Äge ja krooniline rinosinusiit

23.03.2021

Veebiseminar

Rinosinusiit on nina ja ninakõrvalurgete ja limaskesta põletik. Haigus jagatakse sümptomite kestuse järgi ägedaks (sümptomid vähem kui 12 nädalat) ja krooniliseks (sümptomid üle 12 nädala) vormiks. Rinosinusiiti diagnoosivad ja ravivad erinevad spetsialistid: perearstid, pulmonoloogid, pediaatrid, sisehaiguste arstid ja kõrva-nina-kurguarstid.

 

Veebiseminaril tuleb juttu nina ja ninakõrvalkoobaste anatoomiast ning füsioloogiast ja nende põletikulistest haigustest. Käsitluse alla tulevad kõik avaldumisvormid - alates tavalisest nohust kuni kroonilise polüpoosse sinusiidini

Sihtgrupp:  apteekrid

 

Veebiseminari korraldajad: Meditsiiniuudised ja Eesti Proviisorite Koda, Sandoz d.d. Eesti filiaal

     

 

 

NB! Veebiseminar on tasuta, vajalik on eelnev registreerimine. Küsimusi esitama ja oma kogemusi vahetama on oodatud kõik teemast huvitatud apteekrid ja meedikud.

Webinari ajal saate küsimusi esitada kirjutades need vestluse kasti.

 

Veebiseminar toimub 23. märtsil kell 15:00-16:00 internetis Äripäeva veebiseminaride keskkonnas.  Enne veebiseminari saadetakse registreerunud kasutajatele infomeil lingiga, mille kaudu pääseb enne seminari algust veebiseminari keskkonda.

Seminari on võimalik jälgida oma arvutist töökohal, kodus või mujal Teile sobivas kohas ning selle jälgimiseks on tarvis arvutit, internetiühendust ning mugavamaks kuulamiseks kõrvaklappe. Veebiseminari kestel on Teil võimalik esitada ka lektorile küsimusi, mille saate kirjutada vestluse kasti.

Veebiseminar on järelvaadatav kõigile registreerunutele 2 nädalat pärast toimumist.

Tehnilist infot veebiseminari kohta saab küsida kirjutades [email protected], muudes küsimustes kirjutage [email protected] või helistades telefonil +372 513 8862 (Karin Tamm, Meditsiiniuudiste sündmuste juht).

ESINEJA

Dr Ene Miller

Põhja-Eesti Regionaalhaigla, kõrva-nina-kurguhaiguste arst
PROGRAMM

15:00 - 15:40

15:00 - 15:40

Äge ja krooniline rinosinusiit

Dr Ene Miller

15:40 - 15:50

15:40 - 15:50

Küsimused ja vastused

LISAINFO
Osalemise tingimused

Palume teatada mitteosalemisest kirjalikult vähemalt 10 tööpäeva enne ürituse toimumist aadressil [email protected] .

Täpsemat teavet andmete kasutamise kohta leiab Äripäeva Privaatsustingimustest.

Veebiseminari materjalide ja sisu kopeerimine, salvestamine, reprodutseerimine või levitamine on ilma AS Äripäeva kirjaliku nõusolekuta keelatud.

MATERJALID