Müügipsühholoogia: erinevate klienditüüpidega suhtlemine e-kirja teel

Jätkukoolitus

Kestus: 4 akadeemilist tundi

Veebikoolitus

Kliendid loevad sinu e-kirju erinevalt. See, mis ühe klienditüübi jaoks toimib, on teise tüübi jaoks hoopis põhjus, miks ta sinu pakkumist isegi läbi ei loe. Kuidas kirjutada eri klienditüüpidele arusaadavat ja mõjusat müügikirja ning koostada atraktiivset pakkumist?

Koolitusel õpid erinevaid inimtüüpe ära tundma ja valima vastavalt inimtüübile õiget stiili müügikirja ja pakkumise koostamisel.

Koolitusel käsitletakse nelja erinevat isiksusetüüpi ning nende ilmestamiseks kasutatakse lasteraamatu „Karupoeg Puhh“ tegelasi.

 

Koolitusel osalemise eelduseks on Müügipsühholoogia baaskoolituse või Müügipsühholoogia koolituse läbimine.

 

Koolituse eesmärk on arendada õppijas oskusi erinevate inimtüüpe ära tundmiseks ja vastavalt inimtüübile valida õige stiil müügikirja ja pakkumise koostamisel.

 

Koolitusele on oodatud: müügitöötajad ja klienditeenindajad, kes suhtlevad klientidega e-kirja teel või pakuvad online-tuge.

 

Koolituse tulemusena osaleja:

  • oskab määrata klienditüüpe;
  • oskab valida vastavalt inimtüübile õiget stiili müügikirja ja pakkumise koostamisel.

 

Koolituse käigus koostab iga osaleja individuaalse spikri eri inimtüüpidega e-kirja teel suhtlemiseks ning tema jaoks eriti keerulise inimtüübi jaoks müügikirja ja müügipakkumise näidise, millele treener annab individuaalse tagasiside.

Koolituse läbinutele väljastatakse tunnistus. Koolituse tulemusi hinnatakse harjutuste kaudu. Tunnistuse väljastamise eelduseks on koolitusel osalemine terves mahus.

Vaata koolituse päevakava.

KOOLITAJA

Aira Tammemäe

koolitaja, treener ja konsultant
Vaata videotutvustust koolitaja kohta SIIT.

Aastatel 1998-2005 oli Aira SEB Ühispanga Elukindlustuse juhatuse liige müügi- ja turundusvaldkonnas, enne seda Hansapangas ja Tallinna Pangas. Koolitajana tegutseb Aira Tammemäe alates 2005. aastast, tema peamised koolitusvaldkonnad on müügijuhtimine, sisemiste piiride küsimused ning juhtimispsühholoogia. Tema tuntuim koolitusprogramm põhineb Karupoeg Puhhi tegelaste kaudu inimtüüpide määratlemisel ja analüüsil. Aira on lõpetanud Tallinna Pedagoogikaülikoolis režii eriala, aastast 2002 ärikorralduse magister ja 2010 psühholoogia magister. Aira on õppinud erinevaid teraapiaid Professionaalse Psühholoogia Erakoolis. Aastal 2010 ilmus Aira Tammemäe magistritööl põhinev raamat "Inimtüüpide maagiline maailm".
AJAKAVA

09:45 - 10:00

09:45 - 10:00

Müügipsühholoogia: erinevate klienditüüpidega suhtlemine e-kirja teel

10:00 - 11:30

10:00 - 11:30

I osa

11:30 - 11:45

11:30 - 11:45

Paus

11:45 - 13:15

11:45 - 13:15

II osa

REGISTREERIMINE
04.05.2021 Müügipsühholoogia: erinevate klienditüüpidega suhtlemine e-kirja teel
Hind:
146 €
175,20 € km-ga
Osalejate arv:

Lisainfo:
Äripäeva Akadeemia | Vana-Lõuna 39/1, Tallinn
667 0439 | [email protected]

Lisainfo
Osalemise tingimused

Registreerudes e-poe, e-kirja või telefoni teel, saadame Teile arve ja täpsema info osalemise kohta.
Üks nädal enne igat koolituspäeva saadame Teile e-kirjaga meenutuse osalemise infoga.

Koolitusel osalemine on nimeline, kuid saate osalejat tasuta muuta kuni koolitusprogrammi alguseni. Kui Te ei saa mingil põhjusel osaleda, palun andke sellest kindlasti teada e-posti aadressil [email protected] või telefonil 667 0439. Kui teatate oma mitteosalemisest kuni nädal enne kogu koolitusprogrammi algust, pakume mõnd muud samaväärset koolitust samal hooajal või tagastame 100% tasutud koolituse maksumusest; kui teatate vähemalt 3 tööpäeva varem, tagastame 50%. Muul juhul kuulub arve tasumisele.

Äripäeva Akadeemia on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Tutvuge koolituskaardi infoga SIIN.
Täpsema info saamiseks võtke meiega ühendust telefonil 667 0439 või [email protected].