Podagrast ja selle ravist

14.04.2021

Veebiseminar

Podagra on liigesehaigus, mida põhjustab veres suurenenud kusihappe hulk. Viimane ladestub kudedesse, põhiliselt liigestesse. Podagra avaldub just liigese tursumise, punetuse ja valuna ehk liigesepõletikuna.

Kusihapet leidub inimese organismi kõikides kudedes, kuid selle kuhjumist võib põhjustada geneetiline soodumus, kusihapperikaste toiduainete ja alkoholi tarvitamine ning mõned ravimid.

Ettekanne annab ülevaate podagra olemusest ja tekkepõhjustest ning ravi üldpõhimõtetest.

Sihtgrupp: apteekrid

 

Veebiseminari korraldajad: Meditsiiniuudised ja Sandoz Estonia

 

     

 

NB! Veebiseminar on tasuta, vajalik on eelnev registreerimine. Küsimusi esitama ja oma kogemusi vahetama on oodatud kõik teemast huvitatud apteekrid ja meedikud.

Webinari ajal saate küsimusi esitada kirjutades need vestluse kasti.

 

Veebiseminar toimub 14. aprillil kell 15:00-15.55 internetis Äripäeva veebiseminaride keskkonnas.  Enne veebiseminari saadetakse registreerunud kasutajatele infomeil lingiga, mille kaudu pääseb enne seminari algust veebiseminari keskkonda.

Seminari on võimalik jälgida oma arvutist töökohal, kodus või mujal Teile sobivas kohas ning selle jälgimiseks on tarvis arvutit, internetiühendust ning mugavamaks kuulamiseks kõrvaklappe.

Veebiseminar on järelvaadatav kõigile registreerunutele 1 kuu jooksul pärast toimumist.

Tehnilist infot veebiseminari kohta saab küsida kirjutades [email protected] , muudes küsimustes kirjutage [email protected] või helistades telefonil +372 513 8862 (Karin Tamm, Meditsiiniuudiste sündmuste juht).

 

ESINEJAD

Dr Piia Tuvik

Põhja-Eesti Regionaalhaigla, reumatoloog

Karin Tamm

Meditsiiniuudiste sündmuste juht
PROGRAMM

15:00 - 15:05

15:00 - 15:05

Moderaatori sissejuhatus

Karin Tamm

15:05 - 15:45

15:05 - 15:45

Podagrast ja selle ravist

Dr Piia Tuvik

15:45 - 15:55

15:45 - 15:55

Küsimused ja vastused

LISAINFO
Osalemise tingimused

Palume teatada mitteosalemisest kirjalikult vähemalt 10 tööpäeva enne ürituse toimumist aadressil [email protected] .

Täpsemat teavet andmete kasutamise kohta leiab Äripäeva Privaatsustingimustest.

Veebiseminari materjalide ja sisu kopeerimine, salvestamine, reprodutseerimine või levitamine on ilma AS Äripäeva kirjaliku nõusolekuta keelatud.

NB! Seminarile registreerudes nõustub osaleja, et tema nime, perekonnanime ja eriala jagatakse Sandoz Estonia esindusega ürituse tõendamiseks.


MATERJALID