Osteoporoosi ravi perearstidele

09.02.2021

Veebiseminar

Osteoporoos on luukoe haigus. 2010. aastal elas Euroopa Liidus 22 miljonit osteoporoosiga naist ja 5,5 miljonit meest. Osteoporoos ja sellest tingitud luumurdude arvu sagedus kasvab koos elanikkonna vananemisega. Osteoporoos ohustab eelkõige üle 50aastasi postmenopausis naisi. Üle 60aastaste naiste hulgas on osteoporoosihaiged 1/3, üle 80aastaste hulgas juba 2/3. Meestel on osteoporootiliste luumurdude eluaegne risk 10–25%, kuid luumurru tekkeoht suureneb u 10 aastat hiljem kui naistel. Osteoporoosi soodustavad kroonilised haigused ja mõni ravim.

 

Veebiseminari korraldajad: Meditsiiniuudised ja Medicumi Koolitus- ja Nõustamiskeskus, veebiseminari toetaja: Amgen Switzerland AG Vilnius branch

        

NB! Veebiseminar annab 1 täiendkoolituspunkti

Tunnistuse saamiseks osaleb arst veebikoolitusel ning pärast koolitust vastab valikvastustega küsimustikule, mis saadetakse osaleja meiliaadressile. Küsimustiku täitmine on vabatahtlik, veebiseminari vaatamise eest tunnistust ei väljastata.

NB! Veebiseminar on arstidele tasuta, vajalik on eelnev registreerimine. Küsimusi esitama ja oma kogemusi vahetama on oodatud kõik teemast huvitatud arstid.

Webinari ajal saate küsimusi esitada kirjutades need vestluse kasti.

Veebiseminar toimub 9. veebruaril kell 15.00-16.15 internetis Äripäeva veebiseminaride keskkonnas.  Enne veebiseminari saadetakse registreerunud kasutajatele infomeil lingiga, mille kaudu pääseb enne seminari algust veebiseminari keskkonda.

Seminari on võimalik jälgida oma arvutist töökohal, kodus või mujal Teile sobivas kohas ning selle jälgimiseks on tarvis arvutit, internetiühendust ning mugavamaks kuulamiseks kõrvaklappe. Veebiseminari kestel on Teil võimalik esitada ka lektorile küsimusi, mille saate kirjutada vestluse kasti.

Veebiseminar on järelvaadatav kõigile registreerunutele 2 nädala jooksul pärast toimumist.

Tehnilist infot veebiseminari kohta saab küsida kirjutades [email protected], muudes küsimustes kirjutage [email protected] või helistades telefonil +372 513 8862 (Karin Tamm, Meditsiiniuudiste sündmuste juht).

ESINEJAD

Dr Piia Tuvik

Põhja-Eesti Regionaalhaigla, reumatoloog

Julia Ivlijeva

Amgen, võtmeklientide müügijuht
PROGRAMM

15:00 - 15:45

15:00 - 15:45

Osteoporoosi ravi

Dr Piia Tuvik

15:45 - 16:00

15:45 - 16:00

Prolia (denosumab) – valik osteoporoosi raviks

Julia Ivlijeva

16:00 - 16:15

16:00 - 16:15

Küsimused ja vastused

REGISTREERIMINE
Osteoporoosi ravi perearstidele
Hind:
0 €
0 € km-ga
Osalejate arv:

Lisainfo:
Karin Tamm | Meditsiiniuudiste sündmuste juht
513 8862 | [email protected]

LISAINFO
Osalemise tingimused

Palume teatada mitteosalemisest kirjalikult vähemalt 10 tööpäeva enne ürituse toimumist aadressil [email protected] .
Täpsemat teavet andmete kasutamise kohta leiab Äripäeva Privaatsustingimustest.

Veebiseminari materjalide ja sisu kopeerimine, salvestamine, reprodutseerimine või levitamine on ilma AS Äripäeva kirjaliku nõusolekuta keelatud.

NB! Seminarile registreerudes nõustub osaleja, et tema nime, perekonnanime ja eriala jagatakse Amgen Switzerland AG Vilnius branchi Eesti esindusega ürituse tõendamiseks.