Naine ja migreen. VENE KEELES

11.03.2021

Veebiseminar arstidele, perearstidele, apteekritele

Migreen on keeruline ja kurnav neuroloogiline haigus, mis mõjutab kogu maailmas miljardit inimest. Miks esineb naistel migreeni kolm korda enam kui meestel? Kas migreen meestel ja naistel on erinev? Veebiseminar annab ülevaate migreeni tekkepõhjustest ja iseloomust naistel. Käsitletakse ka ravivõimalusi ning tuuakse praktilisi näiteid haigusjuhtudest.

 

Sihtgrupp: RETSEPTIÕIGUSEGA 
arstid, perearstid, proviisorid, apteekrid

NB! Veebiseminar annab 1 täiendkoolituspunkti pärast e-testi edukat sooritamist. 
Täiendkoolituspunkti annab Medicumi Koolitus- ja Nõustamiskeskus.

Tunnistuse saamiseks osaleb arst veebikoolitusel ning pärast koolitust vastab valikvastustega küsimustikule, mis saadetakse osaleja meiliaadressile. Küsimustiku täitmine on vabatahtlik, veebiseminari vaatamise eest tunnistust ei väljastata.

NB! Veebiseminar on tasuta, vajalik on eelnev registreerimine. Küsimusi esitama ja oma kogemusi vahetama on oodatud kõik teemast huvitatud arstid, perearstid, proviisorid, apteekrid

Veebiseminari ajal saate küsimusi esitada kirjutades need vestluse kasti.

Veebiseminari korraldajad:  Meditsiiniuudised ja Medicumi Koolitus- ja Nõustamiskeskus

Veebiseminari toetaja: UAB TEVA Baltics Eesti filiaal

Meditsiinikonverentsi logo Medicumi logo 

Veebiseminar toimub 11. märtsil kell 16:00-17:15 internetis Äripäeva veebiseminaride keskkonnas.  Enne veebiseminari saadetakse registreerunud kasutajatele infomeil lingiga, mille kaudu pääseb enne seminari algust veebiseminari keskkonda.

Seminari on võimalik jälgida oma arvutist töökohal, kodus või mujal Teile sobivas kohas ning selle jälgimiseks on tarvis arvutit, internetiühendust ning mugavamaks kuulamiseks kõrvaklappe. Veebiseminari kestel on Teil võimalik esitada ka lektorile küsimusi, mille saate kirjutada vestluse kasti.

Veebiseminar on järelvaadatav kõigile registreerunutele 2 nädala jooksul pärast toimumist.

Tehnilist infot veebiseminari kohta saab küsida kirjutades [email protected], muudes küsimustes kirjutage [email protected] või helistades telefonil +372 5219736.

ESINEJAD

Dr Mark Braschinsky

Neuroloog

Carmen Lilium

Teva tootejuht
PROGRAMM

16:00 - 17:00

16:00 - 17:00

Naine ja migreen

Dr Mark Braschinsky

17:00 - 17:15

17:00 - 17:15

Ülevaade migreeniravimist Ajovy (fremanezumab)

Carmen Lilium

LISAINFO
Osalemise tingimused

Palume teatada mitteosalemisest kirjalikult vähemalt 10 tööpäeva enne ürituse toimumist aadressil [email protected] .
Täpsemat teavet andmete kasutamise kohta leiab Äripäeva Privaatsustingimustest.

Veebiseminari materjalide ja sisu kopeerimine, salvestamine, reprodutseerimine või levitamine on ilma AS Äripäeva kirjaliku nõusolekuta keelatud.


NB! Seminarile registreerudes nõustub osaleja, et tema nime, perekonnanime ja eriala jagatakse UAB TEVA Baltics Eesti filiaaliga ürituse / koolituse tõendamiseks.

MATERJALID