LinkedIn Recruiter Lite - efektiivse värbaja tööriist 27.04.2020

Kuidas leida häid töötajaid Eestist ja välismaalt?

27. aprill 2020

Kestus: 1 päev

Vana-Lõuna 39/1, Tallinn

27. aprilli koolitus toimub veebis. Enne koolituse algust saab osaleja lingi, mille kaudu koolitusel osaleda.
Sobivate talentide leidmine on läinud üha raskemaks, sest töötuse protsent on madal ja kandidaatide palgaootus kõrge. Just seetõttu on oluline vaadata üle oma värbamisprotsessid ning võtta kasutusele uusi meetodeid ja tööriistu.

LinkedInil on Eestis üle 200 000 ning globaalselt üle 660 miljoni kasutaja. Skandinaavias värvatakse ligi 90% nn valgekraedest LinkedIni kaudu. Eestis on LinkedIni võimalused vähem tuntud, kuid just LinkedIn Recruiter Lite on suurepärane tööriist, et professionaalne ärivõrgustik enda kasuks tööle panna,  efektiivsemalt värvata ning värbamisprotsesse automatiseerida.

LinkedIn Recruiter Lite võimaldab hetkega välja otsida kõik seatud kriteeriumitele vastavad profiilid, salvestab otsingu ka tulevikuks ning teavitab Sind uute potentsiaalsete kandidaatide lisandumisest. LinkedIn võimaldab suure osa värbamisetappidest automatiseerida, et Sul jääks rohkem aega väärtust loovamateks tegevusteks, nt rolli müümine ideaalsele kandidaadile. Ka see on tehtud lihtsaks - koosta kirja põhjad, mida kiirelt ja mugavalt uuesti kasutada ning saada kuni 25 personaliseeritud kirja korraga.

 

Koolituse eesmärk on anda osalejatele praktilised teadmised ja oskused värbamiseks LinkedIn Recruiter Lite tööriista abil.

 

Koolitusele on oodatud kõik, kes tegelevad (tipp)spetsialistide ja juhtide värbamisega  IT, turunduse, personalitöö, finantsteenuste ja konsultatsioonivaldkonnas. Koolitus on kasulik ettevõtetele, kes soovivad välismaalt talente leida.

 

Koolitus sobib sulle juhul, kui vastad jaatavalt vähemalt ühele järgnevale küsimusele:

  • Soovid värbajana oma tööd automatiseerida ja efektiivsemaks muuta?
  • Tahad olla kindel, et värbad tõesti parima, mitte parima nendest, kes oma CV saatsid?
  • Tahad LinkedIn Recruiter Lite värbamistööriista kasutama õppida?
  • Tunned huvi, kuidas kasvatada tööandja brändi LinkedInis?
  • Tahad olla kursis LinkedIn Recruiter Lite ja LinkedIn Recruiter värbamistööriistade võimalustega?

 

Koolituse tulemusena osaleja:

  • saab ülevaate LinkedIn värbamistööriistade võimalustest;
  • mõistab enda isikliku LinkedIn profiili, tööandja brändi ja värbamise efektiivsuse seost;
  • oskab kasvatada tööandja brändi LinkedInis;
  • oskab värbamisel kasutada LinkedIn Recruiter Lite tööriista.

 

Koolituse eeltööna on vajalik koolituse toimumise ajaks registreerida LinkedIn Recruiter Lite tasuta kuuajaline prooviversioon. Palume veenduda, et osaleja ei ole LinkedIn Recruiter Lite tööriista tasuta kuuajalist prooviversiooni veel ära kasutanud. Selle kontrollimiseks ja registreerimiseks saadab koolitaja enne koolituspäeva täpsemad juhised.

Koolitusele tulles tuleb osalejatel kaasa võtta sülearvuti, et koolituse käigus õpitu praktiliselt läbi harjutada ning kinnistada. Kindlasti ära unusta ka sülearvuti laadijat!

Koolitus toimub seminari vormis ning kasutatavatest meetoditest on peamised koolitaja esitlus, arutelu, paaristöö, grupitöö ja individuaalne töö. Koolitus algab tööandja brändi olulisuse mõistmisega praktiliste näidete abil ning seejärel õpitakse LinkedIn Recruiter Lite tööriista praktiliselt kasutama. Kõik osalejad saavad õpitavat ka praktiliselt koolituse käigus läbi töötada ja kinnistada. Koolituse järel on osalejatel võimalus töö käigus tekkinud küsimustega koolitaja poole pöörduda ja nõu küsida.

Koolituse tulemusi hinnatakse arutelude, grupitööde ning iseseisva praktilise harjutamise teel.  Tunnistuse väljastamise eelduseks on koolitusel osalemine terves mahus.

Maht: 5,3 akadeemilist tundi

 

Veebikoolitused on täisväärtuslikud koolitused – kõik osalejad on koos õpetajaga live’is ühes veebiruumis, toimuvad arutelud ja küsimuste-vastuste voorud, tiimitööd, aeg-ajalt antakse individuaalseid ülesandeid ja kogu õppeprotsessi juhib koolitaja. Meile on kõige olulisem, et Sina saaksid õppida! Veebikoolitused on disainitud selliselt, et omandaksid koolitusprogrammis välja toodud õpiväljundid.

 

Veebikoolitusel saab osaleda igaüks, olenemata sellest, kas ta on kodus, välismaal pikaks veninud puhkusel või oma kesklinna kontoris. Praegu on kõige õigem aeg uusi teadmisi ja oskusi omandada, et panustada tuleviku arengutesse.

Sinu risk on null! Kui peaks juhtuma, et veebikoolitus ei täida Sinu ootusi, siis saad hiljem samasisulisel klassiruumikoolitusel osaleda tasuta!

KOOLITAJA

Helen Pärli

Koolitaja
Ta on läbinud Tallinna Tehnikaülikooli ärinduse bakalaureuse- ning personalijuhtimise magistrikraad. Helen on üle viie aasta töötanud personalijuhtimise alal – nii jaekaubanduses kui ka ärikonsultatsiooni valdkonnas. Personalijuhina on Helen saanud kogemuse kõigist personalijuhtimise valdkondadest, strateegia loomisest kuni rakendamiseni. Värbamisel kasutab Helen alati ka LinkedIn’i võimalusi, et jõuda rohkemate talentideni ja leida parimatest parim.

Helen on sertifitseeritud DiSC® koolitaja ja konsultant. Et osata oma teadmisi ja mõtteid professionaalselt edasi anda, on Helen läbinud Eesti kutsestandardi kompetentsidele vastava täiskasvanute koolitaja koolituse ning taotleb täiskasvanute koolitaja kutset.

Helenile on alati olnud südamelähedane aidata inimestel leida endas peituv võimekus oma soovid ja unistused ellu viia ning olla iseenda parim versioon. Helen usub siiralt, et igas inimeses on peidus väga palju potentsiaali, mis ootab realiseerimist. Kui oma võimetel lastakse särada, siis tuleb seda ka osata turundada. Siin tuleb appi LinkedIn, mis on praegu oma võrgustiku kasvatamise ja unistuste väljakutsete leidmiseks üks peamisi kanaleid. Tuleb osata oma LinkedIni profiil enda jaoks tööle panna, et talendid üksteist leiaksid!

AJAKAVA

11:45 - 12:00

11:45 - 12:00

Kogunemine ja tervituskohv

12:00 - 13:15

12:00 - 13:15

Tööandja bränd ja LinkedIni võimalused

13:15 - 14:00

13:15 - 14:00

Lõuna

14:00 - 15:15

14:00 - 15:15

LinkedIn Recruiter Lite värbamistööriist

15:15 - 15:30

15:15 - 15:30

Kohvipaus

15:30 - 16:45

15:30 - 16:45

LinkedIn Recruiter Lite praktikum

Lisainfo
Osalemise tingimused

Registreerudes e-poe, e-kirja või telefoni teel, saadame Teile arve ja täpsema info osalemise kohta.
Üks nädal enne igat koolituspäeva saadame Teile e-kirjaga meenutuse osalemise infoga.

Koolitusel osalemine on nimeline, kuid saate osalejat tasuta muuta kuni koolitusprogrammi alguseni. Kui Te ei saa mingil põhjusel osaleda, palun andke sellest kindlasti teada e-posti aadressil [email protected] või telefonil 667 0439. Kui teatate oma mitteosalemisest kuni nädal enne kogu koolitusprogrammi algust, pakume mõnd muud samaväärset koolitust samal hooajal või tagastame 100% tasutud koolituse maksumusest; kui teatate vähemalt 3 tööpäeva varem, tagastame 50%. Muul juhul kuulub arve tasumisele.

Äripäeva Akadeemia on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Tutvuge koolituskaardi infoga SIIN.
Täpsema info saamiseks võtke meiega ühendust telefonil 667 0439 või [email protected].