rakendamisvõimalusi;
  • teab peamisi coachingutööriistu;
  • mõistab aktiivset kuulamist ja mittekuulamist;
  • oskab peegeldamist ja tagasidestamist;
  • oskab küsimuste abil töötamist.

Koolituse läbiviimise põhimõtted

Koolituses kasutatakse väga palju arutelu ja harjutamise formaati, selleks, et osaleja ise kogeks õpitut. Selles koolituses antakse koolitatavale enesele väga selge vastutus oma arengu eest. Koolituse järel tööks on koolitusel tehtud plaani elluviimine, selle läbiarutamine kaasõppijaga ja elluviimisel kogetu kohta kokkuvõtte kirjutamineKoolituspäeva lõpuks on igal osalejal tegevuskava omandatud oskuste/teadmiste rakendamiseks oma ettevõttes.

Tunnistuse väljastamise eelduseks on koolitusel osalemine terves mahus.

Maht: 8 akadeemilist tundi

 

Veebikoolitused on täisväärtuslikud koolitused – kõik osalejad on koos õpetajaga live’is ühes veebiruumis, toimuvad arutelud ja küsimuste-vastuste voorud, tiimitööd, aeg-ajalt antakse individuaalseid ülesandeid ja kogu õppeprotsessi juhib koolitaja. Meile on kõige olulisem, et Sina saaksid õppida! Veebikoolitused on disainitud selliselt, et omandaksid koolitusprogrammis välja toodud õpiväljundid.

Veebikoolitusel saab osaleda igaüks, olenemata sellest, kas ta on kodus, välismaal pikaks veninud puhkusel või oma kesklinna kontoris. Praegu on kõige õigem aeg uusi teadmisi ja oskusi omandada, et panustada tuleviku arengutesse.

Sinu risk on null! Kui peaks juhtuma, et veebikoolitus ei täida Sinu ootusi, siis saad hiljem samasisulisel klassiruumikoolitusel osaleda tasuta!

KOOLITAJA

Toomas Tamsar

Toomas Tamsar on Eesti üks tuntumaid coache, kes on juhtide arendamise temaatikaga tegelenud üle 20 aasta. Ta on International Coach Federationi (ICF) akrediteeringuga Professional Certified Coach (PCC). Oli ICF Eesti esimene president. Õppinud coachingut peamiselt Suurbritannias (AoEC, ITS) ja Eestis (EBS). Olnud ettevõtja, asutanud ja vedanud Pärnu Juhtimiskonverentse üle 20 aasta. Praktiline tippjuhtimise kogemus on 25 aastat erinevates nii era-kui kolmanda sektori organisatsioonides (Eesti Tööandjate Keskliit, Tallinna Kaubamaja, NG Investeeringud, Eesti kaubandus-Tööstuskoda)
AJAKAVA

09:30 - 09:45

09:30 - 09:45

Kogunemine

09:45 - 11:30

09:45 - 11:30

1.Sissejuhatus, coachingu tutvustus. Kuulamine ja mittekuulamine, praktilised harjutused.

11:30 - 11:45

11:30 - 11:45

Kohvipaus

11:45 - 13:15

11:45 - 13:15

2. Peegeldamine ja tagasidestamine

13:15 - 14:00

13:15 - 14:00

Lõuna

14:00 - 15:30

14:00 - 15:30

3. Küsimuste abil juhtimine

15:30 - 15:45

15:30 - 15:45

Kohvipaus

15:45 - 17:00

15:45 - 17:00

4. Harjutamine ja kokkuvõte

REGISTREERIMINE
28.05.2020 Meeskondade coaching igapäevajuhtimises (veebikoolitus)
Hind:
499 €
598,80 € km-ga
Osalejate arv:
25.11.2020 Meeskondade coaching igapäevajuhtimises
Hind:
499 €
598,80 € km-ga
Osalejate arv:

Lisainfo:
Äripäeva Akadeemia | Vana-Lõuna 39/1, Tallinn
667 0439 | akadeemia@aripaev.ee

Lisainfo
Osalemise tingimused

Registreerudes e-poe, e-kirja või telefoni teel, saadame Teile arve ja täpsema info osalemise kohta.
Üks nädal enne igat koolituspäeva saadame Teile e-kirjaga meenutuse osalemise infoga.

Koolitusel osalemine on nimeline, kuid saate osalejat tasuta muuta kuni koolitusprogrammi alguseni. Kui Te ei saa mingil põhjusel osaleda, palun andke sellest kindlasti teada e-posti aadressil akadeemia@aripaev.ee või telefonil 667 0439. Kui teatate oma mitteosalemisest kuni nädal enne kogu koolitusprogrammi algust, pakume mõnd muud samaväärset koolitust samal hooajal või tagastame 100% tasutud koolituse maksumusest; kui teatate vähemalt 3 tööpäeva varem, tagastame 50%. Muul juhul kuulub arve tasumisele.

Äripäeva Akadeemia on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Tutvuge koolituskaardi infoga SIIN.
Täpsema info saamiseks võtke meiega ühendust telefonil 667 0439 või Liis.Lehtmets@aripaev.ee.