Kuidas uus andmekaitsemäärus mõjutab ehitussektori personalipoliitikat?

Töötajate värbamine ja tööalane jälgimine

15.06.2018

Veebiseminar

25. maist 2018 jõustub uus Euroopa Liidu isikuandmete kaitse üldmäärus (GDPR – General Data Protection Regulation) on kõige olulisem andmekaitsemäärus viimase 20 aasta jooksul – ja see mõjutab otseselt ka Eestis tegutsevaid ettevõtteid.

Veebiseminar keskendub peamiselt personaliküsimustele uue andmekaitsemääruse valguses: andmekaitse töötajate värbamisel, tööalane jälgmine (turvakaamerad, kiipkaardid, GPS) ja kuidas rakendub uus määrus välistööjõule väljast poolt Euroopa Liitu jne.

Iga tegutsev ettevõte kogub füüsiliste isikute kohta ühel või teisel moel andmeid. Pole vahet, kas andmed kuuluvad klientidele või töötajatele. Seepärast peavad kõik ettevõtted aru saama, millised on määruse raames nende õigused andmeid töödelda ja kohustused füüsiliste isikute ees andmete turvalisuse tagamisel.

Kuidas uus määrus puudutab ehitusettevõtteid ja mis see endaga kaasa toob, kuuled 15. juuni veebiseminarilKuidas uus andmekaitsemäärus mõjutab ehitussektori personalipoliitikat: Töötajate värbamine ja tööalane jälgimine“

Veebiseminari viib läbi advokaadibüroo COBALT advokaat Aleksander Tsuiman

Veebiseminar toimub 15. juuni kell 10.00-12.00  internetis Äripäeva veebiseminaride keskkonnas.

Enne veebiseminari saadetakse registreerunud kasutajatele infomeil lingiga, mille kaudu pääseb enne seminari algust veebiseminari keskkonda.

Seminari on võimalik jälgida oma arvutist töökohal, kodus või mujal Teile sobivas kohas ning selle jälgimiseks on tarvis arvutit, internetiühendust ning mugavamaks kuulamiseks kõrvaklappe. Veebiseminari kestel on Teil võimalik esitada ka lektorile küsimusi, mille saate kirjutada vestluse kasti.

Veebiseminar on järelkuulatav kõigile registreerunutele 3 tööpäeva jooksul peale toimumist.

Lisainfo veebiseminari kohta saab küsida kirjutades [email protected] või helistades tel nr 667 0209. 

Veebiseminar toimub koostöös advokaadibürooga COBALT

ESINEJA

Aleksander Tsuiman

Advokaadibüroo COBALT
Aleksander nõustab kliente mitmetes valdkondades, alates andmekaitsest kuni IT ja muude tehnoloogiatega seotud küsimusteni, samuti ka kaubamärkide, patentide ja domeeninimedega seonduva osas.