Megatrendid ja innovatsioon

Millised uuendused muudavad maailma ja kuidas neid enda jaoks tööle panna?

15. veebruar 2018

Kestus: 1 päev

Uute tehnoloogiate arendamine ja nende kasutusele võtmine muudab ärimudeleid ja ühiskonda. Infotehnoloogilised uuendused loovad võimalusi toodete arendamiseks, klientideni jõudmiseks ja muudeks lugematuteks tegevusteks. Seepärast on oluline olla pidevalt kursis maailmas toimuvate arengute ja trendidega, mis võimaldavad olla uuendusmeelsed ning püsida konkurentsis.

Ainuüksi uuendustega kursis olemisest aga ei piisa, et tekiks arusaam, kuidas nendest organisatsioonile kasu võiks olla. Oluline on omandada tööriistu, mis aitavad äri ümber mõtestada ja loovalt kujundada. Rahvusvahelise kogemusega strateegia, innovatsiooni ja muudatuste juhtimise asjatundja Marko Rillo annab koolituspäeval ülevaate maailma muutvatest megatrendidest, infoallikatest ning tööriistadest, mis võimaldavad uuendused organisatsiooni viia.

Koolitusele on oodatud
tehnoloogiavaldkonna vastutajad, tippjuhid ja omanikud, kes soovivad hoida end kursis valdkonnas toimuvate arengute ja muudatustega.

Koolituse eesmärk

on anda ülevaade, kuidas tehnoloogia areng võiks nende ettevõtet pikemas perspektiivis muuta, kuhu poole võiks ettevõte areneda.

Koolituse tulemusena saavad osalejad

  • infot kõige olulisemate trendide ja arengute kohta tehnoloogia valdkonnas;
  • tööriistad uuenduste mõtestamiseks ja loovaks ümberkujundamiseks oma organisatsioonis;
  • praktiliselt kasutatavaid näpunäiteid, kanaleid ja tööriistu, kuidas ennast ise trendidega kursis hoida.

Tulemuste saavutamist hinnatakse koolituse arutelude käigus. Koolituse läbimisel väljastatakse osalejale tunnistus.

Koolituse läbiviimise põhimõtted

Koolituse teoreetilise osa juurde kuuluvad praktilised harjutused, rühmatööd ja loovad tegevused, et koolituse lõppedes oleks igal osalejal arusaam ja võime teha innovatsiooni.

Koolituspäeva teemad ja täpsem sisukirjeldus on all ajakavas.

KOOLITAJA

Marko Rillo

Marko on rahvusvahelise kogemusega strateegia, innovatsiooni ja muudatuste juhtimise asjatundja. Ta käivitanud mitmeid algatusi. SeriousPlayPro.com, JuhtimisAju.ee, Eesti Phare abirahade üksus. Restruktureerinud organisatsioone Eestis, Lätis ja Kosovos. Vedanud eest miljoniprojekte, töötades rahvusvaheliste suurfirmadega (Samsung, Danfoss, LEGO, Sabic, Kemira), rahvusvaheliste institutsioonide (Euroopa Komisjon, Maailmapank, ÜRO) ja avaliku sektori organisatsioonidega. Kujundanud strateegia aluseid Bulgaaria, Gruusia, Horvaatia, Rumeenia ja Türgi avalikus sektoris. Nõustanud juhte strateegia, äriprotsesside, tiimitöö ja inimeste juhtimise teemadel. Markol on doktorikraad innovatsiooni alal (Dr.Oeconomicae University of St.Gallen, Šveits), executive coaching diploma (Erickson International ACTP) ja LEGO SERIOUS PLAY Certified Facilitator.
AJAKAVA

9:45 - 10:00

9:45 - 10:00

Kogunemine

10:00 - 11:30

10:00 - 11:30

Uute äride ja ärimudelite loomise lihtsus muutuvas maailmas

11:30 - 11:45

11:30 - 11:45

Kohvipaus

11:45 - 13:15

11:45 - 13:15

Neljas tööstusrevolutsioon, 5 megatrendi ja VUCA-maailm

13:15 - 14:00

13:15 - 14:00

Lõuna

14:00 - 15:30

14:00 - 15:30

Uued olulised tehnoloogiad

15:30 - 15:45

15:30 - 15:45

Kohvipaus

15:45 - 17:00

15:45 - 17:00

Ärimudelite uuendamine uute tehnoloogiate valguses

Lisainfo
Osalemise tingimused

Registreerudes e-poe, e-kirja või telefoni teel, saadame Teile arve ja täpsema info osalemise kohta.
Üks nädal enne igat koolituspäeva saadame Teile e-kirjaga meenutuse osalemise infoga.

Koolitusel osalemine on nimeline, kuid saate osalejat tasuta muuta kuni koolitusprogrammi alguseni. Kui Te ei saa mingil põhjusel osaleda, palun andke sellest kindlasti teada e-posti aadressil [email protected] või telefonil 667 0439. Kui teatate oma mitteosalemisest kuni nädal enne kogu koolitusprogrammi algust, pakume mõnd muud samaväärset koolitust samal hooajal või tagastame 100% tasutud koolituse maksumusest; kui teatate vähemalt 3 tööpäeva varem, tagastame 50%. Muul juhul kuulub arve tasumisele.

Äripäeva Akadeemia on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Tutvuge koolituskaardi infoga SIIN.
Täpsema info saamiseks võtke meiega ühendust telefonil 667 0439 või [email protected].