Kuidas osta kinnisvara kohtutäiturilt?

29.03.2019

Veebiseminar

Vara ostmine kohtutäiturilt võib esialgu tunda raske ja võib-olla ka veidi võõras. Kuid tegelikkuses ei ole selles midagi keerulist.

Veebiseminaril räägime kuidas kohtutäiturite vahendusel saab osta ja müüa. Samuti millist vara ning millistel tingimustel tasuks üldse soetada. Abistame suunavate viidete ja kasulike näpunäidetega, kuidas turvaliselt oma investeeringuid planeerida, kui otsustatakse kohtutäiturite vahendusel vara osta või müüa.

Veebiseminari viivad läbi oma ala spetsialistid Arvi Pink ja Risto Sepp.

Veebiseminar toimub 29. märtsil kell 10:00–12:00 internetis Äripäeva veebiseminaride keskkonnas. 

Enne veebiseminari saadetakse registreerunud kasutajatele infomeil lingiga, mille kaudu pääsete veebiseminari keskkonda.

Seminari on võimalik jälgida oma arvutist kodus, töökohal või mujal Sulle sobivas kohas ning selle jälgimiseks on tarvis arvutit, internetiühendust ning mugavamaks kuulamiseks kõrvaklappe. Veebiseminari kestel on Sul võimalik esitada lektorile ka küsimusi, mille saate kirjutada vestluse kasti.

Täpsemat infot veebiseminari kohta saab küsida kirjutades [email protected].

 

ESINEJAD

Arvi Pink

kohtutäitur
Arvi on erudeerituim täitur, omades pikaaegset juhtimise tausta. Juhtinud Tallinna täitevosakonda. Kohtutäiturite ja Pankrotihaldurite Koja ametikogu juhatuse liige. Arvi usub tulevikku läbi laste, kuuludes Tallinna Lastehaigla toetusfondi jõudsamate panustajate sekka.

Risto Sepp

kohtutäitur
Risto on visionäär. Varasema suhtekorralduse taustaga, mis väljendub edukates läbirääkimisoskustes. Probleemseid menetlusi peab väljakutseteks.

Pikaaegne Kohtutäiturite ja Pankrotihaldurite Koja erinevate organite liige. Hetkel juhib suhtekorralduse ja meedia töögruppi.
LISAINFO
Osalemise tingimused

Palume teatada mitteosalemisest kirjalikult vähemalt 10 tööpäeva enne ürituse toimumist aadressil [email protected] .
Sellisel juhul tagastame laekunud osalustasu või tühistame veel tasumata arve.

Kui teatate mitteosalemisest 5-9 tööpäeva enne konverentsi toimumist, palume tasuda 50% väljastatud arve maksumusest.
Kui teatate mitteosalemisest hiljem või unustate teatada, palume tasuda väljastatud arve täissummas.

Korraldaja võib üritusel teha pilte, videoid ja helisalvestisi ning jagada neid nii osalejatega kui ka avalikes meediakanalites, samuti kasutada sarnaste ürituste turundamiseks.
Täpsemat teavet andmete kasutamise kohta leiab Äripäeva Privaatsustingimustest.