KÜSI ARSTILT: Insult

05.05.2021

Tasuta veebiseminar patsientidele

Insult on sage neuroloogiline haigus, oluline surma ja puude põhjustaja kogu maailmas. Insuldi põhjuseks on verevarustuse häire või veresoone lõhkemine mõnes peaaju piirkonnas, mis tingib neuroloogiliste sümptomite tekke.

 


Insult tekib äkki, mistõttu on oluline ära tunda insuldi sümptomid ja kohe kutsuda kiirabi, sest mida kiiremini algab ravi, seda paremad on tulemused.  Insuldi järel  saab taastusraviga teatud määral funktsionaalseid oskusi taastada, kuid seda kahjuks mitte kõikidel insulti haigestunutel. Insulti on võimalik ennetada tervisliku elustiiliga ja ravides haigusi, millel on seos insuldi tekkega.

Tähelepanu! Tegemist ei ole terviseteenuse osutamise, vaid informatiivse loenguga. Palume silmas pidada, et sarnased sümptomid võivad eri inimeste puhul viidata eri haigustele. Tõsiste terviseprobleemide korral palume nõu pidada oma raviarstiga.

Veebiseminar toimub 5. mail kell 15.00-16.00 internetis Äripäeva veebiseminaride keskkonnas.

VEEBISEMINAR ON KÕIGILE TASUTA!

Enne veebiseminari saadetakse registreerunud kasutajatele infomeil lingiga, mille kaudu pääsete enne seminari algust veebiseminari keskkonda.

Veebiseminar on järelvaadatav kõigile registreerunutele 2 nädala jooksul peale toimumist.

Tehnilist infot veebiseminari kohta saab küsida kirjutades [email protected], muudes küsimustes kirjutage [email protected] või helistades telefonil +372 5219736.

ESINEJA

Janika Kõrv

Tartu Ülikooli kliinilise neuroloogia professor
Janika Kõrv töötab Tartu Ülikoolis kliinilise neuroloogia professorina ja Tartu Ülikooli kliinikumis vanemarst-õppejõuna neuroloogia erialal. Janika Kõrv on aastaid tegelenud insuldi alase teadustööga, olnud nii Eesti kui ka rahvusvaheliste ravijuhendite töörühmade liige ja kutsutud lektor rahvusvahelistel erialakonverentsidel. Koos kolleegidega on ta tegelenud insuldialase teabe jagamisega meedikutele ja elanikkonnale ning insuldi käsitluse parandamisega Eestis.
REGISTREERIMINE
KÜSI ARSTILT: Insult
Hind:
0 €
0 € km-ga
Osalejate arv:
TOETAJAD
LISAINFO
Osalemise tingimused

Palume teatada mitteosalemisest kirjalikult vähemalt 10 tööpäeva enne ürituse toimumist aadressil regis[email protected] .
Sellisel juhul tagastame laekunud osalustasu või tühistame veel tasumata arve.

Kui teatate mitteosalemisest 5-9 tööpäeva enne konverentsi toimumist tagastame 50% tasutud maksumusest.
Kui teatate mitteosalemisest hiljem või unustate teatada, osalustasu ei tagastata.

Korraldaja võib üritusel teha pilte, videoid ja helisalvestisi ning jagada neid nii osalejatega kui ka avalikes meediakanalites, samuti kasutada sarnaste ürituste turundamiseks.
Täpsemat teavet andmete kasutamise kohta leiab Äripäeva Privaatsustingimustest.

Veebiseminari materjalide ja sisu kopeerimine, salvestamine, reprodutseerimine või levitamine on ilma AS Äripäeva kirjaliku nõusolekuta keelatud.