IT

Outlooki koolitus

14.02.2019

Tallinn, Lõõtsa 8, II korrus

Koolitus peamine eesmärk on tutvustada Outlooki võimalusi igapäevase töö efektiivsemaks korraldamiseks, uurida, kuidas toimivaid tööprotsesse saab efektiivsemaks muuta ning vastavalt vajadusele ümber seadistada.

Räägime erinevatest töövõtetest, mis võimaldavad igapäevaseid toimetusi Outlookis veelgi efektiivsemalt ja ajasäästlikumalt ellu viia.

Koolituse tulemusena saab iga osaleja endale juhendmaterjali ja viited asjakohastele e-õppe allikatele.

Kellele koolitus on suunatud:
Koolitus on mõeldud kõikidele Outlooki kasutajatele, kes igapäevaselt kasutavad Outlooki meilide saatmiseks ja vastuvõtmiseks, töötavad kalendri ja ülesannetega ning soovivad omandada täiendavaid teadmisi, kuidas Outlooki töökeskkonda enda käe järgi seadistada, täiendada juba kasutusel olevaid tööprotsesse ning luua uusi vorme andmete sisestamiseks.

Koolituse sisukord:
Sissejuhatus Outlooki
Peamised töövõtted ning trikid-nipid, mis aitavad sul igapäevatööd Outlookis paremini ja kiiremini organiseerida.

Kategooriad ja järeltegevused
Kategooriate lisamine ja seadistamine, järeltegevuste märkimine lipukeste abil ning ülesandepaani kasutamine ajajuhtimise võtmes.

Otsingukaustad
Otsingukaustade loomine ja kasutamine. Otsingukaustade seadistamine.

Meilisõnumite otsimine ja korraldamine
Otsingutööriistade kasutamine sõnumite ja failide otsimisel. Kaustade sisu kuvamine, sorteerimine, filtreerimine ja grupeerimine. Tingimusvormingu kasutamine.

Reeglid ja kiirtoimingud
Saabuvatele sõnumitele uute reeglite loomine, olemasolevate reeglite haldamine. Kiirtoimingute loomine ja seadistamine. Kiirklahvid.

Kalender
Kalendri jagamine organisatsiooni siseselt, meilisõnumiga või internetis. Õiguste tasemete määratlemine. Ühiskalendrite avamine.

Outlooki seadistamine
Meili- ja kalendrisuvandite kohandamine, vaikefondi muutmine, tööaja määratlemine jne.

Arhiveerimine
Kaustade automaatne arhiveerimine, tingimuste seadistamine.

Koolituse hind sisaldab:

  • õppematerjale;
  • koolitaja konsultatsiooni õpitud teemade kohta e-posti teel pärast koolitust;
  • tunnistust.
ESINEJA

Jaan Vaabel

IT Koolituse koolitaja
Kasutajakoolituste koolitaja/andragoog, täiskasvanute koolitaja tase 5 kutse. IT Koolituse koolitaja alates 2003. aastast. Tunnustatud Parima Koolitaja tiitliga aastatel 2009- 2011 ning Aasta Koolitaja tiitliga aastatel 2012, 2013, 2014 ja 2016. Omab pikaaegset kogemust kontori -ja eritarkvara koolitusprojektide läbiviimisel: MS Office, OpenOffice, Microsoft Windows ja eritarkvara. Hetkel täiendab ennast Tartu Ülikooli Õigusteaduskonnas.
LISAINFO
Osalemise tingimused

Registreerudes e-poe, e-kirja või telefoni teel, saadame Teile arve ja täpsema info osalemise kohta.
Üks nädal enne igat koolituspäeva saadame Teile e-kirjaga meenutuse osalemise infoga.

Koolitusel osalemine on nimeline, kuid saate osalejat tasuta muuta kuni koolitusprogrammi alguseni. Kui Te ei saa mingil põhjusel osaleda, palun andke sellest kindlasti teada e-posti aadressil kursus@koolitus.ee või telefonil 618 1727. Kui teatate oma mitteosalemisest kuni nädal enne kogu koolitusprogrammi algust, pakume mõnd muud samaväärset koolitust samal hooajal või tagastame 100% tasutud koolituse maksumusest; kui teatate vähemalt 3 tööpäeva varem, tagastame 50%. Muul juhul kuulub arve tasumisele.

IT Koolitus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Tutvuge koolituskaardi infoga SIIN.
Täpsema info saamiseks võtke meiega ühendust telefonil 618 1727 või gerly.kiidli@koolitus.ee.