Laste külmetushaiguste esmane ravi

10.03.2021

Veebiseminar

Lapsed, eriti väikelapsed, põevad külmetushaigusi mitu korda aastas ja nii mitu aastat järjest, mistõttu nende haiguste diagnoosimine ja ravi täidab nii esmatasandi tervishoiutöötajate kui ka apteekrite tööpäevi ja väikesed patsiendid on pidevalt vastuvõtul. Veebiseminar varustab tervishoiutöötajad kõige värskema infoga laste külmetushaiguste teemal ja annab võimaluse küsida töös ettetulevaid küsimusi.

 

Sihtgrupp:  apteekrid ja retseptiõigust omavad õed

 

Veebiseminari korraldajad: Meditsiiniuudised ja Eesti Proviisorite Koda, veebiseminari toetajaBerlin-Chemie Menarini Eesti 

     

 

NB! Veebiseminar annab 1 täiendkoolituspunkti. Tunnistused väljastab Eesti Proviisorite Koda.

NB! Veebiseminar on tasuta, vajalik on eelnev registreerimine. Küsimusi esitama ja oma kogemusi vahetama on oodatud kõik teemast huvitatud apteekrid ja meedikud.

Webinari ajal saate küsimusi esitada kirjutades need vestluse kasti.

 

Veebiseminar toimub 10. märtsil kell 16:00-17:15 internetis Äripäeva veebiseminaride keskkonnas.  Enne veebiseminari saadetakse registreerunud kasutajatele infomeil lingiga, mille kaudu pääseb enne seminari algust veebiseminari keskkonda.

Seminari on võimalik jälgida oma arvutist töökohal, kodus või mujal Teile sobivas kohas ning selle jälgimiseks on tarvis arvutit, internetiühendust ning mugavamaks kuulamiseks kõrvaklappe. Veebiseminari kestel on Teil võimalik esitada ka lektorile küsimusi, mille saate kirjutada vestluse kasti.

Veebiseminar on järelvaadatav kõigile registreerunutele 1 kuu jooksul pärast toimumist.

Tehnilist infot veebiseminari kohta saab küsida kirjutades [email protected], muudes küsimustes kirjutage [email protected] või helistades telefonil +372 513 8862 (Karin Tamm, Meditsiiniuudiste sündmuste juht).

ESINEJA

Helke Nurm

Tallinna Lastehaigla, erakorralise meditsiini ja ägedate infektsioonide osakonna juhataja
PROGRAMM

16:00 - 16:05

16:00 - 16:05

Moderaatori sissejuhatus

16:05 - 16:55

16:05 - 16:55

Korduma kippuvad juhud laste erakorralises vastuvõtus keset COVID-19 pandeemiat

Helke Nurm

16:55 - 17:05

16:55 - 17:05

Küsimused ja vastused

17:05 - 17:15

17:05 - 17:15

Berlin-Chemie Eesti ettekanne

LISAINFO
Osalemise tingimused

Palume teatada mitteosalemisest kirjalikult vähemalt 10 tööpäeva enne ürituse toimumist aadressil [email protected] .

Täpsemat teavet andmete kasutamise kohta leiab Äripäeva Privaatsustingimustest.

Veebiseminari materjalide ja sisu kopeerimine, salvestamine, reprodutseerimine või levitamine on ilma AS Äripäeva kirjaliku nõusolekuta keelatud.

Seminarile registreerudes nõustub osaleja, et tema nime, perekonnanime ja eriala jagatakse Berlin-Chemie Menarini Eesti esindusega ürituse tõendamiseks.

Üksikasjalik teave teie isikuandmete töötlemise reeglite kohta on saadaval siin.

MATERJALID