Järelvaadatavad

Järelvaadatav: Kuidas suurendada (kaupluste) müüki?

Kestus: 110 minutit

Veebiseminari keskendub viiele olulisele asjale, mis mõjutavad müüki kauplustes: sortiment, laovaru, väljapanek, teenidus ja allahindlus.
Veebiseminaril räägitakse lahti:
 
- Kuidas sortiment tekib? Kui oluline on seda planeerida? Kuidas teada, mida kliendid tahavad?
 
- Kuidas laovaru optimaalselt planeerida? Kuidas laovaru hästi juhtida, et liiga palju raha laos ei seisaks?
 
- Mida tasub tähele panna toodete väljapanekul ning kui tihti tasuks neid vahetada? Kuidas on võimalik nende abil oluliselt rohkem tooteid maha müüa, kui algselt planeeritud?
 
- Kui suurt rolli mängib kaupluste müügi juures teenindus ning kui palju lisamüüki suudab hea teenindus teha?
 
- Kuidas tooted võimalikult kõrge hinnaga maha müüa ning jaanuaris allahindluste perioodil võimalikult vähe kasumist ära anda?
 
Veebiseminari viib läbi suurte kogemustega kaubanduse valdkonna praktik ning kõrgkooli lektor Raul Vatsar.
 
 
Lisainfot veebiseminaride kohta saab küsida Liina Aru käest (liina.aru@aripaev.ee).
 
Veebiseminari saate vaadata pärast arve tasumist. Kui tasute internetipangas või krediitkaardimaksega, tekib veebiseminari vaatamise õigus mõne minuti jooksul. Arvega tasudes tekib veebiseminari vaatamise õigus järgmise tööpäeva hommikuks. Veebiseminari vaatamise õiguse saate osta ka oma kolleegidele. Muutke selleks allpoololeval tellimisvormil vaatajate arvu. Pärast ostu kinnitamist saadame Teie e-maili aadressile juhendi, kuidas määrata kolleegidele vaatamisõigused Äripäeva konto lehel https://login.aripaev.ee.
TELLIMINE
Järelvaadatav: Kuidas suurendada (kaupluste) müüki?
Hind:
49 €
58,80 € km-ga
VAATAJATE ARV:
LEKTOR

Raul Vatsar

Enda esimese ettevõtte asutas Raul Vatsar 1989. aastal. Lisaks sellele on ta töötanud nii otsemüügi kui jaemüügi ettevõtetes. Viimastel aastatel on ta olnud peamiselt lektoriks erinevates kõrgkoolides, kus ta loeb müügijuhtimise, turunduse ja ka organisatsioonikäitumise loenguid. Koolis on ta õppinud matemaatikat, majandust ja psühholoogiat.