Konverentsid

Pärnu Tarneahelakonverents 2019

„HOOGNE TEEKOND“

21.03.2019 - 22.03.2019

Pärnu Kontserdimaja

Me liigume kiirteel, kus iga minut on loetud. Võime öelda, et meie töine teekond on hoogne, sest kõike tuleb teha aina kiiremini ja efektiivsemalt, et püsida konkurentsis. Kuidas saada sisse mõistlik hoog, seda hoida ja sealjuures mitte ummikusse joosta?

Pärnu Tarneahelakonverents 2019 kannab pealkirja "Hoogne teekond" - seekord on fookuses kiirus, sest kogu tarneahel on ja peabki olema kiire. Me peame leidma varustajaid, kes suudaksid õigel ajal ja õiges koguses tarnida. Me peame tootma kiiresti ja efektiivselt. Me peame õigel ajal oma klientidele õige koguse tooteid saatma. Meil peab olema hea logistikapartner, kes suudaks õigel ajal kauba kohale viia. Meie inimesed peavad olema piisavalt efektiivsed ja motiveeritud, et teha oma tööd väga hästi ja sealjuures efektiivselt. Meie infosüsteemid ja andmed peavad tagama selle, et meil oleks eeldused teha oma tööd efektiivselt. Seda loetelu võiks pikalt jätkata.

Konverentsil räägime praktilistest kogemustest - kuuleme, kuidas on ettevõtted taganud kiiruse ja efektiivsuse oma tarneahelates.

Ingliskeelsed ettekanded on eestikeelse tõlkega. Kõik eestikeelsed ettekanded on ingliskeelse sünkroontõlkega, seega osalema on oodatud ka eesti keelt mittekõnelevad osalejad.

Astuge pardale ja veetke kaks hoogsat, kuid põnevat päeva Pärnus tarneahelakonverentsil!

Konverentsi modereerib juhtimiskonsultant Jaanus Kangur.

3 ja enama osaleja registreerimisel rakendub lisasoodustus. Registreerimiseks võta palun ühendust e-posti aadressil: roberta.lupp@aripaev.ee 

LISAINFO
Osalemise tingimused

Registreerudes e-poe, e-kirja või telefoni teel, saadame Teile arve emailile.

Konverentsil osalemine on nimeline, kuid saate osalejat tasuta muuta kuni konverentsi alguseni. Kui Te ei saa mingil põhjusel osaleda, palun andke sellest kindlasti teada e-posti aadressil registreerimine@aripaev.ee või telefonil 667 0099. Kui teatate oma mitteosalemisest kuni 10 tööpäeva enne konverentsi toimumist, pakume võimalust osaleda teisel konverentsil samal hooajal või tagastame 100% tasutud maksumusest. Kui teatate vähemalt 5 tööpäeva varem, tagastame 50% maksumusest. Muul juhul kuulub arve tasumisele.

Korraldaja võib üritusel teha pilte, videoid ja helisalvestisi ning jagada neid nii osalejatega kui ka avalikes meediakanalites, samuti kasutada sarnaste ürituste turundamiseks.
Täpsemat teavet andmete kasutamise kohta leiab Äripäeva Privaatsustingimustest.