Eesolevad

Veebiseminar: Kuidas jagada pööningu- ja keldriruume korteriomanike vahel?

23.10.2019

Veebiseminar


 

 

Veebiseminaril käsitletavad teemad:

  • Mis on hoonejaotusplaan? Mis on hoonejaotusplaani alusplaan? Ehitusregistri ja kinnistusregistri andmete ja plaanide vastuolud.
  • Õiglane üldpinna jagamine korteriomanike vahel?
  • Erikasutusõigus kui eriomandi kokkuleppe alternatiiv. Mis vahet on kaasomandi valdamise ja kasutamise korra kokkuleppel ja erikasutusõigusel?
  • Tüüpilisemad takistused ametiasutustest kinnituse saamisel hoonejaotusplaanile ning kuidas neid ületada.

Veebiseminari viib läbi advokaadibüroo Ristal Keba Partnerid vandeadvokaat Liisa Linna

Veebiseminar toimub 23. oktoobril kell 10:00-11:30 internetis Äripäeva veebiseminaride keskkonnas.  Enne veebiseminari saadetakse registreerunud kasutajatele infomeil lingiga, mille kaudu pääseb enne seminari algust veebiseminari keskkonda.

Seminari on võimalik jälgida oma arvutist töökohal, kodus või mujal Teile sobivas kohas ning selle jälgimiseks on tarvis arvutit, internetiühendust ning mugavamaks kuulamiseks kõrvaklappe. Veebiseminari kestel on Teil võimalik esitada ka lektorile küsimusi, mille saate kirjutada vestluse kasti.

Veebiseminar on järelvaadatav kõigile registreerunutele 3 tööpäeva jooksul peale toimumist.

Lisainfot veebiseminari kohta saab küsida kirjutades liina.aru@aripaev.ee.

ESINEJA

Liisa Linna

vandeavokaat
Liisa on tunnustatud vandeadvokaat ja asjatundja planeerimis- ja ehitusõiguse alal ning sellega seonduvates valdkondades. Ta on rääkinud kaasa valdkondliku õigusloome kujundamisel ning andud koolitusi nii juristidele kui kohalikele omavalitsustele. Pikaajalise advokaadina tegutsemise jooksul on ta esindanud lisaks ehitussektori ettevõtetele ka korteriomanikke nende vahelistes vaidlustes ning seda ka uue korteriomandi-ja korteriühistuseaduse kehtimise ajal.
LISAINFO
Osalemise tingimused

Palume teatada mitteosalemisest kirjalikult vähemalt 10 tööpäeva enne ürituse toimumist aadressil registreerimine@aripaev.ee .
Sellisel juhul tagastame laekunud osalustasu või tühistame veel tasumata arve.

Kui teatate mitteosalemisest 5-9 tööpäeva enne konverentsi toimumist, palume tasuda 50% väljastatud arve maksumusest.
Kui teatate mitteosalemisest hiljem või unustate teatada, palume tasuda väljastatud arve täissummas.

Korraldaja võib üritusel teha pilte, videoid ja helisalvestisi ning jagada neid nii osalejatega kui ka avalikes meediakanalites, samuti kasutada sarnaste ürituste turundamiseks.
Täpsemat teavet andmete kasutamise kohta leiab Äripäeva Privaatsustingimustest.