Organisatsiooni juhtimine ja areng 11.09.2019

Suur pilt organisatsiooni strateegia ja eduka juhtimise vahelisest seosest

11. september 2019

Kestus: 1 päev

Äripäev (Vana-Lõuna 39/1, Tallinn)

Esimeses moodulis käsitletakse organisatsiooni strateegia ja eduka juhtimise olulisemaid eeldusi. Traditsionaalses lähenemises mõeldakse strateegilise juhtimise all äristrateegiat ja ärimudelit. Kuid millele edukas strateegia ja äriplaan toetuvad? Mis annab organisatsioonile tõelise ja raskesti kopeeritava konkurentsieelise?

Juhi rolli peetakse tulemuste saavutamisel kriitiliseks. Kuid millist tüüpi juhtidel on eeldus olla edukam? Maailmas on viiekümne viimase aasta jooksul välja antud kümneid tuhandeid juhtimisõpikuid. Nendes kirjeldatud juhtimismudelid ja soovitused on tihti vastuolulised. Kuidas selles virr-varris leida omale ja organisatsioonile sobiv mudel ja stiil?

Koolituse eesmärk on anda suur pilt organisatsiooni toimiva strateegia eeldustest ja näpunäiteid tulemusliku juhtimise vahenditest.

Koolituse tulemusena

 • Koolitusel osalenud mõistavad paremini organisatsioonikultuuri ja tegevusfilosoofia olulisust
 • Osalejad saavad ülevaate erinevatest juhtimismeetoditest, mis omakorda võimaldab neil paremini mõista või analüüsida isiklikku juhtimisülesannet ja oma organisatsiooni arenguvõimalusi
 • Koolituse läbinud mõistavad paremini, kuidas leida oma meeskonda sobivad inimesed, püstitada õiged eesmärgid ja luua motiveeriv töökeskkond

Teemad, mida koolitusel käsitletakse

 • Organisatsiooni tegevusfilosoofia: väärtused, visioon, missioon, positsioneering
 • Tegevusfilosoofia seos strateegia ja igapäevajuhtimisega
 • Tulemusliku organisatsioonikultuuri kujundamine
 • Võidukate meeskondade tunnused
 • Toimiv juhtimisstruktuur ja tööjaotus, rollid meeskonnas
 • Eesmärgistamine ja tulemusjuhtimine
 • Töötajate ja organisatsiooni eesmärkide ühildamine
 • Isiklik juhtimisstiil ja selle sobivus organisatsiooni vajadustega

KOOLITAJA

Andres Liinat

koolitaja
Andres Liinatil on mitmekülgne kogemus nii era- kui ka avalikust sektorist, ta on edukalt juhtinud nii suuri kui väiksemaid organisatsioonide, nii juhi kui ka ettevõtjana. Tal on kogemus nii küpsete kui ka startapilike ettevõtete juhina sellistest organisatsioonidest nagu Reval Hotelligrupp, Tallinna Kaubamaja, Hansapank, Bookinghouse.net, Tartu Ülikool. Viimase huvitava väljakutsena juhtis ta hiljuti Eesti edukamaks ettevõtteks tunnistatud AS Cleveron.
Andres on omandanud kõrghariduse Tallinna Tehnikaülikoolis tööstuse juhtimise ja planeerimise erialal ning omandanud Helsingis Haaga Instituudis IMD (International Management Diploma)
Koolitajana on Andres Liinat olnud tegev põhitöö kõrvalt juba mitmeid aastaid. Ta peab eesmärgistamist ning meeskonnatööd edu saavutamise kriitilisteks faktoriks ja tahab jagada oma kogemusi ja teadmisi, kuidas luua ning juhtida tulemuslikku meeskonda.
Rohkem infot Andrese kohta leiad Linkedinist
AJAKAVA

09:45 - 10:00

09:45 - 10:00

Saabumine ja hommikukohv

10:00 - 17:00

10:00 - 17:00

Organisatsiooni juhtimine ja areng - Suur pilt organisatsiooni strateegia ja eduka juhtimise vahelisest seosest

Andres Liinat

Lisainfo
Osalemise tingimused

Registreerudes e-poe, e-kirja või telefoni teel, saadame Teile arve ja täpsema info osalemise kohta.
Üks nädal enne igat koolituspäeva saadame Teile e-kirjaga meenutuse osalemise infoga.

Koolitusel osalemine on nimeline, kuid saate osalejat tasuta muuta kuni koolitusprogrammi alguseni. Kui Te ei saa mingil põhjusel osaleda, palun andke sellest kindlasti teada e-posti aadressil [email protected] või telefonil 667 0439. Kui teatate oma mitteosalemisest kuni nädal enne kogu koolitusprogrammi algust, pakume mõnd muud samaväärset koolitust samal hooajal või tagastame 100% tasutud koolituse maksumusest; kui teatate vähemalt 3 tööpäeva varem, tagastame 50%. Muul juhul kuulub arve tasumisele.

Äripäeva Akadeemia on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Tutvuge koolituskaardi infoga SIIN.
Täpsema info saamiseks võtke meiega ühendust telefonil 667 0439 või [email protected].