Koolitused

PowerPointi koolitus (veebikoolitus)

14. aprill 2020 - 14. aprill 2020

Kestus: 1 päev

Vana-Lõuna 39/1, 19094, Tallinn

Koolitus keskendub sellele, kuidas efektiivsemalt oma tööd PowerPointis korraldada ja millised on esitluse koostamise head tavad ning kuidas olla parem esineja. Räägime sellest, millised on tööetapid esitluse loomisel, millised on sisu- ja kujundusreeglid, kuidas kasutada juhtvaateid ning esinejavaadet. Kursuse tulemusena saab iga osaleja endale juhendmaterjali, viited asjakohastele e-õppe allikatele ja PowerPointi näidispresentatsiooni.

Kellele koolitus on suunatud:

Koolitus on mõeldud kõikidele PowerPointi kasutajatele, kelle tööks on erinevate esitluste koostamine ja esitlemine ning kes tahavad oma esitluse koostamise ja esitlemise oskusi paremaks muuta. Koolitus sobib ka neile, kel puudub varasem töökogemus esitlusprogrammidega.

Koolituse edukal lõpetamisel suudavad õppijad:

 • planeerida oma esitlust lähtuvalt headest tavadest
 • luua erineva paigutusega slaide
 • kasutada slaididel erinevaid objekte (pilt, joonis, video jms)
 • kujundada slaide
 • määrata slaididele üleminekuefekte
 • kasutada erinevaid animatsioone
 • kasutada juhtslaide
 • luua kohandatud slaidiseansi
 • loodud slaide esitleda
 • kasutada esinejavaadet 
Koolituse sisukord:

Sissejuhatus PowerPointi
Esitluse planeerimise 5 etappi. Uue töökeskkonna tutvustus, kiirklahvid ja klahvikombinatsioonid. Esitluse koostamise põhimõtted ja head tavad. Esitluse avamine ja salvestamine. Mallide kasutamine.

Töö slaididega
Uue slaidi lisamine, paigutuse valimine, liigendusvaade. Juhtslaidi vaade. Päised ja jalused.

Objektide lisamine
Esitlusse erinevate graafiliste objektide, piltide, jooniste lisamine, videote linkimine ja lisamine. Importimise valikud teistest Office programmidest.

Kujunduse määramine
Kujundusmallide rakendamine. Slaidi suuruse ja suuna muutmine. Taustagraafika lisamise võimalused. Kujundusmalli salvestamine.

Animatsioonid ja siirded
Animatsioonide kasutamine esitluses. Animatsioonide liigid ja nende seadistamine. Slaididele üleminekute lisamine. Kiirus ja slaidivahetuse juhtimine. Head tavad. Juhtslaidi vaade.

Esitlemine
Esitluse ettevalmistamine esitlemiseks, soovitused ja nipid, mida esitluse koostamisel jälgida, kohandatud seansi loomine, jutustuse kasutamine ning esinejavaate kasutamine. Nipid-trikid esitlemise ajal.

 

Koolitushind sisaldab:

 • õppematerjale;
 • koolitaja konsultatsiooni õpitud teemade kohta e-posti teel pärast koolitust;
 • tunnistust.

Lisaväärtusena pakume:

 • sooje jooke koos küpsistega;
 • lõunasööki igal koolituspäeval;
 • tasuta parkimist.

 

 

KOOLITAJA

Monica Merents-Irs

Monica on IT Koolituses töötanud alates aastas 2007. Hetkel loeb ta MS Office kursusi. Valdab veel programme nagu CorelDraw (lõputöö koos värviõpetusega ja kompositsiooniga), vabavaralised OpenOffice, Inkscape, Gimp, Scribus. On osalenud E-tervise ja Töötukassa projektides. Monica on õppinud Tallinna Ülikooli magistrantuuris informaatikaõpetaja-kooli infojuht erialal ja hetkel õpib taas Tallinna Ülikoolis mitme aine õpetaja eriala. Monica on ka koostanud erinevaid e-õppematerjale ja lauamänge, mis on seotud loodusharidusega.
REGISTREERIMINE
PowerPointi koolitus (veebikoolitus)
Hind:
199 €
238,80 € km-ga
Osalejate arv:
Lisainfo
Osalemise tingimused

Registreerudes e-poe, e-kirja või telefoni teel, saadame Teile arve ja täpsema info osalemise kohta.
Üks nädal enne koolitust saadame Teile e-kirjaga meenutuse osalemise infoga.

Koolitusel osalemine on nimeline, kuid saate osalejat tasuta muuta kuni koolitusprogrammi alguseni. Kui Te ei saa mingil põhjusel osaleda, palun andke sellest kindlasti teada e-posti aadressil info@koolitus.ee või telefonil 618 1727. Kui teatate koolitusel mitteosalemisest kuni nädal enne algust, pakume mõnd muud samaväärset koolitust samal hooajal või tagastame 100% tasutud koolituse maksumusest. Mitteosalemisest vähemalt 3 tööpäeva varem teatades, tagastame 50%. Muul juhul kuulub arve tasumisele. Raha tagastame etteantud summas juhul, kui pole tehtud koolituse korraldamisega seotud kulutusi (ostetud õppematerjale jms.). Koolitusele mitteilmumisel, sellest mitteteatamisel või koolituse poolelijätmisel õppetasu ei tagastata.

IT Koolitus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Tutvuge koolituskaardi infoga SIIN.
Täpsema info saamiseks võtke meiega ühendust telefonil 618 1727 või info@koolitus.ee.