Järelvaadatavad

Kuidas muuta veoringid efektiivsemaks?

Kestus: 60 minutit

Sageli peab ettevõtte logistik jagama kogu päeva veod kümne erineva kulleri vahel, panema ise paika kiireima veoringi, arvestama tööaegu ning valmistama ette paberid kauba üleandmiseks.

Kuidas oleks võimalik kogu seda protsessi automatiseerida? Kuidas saada reaalajas ülevaade kogu päeva ülesannetest, kuidas optimeerida veoringe ning muuta kogu ettevõtte dokumentatsiooni digitaalseks?

Veebiseminari eesmärk on anda osalejatele teadmised veo- ja tööülesannete halduslahenduse kasutusvõimalustest oma ettevõttes ning pakkuda uusi ideid oma ettevõtte efektiivsemaks tööjõu haldamiseks.

Sihtgrupp:
Kõik mobiilset tööjõudu omavad ettevõtted, kes soovivad oma meeskonnatööd tõhustada

Veebiseminaril saad teada, kuidas:

  •          optimeerida ja jaotada veoringe lihtsalt ja kiirelt;
  •          efektiivselt hallata ja juhtida mobiilset tööjõudu;
  •          hoida kokku ettevõtte kulusid;
  •          digitaliseerida kogu ettevõtte paberimajandus

Veebiseminari viib läbi GSMtasks’i projektijuht Mirko Kruusma

Lisainfot veebiseminaride kohta saab küsida Liina Aru käest (liina.aru@aripaev.ee).
Veebiseminari saate vaadata pärast arve tasumist. Kui tasute internetipangas või krediitkaardimaksega, tekib veebiseminari vaatamise õigus mõne minuti jooksul. Arvega tasudes tekib veebiseminari vaatamise õigus järgmise tööpäeva hommikuks. Veebiseminari vaatamise õiguse saate osta ka oma kolleegidele. Muutke selleks allpoololeval tellimisvormil vaatajate arvu. Pärast ostu kinnitamist saadame Teie e-maili aadressile juhendi, kuidas määrata kolleegidele vaatamisõigused Äripäeva konto lehel https://login.aripaev.ee.
TELLIMINE
Kuidas muuta veoringid efektiivsemaks?
Hind:
59 €
70,80 € km-ga
VAATAJATE ARV:
LEKTOR

Mirko Kruusma

projektijuht
Mirko Kruusma on GSMtasks´i projektijuht, kelle igapäevasteks tööülesanneteks on klientide nõustamine, nende äriprotsesside analüüsimine ning vajaduste katmine lahenduse võimaluste abil.