Konverentsid

Mida küsida enne ostu?

24.04.2018

Veebiseminar

Seminar annab nii uude kortermajja või ärihoonesse elamis- ning äripinna ostjale kui ka kinnisvarasse investeerijatele informatsiooni ja nõuandeid, mida küsida enne ostuotsuse tegemist. Räägime, millele enam tähelepanu pöörata ning jagame soovitusi.

Inimesed eelistavad üha enam osta kodu või oma ettevõttele äripinda uusarendustesse. Ootused on kõrged ning teadlikkuski on kasvanud. Väärtustatakse ehituskvaliteeti ja oluliseks on saanud ka hoone energiamärgis. Kuid kas oskame enne ostuotsuse tegemist küsida just neid kõige õigemaid küsimusi, et saada endale just see kodu või äripind, mis me soovime? Kas oleme osanud pöörata tähelepanu detailidele? Vähene info võib kaasa tuua ebameeldivaid üllatusi nii ehituskvaliteedis, kõrvalkulude suuruses kui ka muudes olulistes asjades.

Mõned olulisemad teemad, millest tuleb juttu:

  1. Millele pöörata tähelepanu korteri või äripinna ostmisel uusarendusse?
  2. Mida küsida arendajalt ostuprotsessi algfaasis, et saada tervikpilt projektist?
  3. Millised kohustused on arendaja kanda; kuidas tagada, et arendaja täidaks oma kohustusi?
  4. Oma unistuse kodu loomine - planeeringute ja viimistluse muutmine ostuprotsessi käigus.
  5. Ostetava pinna ülevaatus ja vastuvõtmine – normid ja praktika.
  6. Garantiiaeg – kes vastutab garantiitööde eest ja millal neid teostada?
  7. Ja palju muud vajalikku.

Veebiseminar toimub 24. aprill kell 12:00-13:30 internetis Äripäeva veebiseminaride keskkonnas.

Enne veebiseminari saadetakse registreerunud kasutajatele infomeil lingiga, mille kaudu pääsete enne seminari algust Äripäeva veebiseminaride keskkonda.

Seminari on võimalik jälgida oma arvutist töökohal, kodus või mujal Teile sobivas kohas ning selle jälgimiseks on tarvis arvutit, internetiühendust ning mugavamaks kuulamiseks kõrvaklappe. Veebiseminari kestel on Teil võimalik esitada ka lektorile küsimusi, mille saate kirjutada vestluse kasti.

VEEBISEMINAR REGISTREERUNUD OSALEJATELE JÄRELKUULATAV NÄDAL AEGA.

Täpsemat infot veebiseminari kohta saab küsida kirjutades annika.laur@aripaev.ee või helistades 56 472 465.

Veebiseminari viib läbi Eco Advice’i tegevjuht Anton Nikitin

ESINEJA

Anton Nikitin

Eco Advice’i tegevjuht
Anton tegeleb kinnisvaraarendusega juba aastast 2001. Oma karjääri jooksul on ta olnud seotud rohkem kui 30 ärihoone ja korterelamu arendusprojektiga, olles müünud ja üle andnud rohkem kui 300 korterit ja äripinda. Anton Nikitin on lõpetanud Tallinna Tehnikaülikool omades majandusteaduste magistrikraadi ning lisaks on tal ka juriidiline kõrgharidus.
LISAINFO
Osalemise tingimused

Registreerudes e-poe, e-kirja või telefoni teel, saadame Teile arve emailile.

Konverentsil osalemine on nimeline, kuid saate osalejat tasuta muuta kuni konverentsi alguseni. Kui Te ei saa mingil põhjusel osaleda, palun andke sellest kindlasti teada e-posti aadressil registreerimine@aripaev.ee või telefonil 667 0099. Kui teatate oma mitteosalemisest kuni 10 päeva enne konverentsi toimumist, pakume võimalust osaleda teisel konverentsil samal hooajal või tagastame 100% tasutud maksumusest. Kui teatate vähemalt 5 tööpäeva varem, tagastame 50% maksumusest. Muul juhul kuulub arve tasumisele.