Maailma tippkoolitajad: Passion for Success

Jack Canfield ja Janet Bray Attwood Tallinnas

19.03.2017

Salme kultuurikeskus

Äripäev ja Edu Akadeemia kutsuvad osa saama filmi “The Secret” ühe peategelaste, raamatu “The Success Principles” autori ja maailma nr 1 edutreeneri Jack Canfield´i ja The Passion Test looja Janet Bray Attwood´i seminarist Tallinnas.

VIIMANE VÕIMALUS REGISTREERIDA OSALEMA!

 

Seminaril saad teada:

Kuidas saavutada edu nii tööalaselt kui elus tervikuna;

Kuidas toetada oma meeskonna arengut;

Tehnikad arenguvestluste läbiviimiseks ning oma töötajate isikliku arengu toetamiseks;

Milliseid põhimõtteid järgivad kõik püsivat edu saavutanud inimesed ja kuidas sina saad neid rakendada;

Kuidas püstitada arengueesmärke ja need ka ellu viia.

 

 

 Äripäev     Akadeemia

 

Piletiinfo:

Valida on kolm eri sisuga pileti tüüpi: TAVA, KULD, VIP. 

Lisaks on võimalik osta tõlge eesti keelde hinnaga 20 eurot+km ja broneerida lõunasöök Salme kultuurikeskuses. Pileti ostnud saavad eraldi lingi tõlke ja lõunasöögi broneerimiseks.

ESINEJAD

Jack Canfield

filmi “The Secret” üks peategelastest ja maailma nr 1 edutreener
Jack Canfieldi tuntakse eelkõige New York Times’i nr 1 bestseller raamatusarja “Chicken Soup for the Soul” kaaslooja ja -autorina. Sari koosneb 225 raamatust ning välja on antud enam kui 500 miljonit eksemplari 47 keeles.
Jack on lisaks Canfield Training Institute’i looja ja president. Firma tegeleb ettevõtjate, firmajuhtide ja müügispetsialistidega, aidates neil kiirendada oma isiklike, erialaste ja rahaliste eesmärkide saavutamist.
Jack on dünaamiline kõneleja ja võeti hiljuti National Speakers Association’i Speakers Hall of Fame liikmeks. Ta on esinenud enam kui 1000 raadio- ja telesaates, sh Oprah, Montel, Larry King Live, The Today Show ja 2-tunnine PBS Specials erisaade, mis rääkis ainult tema tööst ja tegemistest. Lisaks on Jack üks õpetajatest tuntud filmides The Secret, The Truth ja The Tapping Solution.
Jacki enimtuntud teosed on New York Times’i bestsellerid “The 10th Anniversary of the Success Principles: How to Get from Where You Are to Where You Want to Be”, “The Power of Focus”, “The Aladdin Factor” ja “Jack Canfield’s Key to Living the Law of Attraction.”
Kõik eelmainitud sisaldavad võimsaid strateegiaid, mis on loodud inimesi edu saavutamiseks julgustama ja inspireerima. Jacki visioon on 1 miljonile inimesele oma edu põhimõtted edasi anda, et nemad omakorda seda pärandit teistele jagada saaksid. Tänaseks on tal selle jaoks olemas materjalid, live koolitused ja online kursused.
Jack on esitlenud neid võimsaid põhimõtteid ja läbimurdestrateegiaid juba 40 aastat firmadele, valitsustele ja ülikoolidele rohkem kui 30 riigis. Tema klientide hulka kuuluvad teiste seas Virgin Records, SONY Pictures, Daimler-Chrysler, KFC, Federal Express, GE, Johnson & Johnson, Merrill Lynch, Campbell’s Soup, Re/Max, The Million Dollar Forum, The Million Dollar Roundtable ja The Young Presidents Organization.

Janet Bray Attwood

The Passion Test looja ja treener
Janet Bray Attwood on New York Times’i bestselleri „The Passion Test“ kaasautor. Ta on juhendanud sadu tuhandeid inimesi üle maailma läbi The Passion Test protsessi.
Janet on jaganud lava selliste inimestega nagu Sir Richard Branson, Stephen Covey, Jack Canfield, Dalai Lama, T. Harv Eker jpt.
Janetil on eduka professionaali taust, olles endine turundusosakonna direktor organisatsioonis Books are Fun, mis tema ametiaja jooksul 360 miljoni dollari eest Readers Digest’ile müüdi. Tipptasemel turunduseksperdina kutsuti teda hiljem sõmima partnerlust Robert G. Alleni ja Mark Victor Hanseniga nende Enlightened Millionaire programmis.
Janeti ettevõte Enlightened Alliances vastutas 70% intervjuude läbiviimise eest filmile The Secret.
PROGRAMM

9:30 - 10:00

9:30 - 10:00

Registreerimine

10:00 - 10:15

10:00 - 10:15

Seminari avasõnad

10:15 - 13:30

10:15 - 13:30

Passion test: Mis sind tegelikult innustab?

Janet Bray Attwood

13:30 - 15:00

13:30 - 15:00

Lõunapaus

15:00 - 19:00

15:00 - 19:00

The Success Principles: Kuidas jõuda eesmärgini?

Jack Canfield

LISAINFO