Konverentsid

Lean juhtimise Lean juurutamine

21.03.2018

Veebiseminar

Kuna Lean juhtimise juurutamine on samuti protsess, siis toome veebiseminaril esile Lean juhtimise juurutamise võimalikud kaod – tegevused, mida tehakse juurutamise käigus, ent millised ei too mingit efekti. Ehk siis need samad raiskamised.

Teine oluline aspekt, millele tähelepanu pöörame, on see, et Lean juhtimise juurutamine ei tohi tekitada „muda“ – ehk väärtust mitte lisavaid tegevusi.

Käsitlemisele tulevad järgmised teemad:

- Lean juhtimise juurutamise eestvedamine

- Inimeste kaasamine Lean juurutamisel

- Lean juhtimise juurutamise protsess

- Parendused parenduste pärast

- Lean juurutamise tulemus – millal on see saavutatud?

Veebiseminari viib läbi Lean Estonia partner ja juhtiv konsultant Roman Zahharov

Veebiseminar toimub 21. märtsil kell 14.00-15.30 internetis Äripäeva veebiseminaride keskkonnas.

Enne veebiseminari saadetakse registreerunud kasutajatele infomeil lingiga, mille kaudu pääsete enne seminari algust veebiseminari keskkonda.

Seminari on võimalik jälgida oma arvutist töökohal, kodus või mujal Teile sobivas kohas ning selle jälgimiseks on tarvis arvutit, internetiühendust ning mugavamaks kuulamiseks kõrvaklappe. Veebiseminari kestel on Teil võimalik esitada ka lektorile küsimusi, mille saate kirjutada vestluse kasti.

Täpsemat infot veebiseminari kohta saab küsida kirjutades annely.raudhein@aripaev.ee või helistades 6 670 107.

ESINEJA

Roman Zahharov

Lean Estonia partner ja juhtiv konsultant
Roman Zahharov on Lean Estonia vanemkonsultant, rahvusvaheliste kogemustega tunnustatud LEANi ja protsesside juhtimise ekspert, konsultant, koolitaja ja õppejõud. Lean filosoofia ja praktika juurutamisega ta on kokkupuutunud aastal 2004, kui hakkas otsima metoodikaid süstemaatilise protsesside parendamiseks ja raiskamise vähendamiseks. Tal on väga ulatuslikud kogemused tootmissektoris (ka. projektipõhine tootmine) töötamisel ja nõustamisel, mille hulgas on mitmete välisettevõtete tootmisalased konsultatsioonid. Ta on konsulteerinud mitmeid kümneid tootmisettevõtteid; omab pikaajalist kogemust erinevate äriinfosüsteemidega (DAX, NAV, SAP, Movex, jne) tootmissektoris ning on osalenud mitmetes ERP süsteemide juurutamisprojektides. Romani ekspertiisist saavad kasu organisatsioonid, kellel on vaja äriprotsesse analüüsida, tõsta tõhusust, hinnata äriinfosüsteemide toimimist (ERP/…) või välja valida ettevõtte äriprotsessidele sobiva ERP süsteemi, luua CAD/ERP arhitektuur, kaasata töötajaid parendusprotsessi ning juurutada pideva parenduse süsteemi.
REGISTREERIMINE
Lean juhtimise Lean juurutamine
SOODUSHIND kuni 16.03.2018:
59 €
70,80 € km-ga
Hind:
79 €
94,80 € km-ga
Osalejate arv:
LISAINFO
Osalemise tingimused

Registreerudes e-poe, e-kirja või telefoni teel, saadame Teile arve emailile.

Konverentsil osalemine on nimeline, kuid saate osalejat tasuta muuta kuni konverentsi alguseni. Kui Te ei saa mingil põhjusel osaleda, palun andke sellest kindlasti teada e-posti aadressil registreerimine@aripaev.ee või telefonil 667 0099. Kui teatate oma mitteosalemisest kuni 10 päeva enne konverentsi toimumist, pakume võimalust osaleda teisel konverentsil samal hooajal või tagastame 100% tasutud maksumusest. Kui teatate vähemalt 5 tööpäeva varem, tagastame 50% maksumusest. Muul juhul kuulub arve tasumisele.