Kuidas õppida keeli kiirelt ja tõhusalt?

24.03.2016

Original Sokos Hotel Viru Konverentsikeskus, Viru Väljak 4

Äripäeva populaarseim töötuba 100% soovitusindeksiga!

Keeleõppemeetod „Esimene Meetod: Keeled“ annab inimesele kätte kõik vajalikud tööriistad, et ta saaks iseseisvalt keelte õppimisele läheneda. See annab inimesele suure vabaduse, kuna ta saab õppida endale sobiva kiirusega, intensiivsusega ja endale sobival moel, integreerides keeleõppe oma igapäevaellu. Oluliseks erinevuseks ning eeliseks võrreldes levinud keelekursustega on see, et keelemeetod aitab igal inimesel välja kujundada tema tugevusi arvesse võtva ning isikustatud keeleõppemeetodi. Märksõnadeks on siin iga inimese keeleõppe alase teadlikkuse kasvatamine ning barjääri kaotamine õppija ning tõeliselt kasuliku informatsiooni vahelt.

Töötuba alustame VAK-testiga, mis määrab ära, millist tüüpi õppija osaleja on. Sellele ehitatakse üles ka isiklik õppeprotsess. Seejärel tutvustame erinevaid mnemotehnilisi võtteid  ja räägime mälutreeningutest. Vaatame, kuidas tekitada enda jaoks vastav keelekeskkond, et ennast nii psühholoogiliselt kui ka füsioloogiliselt keele omandamiseks ette valmistada. Kogu keeleõpe baseerub nö elulistel ja huvidepõhistel teemadel. Ehk kokkuvõtlikult – igaüks peaks õppima keelt sellisel meetodil nagu talle kõige paremini sobib ja selliste teemade kaudu, mis talle enim huvi pakuvad.

Päeva teises pooles tutvume veebipõhise keeleõppekeskkonnaga, kus on olemas kõik õppimiseks vajalikud vahendid, nt 300 kõige enam kasutatavat sõnaerinevad artiklid ja audiolahendused. Õppevahenditeks on tõelised ajaleheartiklid ning raadiosaated õpitava keele päris veebikeskkondadest ning nendega efektiivselt ümber käimist on põhjalikult selgitatud keelemeetodi erinevates peatükkides.

Osalejad saavad kaasa keelemeetodi õpiku „Esimene meetod: Keeled“ ja veebikeskkonna piiramatu kasutusõiguse.

Vaata tutvustust SIIT.

Loe osalejate tagasisidet SIIT.

ESINEJA

Ott Ojamets

Polüglott, keeleõpetaja, Embassy of Education’i kaasasutaja
PROGRAMM

11:45 - 12:15

11:45 - 12:15

Registreerimine ja kohvipaus

12:15 - 14:30

12:15 - 14:30

Kuidas õppida keeli kiirelt ja tõhusalt

14:30 - 15:00

14:30 - 15:00

Kohvipaus

15:00 - 17:00

15:00 - 17:00

Osaleja poolt valitud keele praktikum

LISAINFO
Parkimine

A: Parkimistasu soodushind 1.20 €/h parkimine Viru Keskuse parkimismajas. Parkimise eest saab tasuda III korruse parkla käsikassas 24 h. Konverentsil osalejale on soodustus 33% letihinnast.
Tasumisel tuleb esitada parkimistalong, millel on Original Sokos Hotel Viru tempel. Templi saab hotelliteenindaja käest 2. korruse infolauast.

B: Parkimistasu 5 €/ päev parkimine Rävala parkimismajas Auto pargitakse ära ja hotelli konverentsikeskuse teenindaja 2. korruse infolauas valideerib pileti.
Tasuda saab Rävala parkimismaja kassasse.